by było tanio

KWAS ALFA LIPONOWY (ALA) PUDER - 25g - OXFORD

powrót do strony głównej
KWAS ALFA LIPONOWY (ALA) PUDER - 25g - OXFORD
49,95 zł
TS1990
W magazynie: 9 szt.
Wybierz ilość:

KWAS ALFA LIPONOWY PUDER - 250mg - 25g - OXFORD

O PRODUKCIE:
Kwas alfa-liponowy (ALA) może występować pod nazwą „kwas α-liponowy” lub „kwas tioktanowy”. ALA jest witaminopodobnym związkiem chemicznym pochodzenia organicznego, który znaleźć można w każdej komórce organizmu ludzkiego. Jego rolą w organizmie jest udział w metabolizmie tlenowym poprzez swoje działanie jako koenzym witamin z grupy B. Kwas alfa-liponowy, poprzez promowanie prac enzymów w mitochondriach, wspomaga cykl kwasu cytrynowego, co powoduje wytworzenie uniwersalnej formy energii w organizmie. Ponadto, kwas α-liponowy odnosi pośrednie korzyści ze zdolności antyoksydacyjnych ciała, przyczyniając się do regeneracji silnych przeciwutleniaczy takich jak witamina C i E.
Kwas alfa-liponowy, klasyfikuje się jako niezbędny kwas tłuszczowy i przeciwutleniacz, który można znaleźć w różnego rodzaju produktach spożywczych na bardzo niskim poziomie. Badania wykazały, że może występować tylko 30mg biodostępnego kwasu alfa-liponowego na 10 ton testów czynności wątroby. Kwas alfa-liponowy jest powszechnie spotykany w żywności takiej jak: podroby (wątroba i nerki), drożdże piwne, warzywa w tym brokuły, szpinak, groszek, brukselka.

Zaleca się spożywanie tego produktu w połączeniu ze zdrową, zrównoważoną i różnorodną dietą. Oferujemy kwas alfa-liponowy w postaci proszku, dzięki czemu ułatwia to dawkowanie. Zaletą tego produktu w formie sproszkowanej jest jego uniwersalność. Zaleca się jego spożywanie jako pożywny dodatek np. do shake’ów. Produkt dostępny w opakowaniach 25g, 100g. Oferujemy dwie różne gramatury, tak aby dostarczyć wymaganą ilość za przystępną cenę.

WŁAŚCIWOŚCI:
- reguluje poziom cukru we krwi
- wspomaga pracę układu krążenia i serca
- ochrania narządy wzroku
- ochrania wątrobę
- pomocny przy neuropatii cukrzycowej
- obniża stres oksydacyjny, silny przeciwutleniacz ALA

SKŁAD:
Kwas alfa liponowy w proszku

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka.

ZALECANE STOSOWANIE:
1 porcja 3 x dziennie podczas posiłku lub według zaleceń lekarza.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 porcja - 250mg      -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
Kwas alfa liponowy - 250mg
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 25 gram
PRODUCENT: Oxford Vitality 
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: Imperial Trust

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas