by było tanio

DZIĘGIEL CHIŃSKI ( DONG QUAI ) 2000mg - 120 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
DZIĘGIEL CHIŃSKI ( DONG QUAI ) 2000mg - 120 tabletek - OXFORD
49,00 zł
TS2033
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

DZIĘGIEL CHIŃSKI ( DONG QUAI ) 2000mg - 120 tabletek - OXFORD

O PRODUKCIE:
Dzięgiel chiński, znany również pod łacińską nazwą Angelica sinesis, jest żeńskim odpowiednikiem rodziny żeń-szenia. Roślina dzięgiela chińskiego pochodzi z Chin, gdzie najlepiej rośnie w środowiskach z dostępem do światła słonecznego oraz umiarkowanym dostępem do wody takim jak np. piasek lub ciężkie gleby gliniaste. Dzięgiel chiński jest to długożyjąca roślina zielona, która osiąga wysokość do 1m. Dawniej, wykorzystywany był jako środek aromatyzujący w cukiernictwie oraz do produkcji aromatów spożywczych. Roślina ta stosowana była w medycynie chińskiej do leczenia wielu kobiecych dolegliwości. Jego chińską nazwę „Dong Quai” można przetłumaczyć jako „powrót do porządku” ze względu na swoje dobrze znane korzyści w przywracaniu normalnych warunków w organizmie.
Składnikami aktywnymi dzięgiela chińskiego są kumaryna oraz kwas ferulowy. Posiada on szerokie właściwości zdrowotne, szczególnie pozytywnie wpływa na układ hormonalny oraz rozrodczy u kobiet. Roślina ta przyczynia się do zmniejszenia stężenia estrogenu w organizmie, zwłaszcza podczas zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS), lub zwiększenia jego poziomu w czasie menopauzy. Ponadto, dzięgiel chiński ma zbawienny wpływ na kobiecy układ moczowo-płciowy, gdyż reguluje jego funkcje. Roślina ta jest naturalnym adaptogenem, co oznacza, że obniża stres oraz pozytywnie wpływa na nastrój. Dzięgiel chiński został nazwany „przenośnikiem krwi”, to ze względu na swoje właściwości terapeutyczne względem układu krwionośnego. Wspiera on transportu tlenu przez czerwone krwinki. Ponadto, roślina ta pozytywnie wpływa na niemal wszystkie układy organizmu, w tym układ krążenia, mózg, stawy, podtrzymuje normalne funkcjonowanie, aktywuje metabolizm organizmu oraz jego odnowę.

Produkt dostępny jest w formie tabletek, w dawce 2000mg. W dawce 2000mg znajduje się 100mg dzięgiela chińskiego (Angelica Sinensis), co odpowiada dawce 2000mg suszonego korzenia tej rośliny. Tabletki dostępne są o średnicy 6mm, co nie powinno sprawiać trudności podczas przyjmowania.

WŁAŚCIWOŚCI:
- łagodzi objawy menopauzy: uderzenia gorąca, suchość pochwy
- łagodzi objawy napięcia przedmiesiączkowego: bóle podbrzusza, nudności
- przywraca regularności miesiączce
- wspomaga leczenie endometriozy
- zapobiega stanom zapalnym narządów rodnych, zmniejszenie siły skurczy
- stymuluje ośrodkowy układu nerwowy
- poprawia stan zdrowia w leczeniu nerwic
- stymulacje wydzielania żółci
- zawiera witaminy A, E, B2 i B12, żelazo i magnez
- dzięgiel polecany jest na anemię, migreny i dolegliwości sercowo-naczyniowe
- wspomaga odporność

SKŁAD:
Ekstrakt z dzięgiela chińskiego, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka

ZALECANE STOSOWANIE:
1 tabletka do 2 x dziennie podczas posiłku lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka - 2000mg          -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
- Dzięgiel chiński (Angelica sinensis)(z 100mg ekstraktu 20:1)  - 2000mg   
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal na 75kg wagi ciała.

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

Produkt ten jest powszechnie uważany za bezpieczny. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niekorzystnych efektów ubocznych, należy zmniejszyć dawkę lub przerwać stosowanie. Podczas przyjmowania tego suplementu należy zrezygnować z opalania oraz nie narażać się na oddziaływanie wysokich promieni słonecznych. Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży.

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 120 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas