by było tanio

IMBIR (GINGER ROOT) 3200mg - 500 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
IMBIR (GINGER ROOT) 3200mg - 500 tabletek - OXFORD
99,00 zł
66,00 zł
TS2042
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

IMBIR (GINGER ROOT) 3200mg - 500 tabletek - OXFORD

O PRODUKCIE:
Znany powszechnie imbir pozyskiwany jest z gatunku rośliny uprawnej, imbiru lekarskiego (Zingiber Officinale). Pochodzi z Azji Południowo-Wschodniej, jednak występuje na terenach Afryki, Ameryki Łacińskiej, Australii oraz Karaibów. Najlepszym środowiskiem do rozwoju imbiru jest runo podzwrotnikowych lasów deszczowych. Imbir pochodzi z tej samej rodziny co kurkuma (Curcuma Longa) i dlatego też wywołują podobne efekty.
Cebulka rośliny, którą zazwyczaj używamy, jest tak naprawdę rozgałęzionym kłączem rosnącym pod ziemią. Kłącze to posiada brązowy/ beżowy gruby naskórek, natomiast jego wnętrze wypełnia jasnożółty, korzenny miąższ zawierający cenne olejki eteryczne oraz smak typowy dla imbiru. Składnikami aktywnymi tej rośliny są olejki eteryczne, aldehydy- szogaol i gingerol.
Imbir był pierwszą przyprawą jaka przybyła do Europy i od tego czasu wykorzystywany jest w cukiernictwie a także jako popularny produkt na targach przypraw. Szczególnie na kontynencie azjatyckim, imbir używany jest jako dodatek do potraw kuchni chińskiej, japońskiej oraz do marynowania lub przyprawiania owoców morza.
Imbir jest dobrze znany ze swoich właściwości antyseptycznych, antyalergicznych oraz przeciwzapalnych, dlatego też jest wykorzystywany jako naturalny składnik suplementów diety. Wykazano, że imbir wspomaga witalność, koncentrację oraz zwiększa elastyczność i zdrowie stawów ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne. Imbir stymuluje równowagę hormonów zapalnych i przeciwzapalnych zwanych prostaglandynami. Zalecany jest do stosowania w przypadku nudności, gdyż przyczynia się do zmniejszenia porannych lub pooperacyjnych mdłości.

Produkt dostępny jest w tabletkach o wielkości 6mm, co nie powinno stanowić większej trudności podczas przyjmowania.

WŁAŚCIWOŚCI:
- duże wsparcie w przypadku wszelkich problemów żołądkowych,
- pomaga aktywizować wydzielanie soku żołądkowego i śliny, zdecydowanie wspomaga procesy trawienne. Dzięki temu w znacznym stopniu wpływa na łagodzenie nudności,
- imbir skutecznie pomaga hamować odruchy wymiotne, dlatego może być z powodzeniem stosowany w podróży
- skuteczny u osób mających problemy z chorobą lokomocyjną,
- imbir polecany jest osobom zmagającym się z problemami trawiennymi lub sporadycznymi kłopotami z żołądkiem,
- wspiera apetyt i reguluje funkcjonowanie układu pokarmowego,
- na silne migreny – preparat nie tylko pozytywnie wpływa na uśmierzanie bólu, ale również pomaga niwelować towarzyszące migrenom nudności.

SKŁAD:
Ekstrakt z korzenia imbiru, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy, dwutlenek krzemu

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka

ZALECANE STOSOWANIE:
1 tabletka do 2 x dziennie podczas posiłku lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka - 3200mg          -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
- Korzeń imbiru (Imbir lekarski, Zingiber Officinale) (z 50mg ekstraktu 20:1, zawiera 2.5mg gingerolu) - 3200 mg
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal na 75kg wagi ciała.

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu
Produkt ten jest powszechnie uważany za bezpieczny. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niekorzystnych efektów ubocznych, należy zmniejszyć dawkę lub przerwać stosowanie. Podczas przyjmowania tego suplementu należy zrezygnować z opalania oraz nie narażać się na oddziaływanie wysokich promieni słonecznych. Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży.

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 500 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas