by było tanio
MIEDŹ 1000mcg - 120 tabletek - OXFORD
32,00 zł
MIEDŹ 1000mcg - 120 tabletek - OXFORD na Allegro
TS2022
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

MIEDŹ 1000mcg - 120 tabletek - OXFORD

O PRODUKCIE:
Miedź (Cu) jest to metal, który od czasów odkrycia w roku 9000 p.n.e. ma swoje zastosowanie w wielu różnych dziedzinach, na przykład produkcji narzędzi, rur, maszyn. Pełni istotną biologiczną rolę w organizmie ludzkim. W ciele ludzkim miedź zachowuje się jak minerał, który można znaleźć w ilościach śladowych, jednak nadal jest uważany za istotny składnik odżywczy. Naturalne produkty spożywcze, które są bogatym źródłem miedzi to: ostrygi, skorupiaki, orzechy brazylijskie, pistacje, groch łuskany, jagnięcina, wątroba.
Miedź posiada szerokie korzyści zdrowotne, po pierwsze promuje prawidłowy metabolizm energetyczny potrzebny do oddychania tlenowego. Oksydaza cytochromu c wykorzystuje miedź do wiązania cząsteczek tlenu i poprzez liczne kroki, wytwarza energię. Po drugie, miedź będąc atomem dwuwartościowym (Cu2+), umożliwia i reguluje w organizmie normalny transport innych atomów dwuwartościowych takich jak żelazo (Fe2+). Po trzecie, miedź stosowana jest dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz tkanek łącznych. Miedź działa jako kofaktor wielu enzymów, które odgrywają istotną rolę w strukturze centralnego układu nerwowego. Miedź jest również wymagana w przetwórstwie i produkcji witaminy C. Witamina C jest potrzebna do syntezy kolagenu, który jest wymagany dla zdrowia tkanki łącznej.
Ponadto, miedź jest wykorzystywana do poprawy pigmentacji włosów oraz skóry. Na koniec, pierwiastek ten może być wysoce korzystny dla układu immunologicznego ze względu na swoją rolę w enzymach przeciwutleniających. Poprzez promowanie pracy tych enzymów miedź pomaga w usuwaniu wolnych rodników, które mogą być potencjalnie szkodliwe dla zdrowia i powodować choroby, a tym samym zmniejszenie stresu oksydacyjnego.

Produkt dostępny jest w tabletkach o wielkości 6mm, co nie powinno stanowić większej trudności podczas przyjmowania. Produkt nadaje się do spożycia dla wegetarian oraz wegan i został wytworzony nie naruszając równowagi ekologicznej.

WŁAŚCIWOŚCI:
- ułatwia wprowadzanie żelaza do hemoglobiny krążącej we krwi
- ułatwia wchłanianie i przemianę żelaza do krwinek czerwonych co umożliwia transport tlenu do wszystkich komórek i tkanek
- reguluje ciśnienie krwi i rytm serca
- wzmacnia naczynia krwionośne, kości, ścięgna i włókna nerwowe
- zwiększa płodność
- wpływa na zabarwienie skóry i włosów
- pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego

SKŁAD:
Glukonian miedzi, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka

ZALECANE STOSOWANIE:
1 tabletka dziennie podczas posiłku lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka - 1000mcg - % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) * - 100%

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
Miedź (z 7.14mg glukonianu miedzi, dostarcza 1mg wolnego pierwiastka miedzi) - 1000mcg 
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal.

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 120 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality 
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas