by było tanio

CHITOSAN PUDER 500 gram - 500mg - OXFORD

powrót do strony głównej
CHITOSAN PUDER 500 gram - 500mg - OXFORD
190,00 zł
145,00 zł
TS2016
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

CHITOSAN PUDER 500mg - 500 gram - OXFORD

O PRODUKCIE:
Chitosan jest substancją, która pochodzi ze szkieletu zewnętrznego skorupiaków. Sama cząsteczka jest technicznie niestrawnym błonnikiem, dlatego nie posiada kalorii.
Rolą włóknistego związku chemicznego chitosanu jest wspomaganie utrzymania naturalnego poziomu cholesterolu we krwi. Szczególnie utrzymywanie stężenia choroby powodującą małą gęstość lipoprotein (Low Density Lipoprostein, LDL). Będąc już w organizmie, chitosan łączy się z tłuszczami i zwiększa utratę wagi. Wskazane jest przyjmowanie zalecanej dawki przed posiłkiem o wysokiej zawartości tłuszczów nasyconych. Pokarmy bogate w tłuszcze nasycone to produkty mleczne, chude mięso, głęboko smażone potrawy. Co równie ważne, chitosanu nie należy przyjmować przed posiłkami bogatymi w „zdrowe tłuszcze”. Są to tłuszcze jednonienasycone i wielonienasycone. Produkty bogate w „zdrowe tłuszcze” to: tłuste ryby, oliwa z oliwek, nasiona, orzechy, awokado.

WŁAŚCIWOŚCI:
-  ułatwia kontrolę masy ciała, polecany jest także osobom, które cierpią na zaburzenia gospodarki tłuszczowej organizmu.
- ułatwia przemieszczanie treści żołądkowej do jelita. Pomaga we wzmacnianiu ścian jelit i poprawia ich perystaltykę.
- posiada zdolność wiązania i usuwania kwasów żółciowych i cholesterolu z przewodu pokarmowego. W ten sposób obniżają poziom cholesterolu (LDL) we krwi. Regularne stosowanie preparatu pomaga kontrolować poziom cukru we krwi i krążenie krwi.
- oczyszcza przewód pokarmowy i cały organizm z metali ciężkich, takich jak ołów i rtęć, oraz toksyn, wiążąc je i wyprowadzając z kałem. Może również aktywować naturalny system obronny organizmu.
- korzystnie wpływa na florę bakteryjną przewodu pokarmowego.

SKŁAD:
Chitosan w proszku (skorupiaki)

PRODUKT NIE ZAWIERA:
barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka.

ZALECANE STOSOWANIE:
Zalecane jest stosowanie dawki 2-3g dziennie dla zauważalnych efektów. Produkt ten nie jest rozpuszczalny w wodzie oraz ma silne właściwości bioadhezyjne. Należy pić przynajmniej 6-8 szklanek wody dziennie, w celu zwalczania właściwości bioadhezywnych chitosanu, szczególnie jeśli również wzrasta spożycie błonnika.

Produkt nie jest odpowiedni dla osób z alergią na skorupiaki.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 porcja - 500mg      -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
Chitosan - 500mg
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal na 75kg wagi ciała.

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 500 gram
PRODUCENT: Oxford Vitality 
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas