by było tanio

ŻEŃ-SZEŃ WŁAŚCIWY (Panax Ginseng) 3125mg - 500 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
ŻEŃ-SZEŃ WŁAŚCIWY (Panax Ginseng) 3125mg - 500 tabletek - OXFORD
146,00 zł
TS2052
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

ŻEŃ-SZEŃ WŁAŚCIWY (Panax Ginseng) 3125mg - 500 tabletek - OXFORD

O PRODUKCIE:
Żeń-szeń to roślina naturalnie występująca w krajach azjatyckich takich jak Chiny czy Korea. Azjatycka wersja zwana jest żeń-szeniem właściwym (Panax Ginseng). Występuje również żeń-szeń amerykański (Panax Quinquefolium), uprawiany w Brazylii i znany pod nazwą żeń-szeń pięciolistny, jednak nie należy ich mylić. Żeń-szeń właściwy kwitnie w siedliskach dobrze zacienionych i wilgotnych, wymaga materii organicznej zwanej próchnicą jako źródło azotu potrzebne do wzrostu. Korzeń rośliny znajduje się w miejscu występowania składników aktywnych, ginsenozydów. W języku chińskim korzenie nazywane są “rénshēn”, “rén” oznaczający człowieka i “shēn” znaczący korzeń, ze względu na charakterystyczny kształt odzwierciedlający ludzkie kończyny.
Azjatycka wersja żeń-szenia jest jednym z najstarszych znanych leków ziołowych i wykorzystywana jest w medycynie chińskiej od ponad 7000 lat. W Chinach roślina ta nazywana była „korzeniem nieba”, gdyż wierzono, że posiada zdolności do leczenia wszystkich dolegliwości.
Właściwości zdrowotne żeń-szenia wpływają na poprawę wydajności fizycznej i psychicznej w organizmie, zwiększają rozkład kwasu mlekowego oraz poprawiają wytrzymałość. Ponadto, uważa się że wpływają pozytywnie na funkcje poznawcze i koncentrację poprzez uwolnienie ginsenozydów przewodzących energię, a także ma działanie uspokajające w sytuacjach stresowych.

Produkt dostępny jest w tabletkach o średnicy 8mm, co nie powinno stanowić większej trudności podczas przyjmowania.

POLECAMY OBSZERNIEJSZE INFORMACJE:
http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/zen-szen-wlasciwosci-zdrowotne-zen-szen-na-potencje-pamiec-i-mocne-ser_38593.html

WŁAŚCIWOŚCI:
- poprawia witalność i wydolność organizmu,
- wspomaga zwiększenie odporności psychicznej i fizycznej,
- poprawia koncentrację i pamięć,
- niweluje stany wyczerpania nerwowego i fizycznego,
- wykazuje działanie antystresowe, łagodzi objawy stresu,
- pomaga w utrzymaniu sprawności seksualnej,
- zawarte w korzeniu ginsenozydy wpływają na utlenianie hemoglobiny, przez co poprawia się zaopatrzenie organów wewnętrznych w tlen,
- działa antyoksydacyjne.

SKŁAD:
Ekstrakt z żeń-szenia, ekstrakt z żeń-szenia, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka

ZALECANE STOSOWANIE:
1 tabletka dziennie podczas posiłku lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka - 3125mg  -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
Żeń-szeń właściwy (125mg ekstraktu 25:1, zapewnia 62,5mg ginsenozydów) - 3125mg
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal.

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 500 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality 
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas