by było tanio

DZIKA RÓŻA - 6000mg - 500 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
DZIKA RÓŻA - 6000mg - 500 tabletek - OXFORD
87,00 zł
66,00 zł
TS2093
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

DZIKA RÓŻA - 6000mg - 500 tabletek - OXFORD -  (witamina C)

O PRODUKCIE:
Dzika róża znana również jako szypszyniec różany oraz psia róża (nazwa ludowa). Pochodzi z Afryki Zachodniej, Azji oraz Europy. Krzew dzikiej róży rośnie do wysokości 1-5m. Owoce, które rodzi są czerwonymi/ pomarańczowymi jagodami, które osiągają wielkość 1.5-2cm. Jest to roślina wiecznie zielona, o kolczastej łodydze. Roślina ta wymaga wilgotnych gleb oraz światła słonecznego dla optymalnego wzrostu. Tabletki te zawierają ekstrakt z owoców dzikiej róży.
Ekstrakt z owoców dzikiej róży używany był przez lata w żywności, dżemach, galaretkach, syropach, herbatach ziołowych, kosmetykach i przemyśle perfumeryjnym.
Owoce dzikiej róży słyną z wysokiego poziomu witaminy C i karotenoidów. Ze względu na to, że jest bogatym źródłem witaminy C, posiada właściwości antyoksydacyjne. Przeciwutleniacze mają zdolności do usuwania wolnych rodników oraz utrzymania integralności struktury komórkowej i tkankowej. Pomaga to chronić przed chorobami oraz stresem oksydacyjnym, przy jednoczesnym umocnieniu naturalnego mechanizmu obronnego organizmu. Ponadto, przyczynia się do zdrowia nerek, wątroby, układu oddechowego i pokarmowego. Ponadto, wykazano, że owoce dzikiej róży wpływają na zdrowie skóry i oczu. Niektóre badania wykazały, iż pomaga w utrzymaniu zdrowia, siły i zdolności poruszania się stawów przez dłuższy okres czasu.

Produkt ten dostępny jest w formie tabletek, w dwóch dawkach 2000mg i 6000mg. Najmniejsza dawka dostępna jest w tabletkach o wielkości 6mm. Większa dawka produkowana jest w tabletkach o wielkości 10mm.

WŁAŚCIWOŚCI:
- naturalne źródło witaminy C
- pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, dziąseł, skóry i zębów
- pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
- pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
- pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym ( wspomaga zwalczanie wolnych rodników)
- przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
- zwiększa przyswajanie żelaza

SKŁAD:
Ekstrakt z owoców dzikiej róży, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka

ZALECANE STOSOWANIE:
1 tabletka do 3 x dziennie przed posiłkiem lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka - 6000mg          -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
-
Owoce dzikiej róży (Rosa canina) (z 300mg ekstraktu 20:1, zawiera witaminę C i bioflawanoidy)     -  6,000mg
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal na 75kg wagi ciała.

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 500 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas