by było tanio

WAPŃ + WITAMINA D3 - 120 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
WAPŃ + WITAMINA D3 - 120 tabletek - OXFORD
37,00 zł
29,00 zł
TS2009
W magazynie: 3 szt.
Wybierz ilość:

WAPŃ + WITAMINA D3 - 120 tabletek - OXFORD

O PRODUKCIE:
Wapń (Ca) oraz witamina D mają synergistyczny związek , oznacza to, że wapń nie może być wchłaniany bez witaminy D. Dlatego też, poprzez połączenie tych dwóch składników odżywczych wspomaga wydajność absorpcji wapnia i ich wykorzystania.
Istnieją naturalne źródła wapnia oraz witaminy D. Pokarmy bogate w wapń: produkty mleczne oraz ciemne, zielone warzywa liściaste. Źródła witaminy D zawarte są rybach, margarynie, olejach. Jednakże, światło słoneczne jest najlepszym sposobem na pozyskanie witaminy D (D3). Istnieje kilka form witaminy D3, ale te najczęściej stosowane w organizmie ludzkim to D2-Ergocalciferol oraz D3-Choleciferol.

WŁAŚCIWOŚCI:
Główną rolą suplementu wapnia i witaminy D jest wspomaganie utrzymania normalnego stanu zdrowia kości i zębów. Dodatkowo, wspomagają prawidłowe funkcjonowanie skurczu mięśni oraz zdrowego wzrostu organizmu.
Wapń znajduje się nie tylko w kościach, ale i we krwi. Dla optymalnego stanu zdrowia, stężenie wapnia we krwi utrzymuje się w bardzo wąskich granicach. Rola wapnia związana jest z utrzymaniem normalnego stanu zdrowia kości oraz zębów. Ponadto, pierwiastek ten ma wiele korzyści dla normalnego krzepnięcia krwi, normalnego metabolizmu energetycznego i skurczu mięśni. Witamina D, z natury jest witaminą rozpuszczalną w tłuszczach, dlatego może być składowana w organizmie przez dłuższy czas niż witaminy rozpuszczalne w wodzie. Zaletą witaminy D jest to, że może być spożywana w małych ilościach. Rolą witaminy D jest działanie w połączeniu z wapniem, pomagając mu we wchłanianiu i utrzymaniu normalnego stężenia wapnia we krwi. Jest to korzystne dla zachowania normalnego stanu zdrowia kości, zębów, funkcji i wzrostu mięśni.

SKŁAD:
Węglan wapnia, witamina D3 (cholekalcyferol), celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka.

ZALECANE STOSOWANIE:
3 tabletki dziennie w trakcie posiłku lub według zaleceń lekarza.Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
3 tabletki - 1000mg      -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
- Wapń (z 2,004mg węglanu wapnia, dostarcza 800mg pierwiastku wapnia) - 800mg  - 100%
- Witamina D3 (z cholekalcyferolu, dostarcza 1,000iu)  -  25mcg  -  500%
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal na 75kg wagi ciała.

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

Produkt nie jest odpowiedni dla wegan, gdyż produkowany jest z wełny owczej, uprzednio naświetlonej promieniami UV.

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 120 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality 
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas