by było tanio

PAPAJA + BROMELAINA - 500 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
PAPAJA + BROMELAINA - 500 tabletek - OXFORD
136,00 zł
129,00 zł
TS2086
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

PAPAJA + BROMELAINA - 500 tabletek - OXFORD

O PRODUKCIE:
Papaina jest podstawowym enzymem proteolitycznym z owoców papai. Melonowiec właściwy (Papaja) występuje naturalnie w Meksyku oraz Afryce Środkowej. Od wielu lat papaja wykorzystywana była jako produkt spożywczy. Papaina stosowana jest w produkcji sera, zmiękczaniu mięsa oraz kosmetykach. Najwyższe stężenie enzymu papainy występuje w niedojrzałym owocu. W medycynie tradycyjnej, nie opartej na badaniach, papaja stosowana była w leczeniu czyraków i brodawek. Uważa się, że roślina ta wspomaga procesy przeciwzapalne w organizmie. Jest powszechnie stosowana w celu zmniejszenia obrzęku oraz zatrzymania płynów po urazie lub zabiegu chirurgicznym. Ten suplement zawiera 300,000 jednostek międzynarodowych (IU) papainy.
Bromelaina jest enzymem proteolitycznym, który znajduje się w soku z ananasa. Ananas jadalny naturalnie występuje w Ameryce Środkowej i Południowej, gdzie rośnie w klimacie suchym i tropikalnym. Bromelainie przypisuje się właściwości zdrowotne takie jak redukcję stanu zapalnego w całym organizmie, szczególnie w przypadku zwichnień, drobnych operacji oraz zapalenia stawów. Ten suplement zawiera 120gdu (Gelatin Digesting Units/ jednostek trawienia żelatyny) Bromelainy.

Produkt dostępny jest w formie tabletek o wielkości 6mm, co nie powinno sprawiać większej trudności podczas przyjmowania.

WŁAŚCIWOŚCI:
- Papaina
to suplement zalecany przede wszystkim osobom, które mają trudności z metabolizmem białek. Jest wykorzystywany do łagodzenia bólu.
- Łagodny przerost prostaty. Papaina łagodzi ostre zapalenie prostaty. W Rosji, w badaniu, w którym wzięło udział 399 osób zaobserwowano, że stosowanie papainy w 97 % przypadków odwracało zmiany odbytnicy spowodowane powiększeniem prostaty.
- Siniaki, bóle mięśni, zwichnięcia i skręcenia, rekonwalescencja po operacji.  Kilka podwójnie ślepych badań pokazało, że stosowanie papainy znacząco przyspieszało gojenie u osób ze zwichnięciami kostki, łagodnymi kontuzjami i złamaniami palców u rąk. Inne badania pokazały, że leczenie enzymami po operacji kolana, jamy ustnej czy nosowej skracało czas rekonwalescencji.
- Nowotwory. Istnieją dowody, że papaina może regulować działanie układu odpornościowego poprzez wzrost ilości reaktywnych form tlenu lub zwiększenie produkcji cytokin niszczących komórki rakowe. W innym badaniu, zażywanie enzymów takich jak papaina (także trypsyny i chymotrypsyny) zmniejszyło symptomy u osób z nowotworem piersi. Kobiety w badaniu doświadczały mniej infekcji, chorób skóry, bólów guza, głowy czy utraty mięśni. Z drugiej jednak strony, enzymy takie jak papaina nie wydłużały życia ani nie poprawiały jego jakości u pacjentów z nieoperacyjnym rakiem trzustki, gdy porównywano ich działanie z chemioterapią gemcytabiną.
Sama papaja, oprócz papainy, zawiera także karpainę, związek o działaniu przeciwnowotworowym.
Wirus opryszczki i półpaśca  (herpes). Badanie przeprowadzone w Niemczech pokazało, że stosowanie papainy w kremie na skórę z wypryskami wirusa herpes, zmniejszało ból w podobnym stopniu co acyclovir (Zovirax), chociaż papaina potrzebowała więcej czasu, by zmniejszyć zaczerwienienie. Acyklovir i papaina zostały uznane za skuteczny środek w leczeniu herpes zoster. Chociaż oba środki dawały podobne rezultaty, osoby stosujące papainę doświadczały mniej skutków ubocznych.
- BROMELAINA jest enzymem trawiennym, który znaleźć można w soku z ananasa. Uważa się, że bromelaina przyczynia się do zmniejszenia stanu zapalnego w całym ciele, szczególnie w przypadku skręceń, drobnych operacji oraz zapalenia stawów.

ZAPRASZAMY DO OBSZERNIEJSZYCH INFORMACJI:
http://najnaturalniej.pl/?project=papaina

http://naturalniezdrowy.com.pl/bromelaina-enzym-z-ananasa/

SKŁAD:
Papaina (dwutlenek siarki), bromelaina, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka

ZALECANE STOSOWANIE:
1 tabletka dziennie podczas posiłku lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka        -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) * 

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
- Papaina (zapewnia 300,000 USP)           - 5mg
- Bromelaina (zapewnia 120 GDU)            - 50mg
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal.

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 500 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality 
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas