by było tanio
BIOTYNA 5000mcg - 500 tabletek - OXFORD
102,00 zł
85,00 zł
TS2002
W magazynie: 1 szt.
Wybierz ilość:

BIOTYNA 10000mcg - 500 tabletek - OXFORD - MOCNA

O PRODUKCIE:
Biotyna jest klasyfikowana jako jedna z rozpuszczalnych w wodzie witamin z grupy B (B7), jednak najczęściej określane są jako „biotyny”. Minęło 40 lat od odkrycia biotyny kiedy w końcu została ona doceniona i sklasyfikowana jako bardzo ważna witamina.
Biotyna (B7) jest niezbędna dla wszystkich organizmów żywych. Niektóre bakterie jelitowe mają zdolność produkowania witaminy B7 w niewielkich ilościach, co jest przedmiotem zaburzeń jelitowych lub spowodowanych antybiotykami. Biotyna jest niezbędna, dlatego też powinna być spożywana. Biotyna naturalnie występuje w żywności takiej jak: jaja, owies, łosoś, wątroba, cebula, pomidor, marchewka, orzeszki ziemne, orzechy włoskie, jagody Saskatoon. Biotyna pozytywnie wpływa na normalną energię, makroskładniki (tłuszcze, węglowodany, białka), metabolizm , odpowiednie funkcje fizjologiczne, zdrowie układu nerwowego. Wykazano również, że biotyna wspomaga utrzymanie zdrowej cery, włosów i błon śluzowych.
Biotyna zalecana jest dla osób z niewłaściwym sposobem odżywiania. Najczęściej występuje u kobiet w ciąży lub osób, które spożywają zbyt dużo białek jaj w ciągu dnia.
Ten produkt dostępny jest w stężeniu 5000mcg lub 10000mcg, co pozwala na dopasowanie ilości do indywidulanego zapotrzebowania organizmu.
Tabletki są o średnicy 6mm, wadze 120mg, co nie powinno sprawiać większej trudności podczas przyjmowania.

WŁAŚCIWOŚCI:
- witamina urody.
- wzmacnia włosy, paznokcie i skórę.
- wpływa na witalność i samopoczucia
- uczestniczy w rozkładzie tłuszczów, aminokwasów i węglowodanów.
- ma duże znaczenie w przemianie glukozy i reguluje jej poziom we krwi.
- bierze udział w tworzeniu hemoglobiny
- pozytywnie wpływa na metabolizm

SKŁAD:
Biotyna, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka

ZALECANE STOSOWANIE:
1 tabletka dziennie przed posiłkiem lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka - 5000mcg      -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) * - 10000%

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
Biotyna - 5000mcg
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal na 75kg wagi ciała.

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 500 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality 
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas