by było tanio

LIZYNA ( L-Lisyne ) 500mg - 500 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
LIZYNA ( L-Lisyne ) 500mg - 500 tabletek - OXFORD
99,95 zł
TS2078
W magazynie: 8 szt.
Wybierz ilość:

LIZYNA ( L-Lisyne ) 500mg - 500 tabletek - OXFORD

O PRODUKCIE:
Lizyna lub L-lizyna jest uznawana jako jeden z dziewięciu niezbędnych aminokwasów w organizmie. Jest ona niezbędna z uwagi na fakt, iż organizm ludzki nie jest w stanie sam wytworzyć aminokwasu, dlatego też musi być on spożywany w diecie. Lizyna znajduje się w takich produktach spożywczych jak: chuda wołowina, jagnięcina, sery, indyk, kurczak, wieprzowina, soja, ryby oraz rośliny strączkowe. Aminokwasy kodowane są przez 3 zasady azotowe zwane kodonami. Lizyna posiada dwa specjalne kody „AAA” (adenina- adenina-adenina) i „AAG” (adenina-adenina-guanina).
Dawniej lizyny stosowane były w leczeniu i profilaktyce infekcji opryszczki wargowej oraz absorpcji wapnia. Obecnie, główną korzyścią zdrowotną lizyny jest wspieranie procesów metabolicznych, które nie występują bez udziału aminokwasów. Lizyna jest również wymagana do produkcji kartyniny, która jest niezbędna dla metabolizmu tłuszczu.

Produkt dostępny jest w formie tabletek w stężeniach 500mg i 1000mg. Tabletki produkowane są w podłużnym kształcie wielkości około 10mm.

WŁAŚCIWOŚCI:
- naturalny aminokwas
- wsparcie systemu immunologicznego
- wspomaganie dla osłabionego organizmu
- wspomaga walkę z opryszczką
- korzystny wpływ na lepsze samopoczucie
- pozytywnie przyczynia się również do walki ze stresem
- wpływa pozytywnie na odbudowę mięśni po różnego typu urazach, przeciążeniach, naciągnięciach

SKŁAD:
L-lizyna, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka

ZALECANE STOSOWANIE:
2 tabletki do 3 x dziennie podczas posiłku lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka - 500mg          -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
L-lizyna (kwas 6-aminoheksanowy) - 500mg
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w chłodnym ciemnym miejscu, z dala od promieni słonecznych. Produkt jest odpowiedni dla wegetarian oraz wegan, gdyż źródłem lizyny w tych tabletkach jest sfermentowana glukoza występująca w kukurydzy.

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 500 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas