by było tanio

CZARNA BORÓWKA EKSTRAKT - 4000mg - 120 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
CZARNA BORÓWKA EKSTRAKT - 4000mg - 120 tabletek - OXFORD
44,00 zł
TS2000
W magazynie: 4 szt.
Wybierz ilość:

CZARNA BORÓWKA EKSTRAKT - 4000mg - 120 tabletek -OXFORD

O PRODUKCIE:
Borówki, małe niebieskie/ fioletowe jagody, które pochodzą od roślin borówki czarnej. Jest to krzew, który pochodzi z Północnej i Środkowej Europy, Północnej Azji oraz Ameryki. To niski krzew osiągający maksymalną wysokość 45 cm. Optymalne warunki dla jego rozwoju znajdują się w głębi ziemi, na terenie leśnym z dużą ilością światła. Roślina borówki czarnej rodzi zarówno owoce jak i białe kwiaty. Borówka jest blisko spokrewniona z jagodą, z których obie bogate są w antocyjany pochodzące z rodziny flawonoidów, znane ze swoich właściwości antyoksydacyjnych.
Ten produkt dostępny jest w stężeniu 2000mg lub 4000mg, co pozwala na dopasowanie ilości do indywidualnego zapotrzebowania organizmu. Tabletki są o średnicy 6mm, co nie powinno sprawiać większej trudności podczas przyjmowania.

WŁAŚCIWOŚCI:
Borówki zawierają różnorodne związki fenolowe, które działają jako silne środki przeciwutleniające. Korzyści z nich wynikające są rozległe, w szczególności dla oczu a także układu naczyniowego. Ze względu na wysoki poziom antyoksydantów, wykazano, że borówki mają korzystny wpływ na układ naczyniowy, zapobiegając utlenianiu tkanek i utrzymując integralność tkanek naczyniowych. Dowiedziono, że wspomagają zapobieganie utleniania szkodliwego cholesterolu (LDD). Suplementy czarnej borówki są najczęściej wykorzystywane do poprawy krążenia na poziomie mikro-naczyniowym, które zostało powiązane z uczuciem ciężkich nóg. Jako drugi mechanizm, ze względu na wysoki poziom przeciwutleniaczy w ekstrakcie z borówki, wykorzystuje się je aby chronić układ mikro-naczyniowy oczu.

PONADTO:
Produkt jest przeznaczony również dla wegetarian oraz wegan.

SKŁAD:
Ekstrakt z czarnej borówki, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka.

ZALECANE STOSOWANIE:
1 tabletkę do 2 razy dziennie przed posiłkiem lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka           -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
 Czarna borówka (Vaccinium myrtillus, z 40mg ekstraktu w stężeniu 100:1 zawiera 10.6mg antocyjanidyny) - 4000mg
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal na 75kg wagi ciała.

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 120 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality 
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas