by było tanio

GINKGO BILOBA 6000mg - 500 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
GINKGO BILOBA 6000mg - 500 tabletek - OXFORD
109,00 zł
74,00 zł
TS2046
W magazynie: 2 szt.
Wybierz ilość:

GINKGO BILOBA 6000mg - 500 tabletek - OXFORD (Miłorząb Japoński)

O PRODUKCIE:
Miłorząb japoński znany również jako adiantum lub niekropień jest zjawiskiem przyrodniczym, gdyż nazywany jest „żywą skamieniałością”. Uważa się go za jedną z najstarszych roślin na ziemi, żyjącą ponad 200 milionów lat. Drzewo miłorzębu japońskiego może osiągnąć wysokość do 40m i produkuje zielone, szerokowachlarzowate liście oraz owoce, które znane są ze swojego zjełczałego zapachu. Roślina występuje naturalnie w Chinach, a ekstrakt z jej nasion jest powszechnie wykorzystywany w chińskiej medycynie naturalnej. Silne efekty zdrowotne miłorzębu dotarły również na zachód, gdzie wykorzystywane są w ziołowych suplementach diety.
W Chinach, owoce i nasiona tej rośliny znane są jako „srebrne morele” i są wysoko cenione. Aktywne związki chemiczne nasion miłorzębu zwane są ginkolidami i bilobalidami. Związki te zapewniają listę korzystnych możliwości terapeutycznych, między innymi ich wpływ na funkcje poznawcze. Uważa się, że pomagają w utrzymaniu dobrego samopoczucia oraz funkcji poznawczych chroniąc jednocześnie obniżeniem zaburzeń procesów poznawczych, związanych z procesem starzenia się. Miłorząb japoński przyczynia się do normalnego krążenia krwi w mózgu, tym samym zwiększenia wydajności mózgu i jego reakcji. Ponadto, roślina ta posiada korzystny wpływa na wzrok i słuch szczególnie u osób starszych. Miłorząb bogaty jest w przeciwutleniacze, które usuwają potencjalnie szkodliwe wolne rodniki, chronią integralność komórek, ograniczają utlenianie oraz zły stan zdrowia.

Produkt dostępny jest w tabletkach o średnicy 8mm, co nie powinno stanowić większej trudności podczas przyjmowania.

WŁAŚCIWOŚCI:
- poprawia pamięć i koncentrację
- pomaga przy migrenach
- zapobiega wystąpieniu udaru mózgu
- zmniejsza lepkość krwi
- wzmacnia mięsień sercowy
- idealny suplement dla osób z nadciśnieniem i cholesterolem
- pomaga w utrzymaniu energii i witalności, 
- wspomaga problemy związane z efektem zimnych stóp i dłoni,
- łagodzi  uczucie drętwienia i mrowienia kończyn

SKŁAD:
Ekstrakt z miłorzębu japońskiego, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy, dwutlenek krzemu

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka

ZALECANE STOSOWANIE:
1 tabletka raz dziennie podczas posiłku lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka         -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
Miłorząb japoński (z 120mg ekstraktu 50:1, zapewnia 28,8mg glikozydów flawonowych miłorzębu) - 6000mg
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal na 75kg wagi ciała.

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 500 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas