by było tanio

WSPARCIE STAWÓW - JOINT SUPPORT 120 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
WSPARCIE STAWÓW - JOINT SUPPORT 120 tabletek - OXFORD
66,00 zł
35,00 zł
TS2075
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

JOINT SUPPORT - STAWY - 120 tabletek - OXFORD

O PRODUKCIE:
Preparat ten powstał z połączenia 4 korzystnych składników: witaminy C, siarki organicznej (MSM dimetylosulfon), siarczanu chondroityny oraz glukozaminy.
Witamina C jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, która znana jest również jako kwas askorbinowy. Witamina C posiada bogatą historię leczenia szkorbutu u żeglarzy. Od 1490 roku, kiedy to na szkorbut zmarło 60% żeglarzy, aż do roku 1935 kiedy naukowcy György and Haworth otrzymali Nagrodę Nobla za syntezę pierwszej witaminy, kwasu askorbinowego. Witamina C pełni wiele ważnych funkcji w organizmie, między innymi bierze udział w produkcji kolagenu. Kolagen jest niezbędny dla zdrowia stawów, ponieważ jest ważnym elementem chrząstki. Chrząstka jest elastyczną warstwą ochronną, która znajduje się pomiędzy dwoma połączonymi stawowo kośćmi. Kiedy chrząstka jest zużyta, bardzo prawdopodobne jest odczuwanie bólu podczas ruchu stawów.
Siarka organiczna, MSM jest skrótem od metylosulfonylometanu, który jest naturalnym źródłem siarki w organizmie, zawierający około 34% tego pierwiastka. Siarka jest czwartym najliczniej występującym minerałem w organizmie ludzkim. Pierwiastek ten występuje naturalnie w produktach spożywczych takich jak: jaja, cebula, czosnek, kapusta, brokuł, kalafior oraz ryby. Rolą MSM jest dostarczenie siarki w celu wspierania produkcji glikozaminoglikanów (GAGs). Są one bardzo lepkie, dlatego też są dobrym składnikiem mazi stawowej. Utrata glikozaminoglikanów w połączonych stawach jest jedną z wiodących przyczyn choroby zwyrodnieniowej stawów. Siarczan chondroityny pozyskiwany jest z chrząstek krów i świń i jego zadaniem jest natłuszczenie stawu.
Glukozamina, wykonana jest z pancerzyków skorupiaków. Jest to naturalnie tworzący się aminocukier. Zaleca się jego spożywanie w przypadkach uszkodzenia stawu, jego regeneracji lub w sytuacjach wzmożonego wysiłku fizycznego. Glukozamina jest również odpowiedzialna za produkcję glikozaminoglikanów (GAGs), które tworzą solidną podstawę do naprawy uszkodzeń stawów.

Produkt dostępny jest w formie podłużnych tabletek. Produkt nie nadaje się do spożycia dla wegetarian, jak również osób uczulonych na skorupiaki.

WŁAŚCIWOŚCI:
- odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu: stawów, mięśni , wiązadeł i ścięgien kończyn
- wspomaga odbudowę uszkodzonych struktur chrzęstno-stawowych, torebek stawowych i wiązadeł
- ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne - łagodzi zapalenie stawów, mięśni
- łagodzi ból i niesprawność spowodowaną zwyrodnieniem stawów
- odżywia, regeneruje i wzmacnia tkankę chrzęstno-stawową
- bierze udział w syntezie kolagenu i tkanki łącznej
- profilaktyczne stosowanie zmniejsza ryzyko występowania artretyzmu i zwyrodnienia stawów
- wzmacnia włosy i paznokcie
- poprawia ruchomość i elastyczność chrząstki stawowej
- wzmacnia ścięgna i więzadła
- pomaga w stanach zapalnych stawów oraz poprawia ich ruchomość i elastyczność
- jest pomocny przy regeneracji blizn i ran
– zatrzymuje impulsy bólowe wzdłuż włókien nerwowych
– łagodzi zapalenia
– redukuje skurcze mięśni
– wspomaga leczenie uszkodzeń skóry

SKŁAD:
Siarczan glukozaminy 2KCL, siarczan chondroityny, siarka organiczna MSM, witamina C (kwas askorbinowy), celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb. Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka.

ZALECANE STOSOWANIE:
1 tabletkę dziennie podczas posiłku lub według zaleceń lekarza.Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka               -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
- Siarczan glukozaminy 2KCL        -  400mg
- Siarczan chondroityny                  -  200mg
- Siarka organiczna MSM                -  50mg
- Witamina C (kwas askorbinowy)   -  80mg   -  100%
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal i wadze ciała 75 kg

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 120 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality 
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas