by było tanio

WSPARCIE KOŚCI - BONE SUPPORT - 500 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
WSPARCIE KOŚCI - BONE SUPPORT - 500 tabletek - OXFORD
130,00 zł
75,00 zł
TS2006
W magazynie: 18 szt.
Wybierz ilość:

WSPARCIE KOŚCI - BONE SUPPORT - 500 tabletek - OXFORD

O PRODUKCIE:
Tabletki wspomagające kości są starannie przemyślanym połączeniem wapnia, witaminy D, magnezu i kurkumy. Wapń oraz witamina D3 mają bardzo podobne korzyści, dlatego też dobrze działają razem.
Rola wapnia (Ca) dla wspomagania kości obejmuje utrzymanie normalnego stanu zdrowia kości i zębów, krzepnięcia krwi, normalnego metabolizmu energetycznego oraz skurczu mięśni.
Witamina D, z natury jest witaminą rozpuszczalną w tłuszczach i może być składowana w organizmie przez dłuższy czas w porównaniu do tych rozpuszczalnych w wodzie. Zaletą witaminy D jest to, że może być spożywana w małych ilościach. Istnieje jej kilka form, jednak te najbardziej odpowiednie dla organizmu ludzkiego to D2-Ergocalciferol oraz D3-Choleciferol. Rolą witaminy D jest działanie w połączeniu z wapniem poprzez wspomaganie wchłaniania w jelitach i mięśniach oraz jej wykorzystania w organizmie. Jest to korzystne dla utrzymania zdrowego i normalnego stężenia wapnia we krwi, a tym samym wspomagania zachowania normalnego stanu zdrowia kości, zębów, funkcji i wzrostu mięśni.
Magnez (Mg) jest zazwyczaj stosowany jako naturalny impuls do przemiany energii, a tym samym pomaga zmniejszyć zmęczenie, jednocześnie utrzymując znaczącą rolę w normalnym funkcjonowaniu układu nerwowego.
Kurkuma pozyskiwana jest z roślin zielnych Curcuma Longa, pochodzących z rodziny imbiru. Podstawowym składnikiem aktywnym jest kurkumina. W przeważającym stopniu kurkuma wykorzystywana jest zarówno w indyjskiej kuchni, jak i medycynie. Uważa się ją za korzystną dla zdrowia kości poprzez wspieranie zdrowego funkcjonowania oraz elastyczności stawów.
Produkt ten zawiera również witaminę K2 (MK9), podobnie jak witamina D3 jest używany w celu zwiększenia wchłaniania wapnia w organizmie. Dodatkowo witamina K jest wykorzystywana do wspomagania koagulację krwi.

Produkt ten nie jest przeznaczony dla wegan.

SKŁAD:
Tlenek magnezu, węglan wapnia, witamina D3(Cholecaliciferol), ekstrakt z kurkumy, witamina K2 celuloza mikrokrystaliczna, fosforan dwuwapniowy, stearynian magnezu

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka.

ZALECANE STOSOWANIE:
1 porcję dziennie przed posiłkiem lub według zaleceń lekarza.Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
3 tabletki                             -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
- Magnez (z 666mg tlenku magnezu)                                            400mg                        107%
- Wapń (z 2,004mg węglanu wapnia)                                            800mg                        100%
- Witamina D3 (z 9.52mg witaminy D3 105,000iu/g proszku)        25mcg                        500%
- Kurkuma (z 25mg ekstraktu o stężeniu 28:1,
   zawiera 22.5mg kurkuminy)                                                       700mcg                          +
- Witamina K2 (z menachinonu MK-9)                                          100mcg                       133%
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal i wadze ciała 75 kg

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 500 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality 
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas