by było tanio

REGULAMIN PROMOCJI "DARMOWA DOSTAWA"

1. Darmowa dostawa dostępna jest przy jednorazowym zakupie produktów za kwotę minimum 300 złotych.
2. Darmowa dostawa dostępna jest przy zamówieniach łącznych na kwotę minimum 300 złotych. Zakupy łącznie to znaczy, że każda kwota za zakupy zarejestrowanego i zalogowanego klienta sumują się na jego koncie w sklepie i gdy osiągną kwotę minimum 300 złotych to to zamówienie dzięki któremu kwota 300 złotych zostanie przekroczona zostanie wysłane z dostawą za darmo. Zakupy kumulują się cały czas, a ich progi są rosnące o 300 zł (300 zł, 600 zł, 900 zł, 1200 zł,  ... itd.)
3. Jeżeli jednorazowe zakupy mają wielokrotność darmowej wysyłki (wielokrotność 300 zł) to darmowa wysyłka występuje wielokrotnie i przeniesiona jest na kolejne zakupy, np. kupując za 637 zł jednorazowo otrzymujemy darmową dostawę oraz darmową następną dostawę nawet jeżeli kolejne zakupy nie spełnią wymogu z punktu 1 i 2.
4. Z promocji "DARMOWA DOSTAWA" może korzystać każdy ZAREJESTROWANY i ZALOGOWANY w naszym sklepie klient po spełnieniu wymagań z punktu 1 lub 2. 
5. Organizatorem promocji jest właściciel sklepu www.NaturaSiman.pl 
6. Czas trwania promocji "darmowa dostawa" jest nieokreślony i trwa do odwołania przez organizatora.

 

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas