by było tanio

IMBIR + KURKUMA + PAPAJA + BROMELAINA - 500 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
IMBIR + KURKUMA + PAPAJA + BROMELAINA - 500 tabletek - OXFORD
99,95 zł
TS2044
W magazynie: 14 szt.
Wybierz ilość:

IMBIR+KURKUMA+PAPAJA+BROMELAINA - 500 tabletek - OXFORD

O PRODUKCIE:
Formuła czterech składników tego preparatu ma na celu zmniejszenia dolegliwości układu pokarmowego oraz poprawę ogólnego stanu zdrowia.
Pierwszym składnikiem jest IMBIR, który pozyskiwany jest z gatunku rośliny uprawnej, imbiru lekarskiego (Zingiber Officinale) rosnącej w Indiach oraz innych krajach strefy klimatu podzwrotnikowego. Używany jest ze względu na swoje właściwości antyseptyczne, antyalergiczne oraz przeciwzapalne. Główną rolą imbiru jest zmniejszenie uczucia nudności i niestrawności. Ma on także zbawienny wpływ na żołądek. Ponadto, imbir może być stosowany do zredukowania stanów zapalnych, zwiększenia ruchliwości i elastyczności.
KURKUMA jest pozyskiwana z rośliny o nazwie ostryż długi (kurkuma długa). Roślina ta jest bliskim krewnym imbiru lekarskiego. Pochodzi z terenów Indii, Sri Lanki oraz Himalajów. Kurkuma rośnie najlepiej w zacienionych regionach podzwrotnikowych, znana jest ze swojego intensywnego żółtego koloru i szerokiego zastosowania w kuchni. Uważa się, że wspiera i stymuluje zdrowy apetyt. Twierdzi się również, że posiada właściwości antyoksydacyjne, które wspomagają utrzymanie zdrowia wątroby, kości, stawów oraz górnych dróg oddechowych.
PAPAINA jest podstawowym enzymem białka (proteazy) z owoców papai, wykorzystywana do celów trawiennych. Roślina papai, zwana melonowcem właściwym, występuje naturalnie w Meksyku i Ameryce Środkowej. Uważa się, że papaja wspomaga procesy przeciwzapalne w organizmie. Jest powszechnie stosowana do zmniejszenia obrzęku, zatrzymania płynów po urazie lub zabiegu chirurgicznym.
BROMELAINA jest enzymem trawiennym, który znaleźć można w soku z ananasa. Ananas, wbrew powszechnym opiniom, nie rośnie na drzewie, lecz na ziemi. Roślina zwana jest ananasem jadalnym i występuje naturalnie w Ameryce Środkowej i Południowej. Uważa się, że bromelaina przyczynia się do zmniejszenia stanu zapalnego w całym ciele, szczególnie w przypadku skręceń, drobnych operacji oraz zapalenia stawów.

Produkt dostępny jest w tabletkach o średnicy 8mm, co nie powinno stanowić większej trudności podczas przyjmowania.

WŁAŚCIWOŚCI:
- antyseptyczne, antyalergiczne, przecwizapalne
- wspomaga zmniejszenie uczucia nudności i niestrawności
- wspomaga regularną pracę żołądka
- wspomaga problemy z brakiem apetytu
- posiada właściwości antyoksydacyjne, które wspomagają regularną pracę wątroby, kości, stawów i górnych dróg oddechowych
- wspomaga zmniejszenie obrzęków
- wspomaga zatrzymywanie płynów po urazach lub zabiegach chirurgicznych
- wspomaga zmniejszenie stanów zapalnych szczególnie w przypadku skręceń, drobnych operacji oraz zapalenia stawów. 

SKŁAD:
Ekstrakt z kurkumy, ekstrakt z korzenia imbiru, papaina (dwutlenek siarki), bromelaina, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka

ZALECANE STOSOWANIE:
1 tabletka dziennie podczas posiłku lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka          -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
- Korzeń imbiru (Imbir lekarski, Zingiber Officinale)(z 25mg ekstraktu 20:1)  - 500mg
- Kurkuma (ostryż długi, Curcuma Longa)  500mg (z 17.9mg ekstraktu 28:1, zapewnia 45mg kurkuminy)  - 500 mg
- Papaina (zapewnia 300,000 USP (Instytut Farmakopei USA)     - 5mg
- Bromelaina (zapewnia 120 jednostek żelatyny rozpuszczalnej)  - 50mg
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w chłodnym ciemnym miejscu, z dala od promieni słonecznych. Produkt jest odpowiedni dla wegetarian oraz wegan, gdyż źródłem lizyny w tych tabletkach jest sfermentowana glukoza występująca w kukurydzy.

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 500 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas