by było tanio

WITAMINA D3 FENSE - SPRAY - NANO VITE - 25ml - Nano Rush

powrót do strony głównej
WITAMINA D3  FENSE - SPRAY - NANO VITE - 25ml - Nano Rush
190,00 zł
TS2237
W magazynie: 1 szt.
Wybierz ilość:

WITAMINA D3 FENSE - SPRAY - NANO VITE - 25ml - Nano Rush

!!!! ULTRA SZYBKA PRZYSWAJALNOŚĆ !!!! DUŻA WYDAJNOŚĆ AŻ 60 PORCJI DZIENNYCH PO 3000IU !!!!

PRODUKTY NANO RUSH - DOSKONAŁA NAUKA I TECHNOLOGIA:
Głównym celem NANO RUSH jest wdrożenie opatentowanego procesu w celu zapewnienia poprawy dostawy produktów nutriceutycznych do organizmu. Poniższa lista przedstawia niektóre z korzyści technologii nanocząsteczek, jakie zawierają produkty NANO RUSH:
- szybszy początek działania
- zwiększone wchłanianie
- zwiększona biodostępność
- zwiększona skuteczność terapeutyczna
- żadnych trudności w połykaniu
- ominięcie pełnego procesu trawienia oraz eliminacja niestrawności

NANO RUSH współpracuje z wybitnymi naukowcami i badaczami aby stale udoskonalać formułę swoich produktów. Produkty NANO RUSH są testowane klinicznie i oparte o nanonaukę. Produkty te spełniają podstawowe potrzeby konsumentów przy jednoczesnym zapewnieniu im lepszej jakości życia!

CZYM JEST TECHNOLOGIA NANOCZĄSTECZEK „NANO RUSH NANOSYZED”?
Kombinacja zastosowanej technologii nanocząsteczek z dowolnym związkiem chemicznym, cząsteczką, mieszaniną lub cząsteczką płynu prowadzi do zmniejszenia wielkości produktu końcowego, aby zapewnić lepszą wydajność, skuteczność i aktywność działania bez konieczności zmiany struktury atomowej, cząsteczkowej lub struktury chemicznej.
To nauka, która stoi za rozpowszechnieniem technologii nanocząsteczek (NanoSyzed) czyni ją wyjątkową.  Technologia NANO RUSH wymaga sterowania wielkością cząsteczek różnych związków w skali nano- gdzieś pomiędzy szerokością pasma DNA i atomu. Poprzez zmniejszenie wielkości cząsteczek poniżej 200 nanometrów, zdolność cząsteczek do przenikania przez tkanki i komórki organizmu znacząco wzrasta, ich powierzchnia zwiększa się, co wpływa na poprawę ogólnej aktywności związków chemicznych.
Platforma przetwarzania NANO RUSH zapewnia lepszą metodę zwiększonej rozpuszczalności różnych związków (proces, który zwiększa szybkość rozpuszczania słabo rozpuszczalnych składników) i zmniejsza związki wielkości mikronów do postaci nanocząsteczek (miniaturyzacja). Nanocząsteczki są stabilizowane przeciwko nagromadzeniu poprzez wchłanianie wybranych stabilizatorów. Rezultatem tej rewolucyjnej techniki przetwarzania jest zawiesina nanocząsteczek różnych substancji zdolnych do rozproszenia w wodzie. Technika ta znacznie poprawia trwałość, właściwości dyspersji oraz absorpcji.

O PRODUKCIE WITAMINA D3 FENSE:
Produkt ten zapewnia najskuteczniejszą formę dostarczania witaminy D3. Nanotechnologia zastosowana w tym produkcie zapewnia natychmiastowe wchłanianie suplementu do krwioobiegu. Poprzez pominięcie przewodu pokarmowego oraz straty wynikającej z trawienia, jesteś w stanie osiągnąć maksymalne efekty z naszego suplementu diety w sposób bezpieczny i skuteczny, w przeciwieństwie do innych suplementów diety dostępnych na rynku.
Nanotechnologia zastosowana w tym produkcie pozwala na znacznie wyższe stężenie absorpcji w znacznie niższej dawce. W procesie trawienia organizm traci prawie 90% suplementów diety. Poprzez natychmiastowe wprowadzenie witaminy do krwioobiegu, wymagane jest zaledwie 10% normalnej dawki suplementu. Lepsze składniki wchłaniane są przez organizm w szybszym tempie.

Dlaczego potrzebujesz Nano Vite witaminy D3-fense w sprayu?

Poniższe informacje wyjaśniają dlaczego produkt NANO RUSH jest produktem deficytowym.

Nano Vite Witamina D3-fense w sprayu jest stworzona z wykorzystaniem naszego innowacyjnego systemu dostarczania nanocząsteczek. Proces ten znacznie podnosi wielkość składników występujących w przyrodzie, przyczyniając się do zwiększenia wchłaniania składników odżywczych i ich biodostępności. Im mniejsza jest wielkość cząstek, tym lepiej suplement jest wchłaniany i wykorzystywany przez organizm.
Zaawansowana nauka nanotechnologii jest obecnie dostępna w naturalnej formule witaminy D3. Ten suplement diety zawierający nanocząsteczki jest nową generacją preparatów witaminowych, który zapewnia wiele korzyści oraz najwyższy poziom aktywności, jak również przenikanie do tkanek, narządów, komórek oraz dostępność metabolizmu nie znaną dotąd przez jakiekolwiek dawniej stosowane techniki.

JAKIE SĄ WŁAŚCIWOŚCI WITAMINY D?
Witaminy to substancje chemiczne, które są niezbędne dla utrzymania zdrowia organizmu. Witaminy zapewniają, że organizm działa prawidłowo i jest w stanie zwalczyć choroby. Współzależność między witaminą D a mocnymi kośćmi powstała wiele lat temu, kiedy lekarze uświadomili sobie, że światło słoneczne, pozwalające na produkcję witaminy D lub spożywanie oleju z wątroby dorsza, pomaga zapobiegać występowaniu krzywicy u dzieci. Dziś witamina D postrzegana jest jako istotny element zachowania dobrego zdrowia, co jest istotne nie tylko dla zdrowia kości. Najnowsze badania pokazują, że witamina D może być ważna w zapobieganiu i leczeniu wielu poważnych, długotrwałych problemów zdrowotnych.
Uzyskanie odpowiedniej dawki witaminy D nie zależy od produktów jakie spożywasz, a od długości ekspozycji na słońcu oraz odpowiedniej suplementacji.
Witamina D nie działa jak większość innych witamin. Kiedy wystawiasz skórę na działanie promieni słonecznych, twój organizm sam potrafi wytworzyć witaminę D. Jednak organizm sam nie może wytworzyć innych witamin, dlatego też należy je dostarczać z pożywienia. Na przykład, dawkę witaminy C można dostarczyć poprzez jedzenie owoców i warzyw.
Ponadto, co sprawia, że witamina D jest unikalna w porównaniu do innych witamin jest to, że gdy organizm otrzymuje dawkę witaminy D, zmienia ją do postaci hormonu. Hormon ten znany jest pod nazwą „aktywna witamina D” lub „kalcytriol”.
Witamina D jest ważna dla ogólnego stanu zdrowia, a naukowcy odkryli, że może mieć znaczenie nie tylko dla prawidłowego funkcjonowania kości.

Witamina D wspomaga niektóre funkcje organizmu takie jak:
- układ odpornościowy, który pomaga w zwalczaniu infekcji
- działanie mięśni
- działanie układu sercowo-naczyniowego, dla zdrowego serca i krążenia
- układ oddechowy- dla zdrowych płuc i dróg oddechowych
- rozwój mózgu

Jeśli organizm nie otrzymuje wystarczającej ilości witaminy D, powstaje niedobór tej witaminy. Poważny niedobór witaminy D może czasami powodować krzywicę u dzieci oraz osteomolację u dorosłych. Oba te stany powodują, że kości są miękkie, cienkie i kruche
Organizm otrzymuje witaminę D głównie z promieni słonecznych, choć niewielkie jej ilości można znaleźć również w produktach spożywczych. Odpowiednią dawkę witaminy D można także uzyskać poprzez odpowiednią suplementację.

JAK DZIAŁA WITAMINA D?
Witamina D zarządza ilością wapnia we krwi, kościach, jelitach oraz pomaga w prawidłowej komunikacji wszystkich komórek ciała.
Gdy skóra wystawiona jest na działanie promieni słonecznych, produkuje witaminę D i wysyła ją do wątroby. Zażywanie suplementów diety oraz produktów zawierających witaminę D powoduje, że jelita również wysyłają witaminę D do wątroby. Stąd, wątroba zamienia ją w substancję o nazwie 25(OH)D.
Ten związek chemiczny wysyłany jest do wszystkich komórek organizmu, gdzie różne tkanki, w tym nerki przekształcają go w aktywną witaminę D. Dopiero wtedy aktywna witamina D jest gotowa do pracy, gdzie:
- zarządza ilością wapnia we krwi, kościach i jelitach
- pomaga w prawidłowej komunikacji wszystkich komórek ciała
Jak widać witamina D przechodzi długą drogę od swojej pierwotnej postaci, jednak bez niej nasz organizm nie potrafi funkcjonować na najwyższym poziomie.

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCA ROLI WITAMINY D DLA ORGANIZMU:
Wystawienie skóry na działanie promieni słonecznych oraz odpowiednia suplementacja to dwa główne sposoby na dostarczenie witaminy D do organizmu. Nasze ciało nie potrafi uzyskać odpowiedniej dawki witaminy D z jedzenia.
Najbardziej naturalnym sposobem uzyskania witaminy D jest wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych (promienie ultrafioletowe B). Nie musisz się długo opalać aby dostarczyć organizmowi witaminę D. Wystarczy, że twoja skóra będzie wystawiona na słońce przez połowę czasu potrzebnego do tego, aby skóra stała się zaróżowiona i zaczęła piec. Ilość witaminy D wytwarzana ze światła słonecznego zależy od pory dnia, położenia geograficznego oraz koloru skóry. Im bardziej skóra wystawiona jest na działanie promieni UV, tym więcej witaminy D zostaje wytworzone.
Witaminę D można uzyskać również poprzez suplementację. Jest to dobry sposób na dostarczenie witaminy, w przypadku gdy nie możesz uzyskać wystarczająco dużo światła słonecznego. Witamina D jest najlepszym rodzajem suplementu. Występuje w wielu różnych formach takich jak tabletki, kapsułki. Nie ma znaczenia w jakiej formie przyjmujesz suplement, lub o jakich porach dnia. W przeciwieństwie do innych organizacji, Rada do Spraw Witaminy D (The Vitamin D Council) zaleca spożywanie większej ilości witaminy D każdego dnia, ponieważ mniejsze ilości nie są wystarczające, aby zapewnić to, czego twój organizm potrzebuje. Większość osób może zażywać suplementy diety bez żadnych problemów. Jeśli jednak masz problemy ze zdrowiem lub zażywasz inne leki, należy zachować szczególną ostrożność.
Ponieważ niewielkie ilości witaminy D występują w produktach spożywczych, istnieją tylko dwa sprawdzone sposoby aby uzyskać odpowiednią dawkę witaminy D:
- wystawiając skórę na działanie promieni słonecznych (UVB)
- zażywając suplementy diety

SKŁAD:
Witamina D3 (jako cholekalcyferol), Witamina E (jako tokofersolan).

INNE SKŁADNIKI:
woda demineralizowana, gliceryna roślinna, kwas cytrynowy (naturalny konserwant), trójglicerydy, sorbinian potasu, naturalny aromat tropikalny.   

WSKAZÓWKI:
Przed pierwszym użyciem dokładnie wstrząsnąć butelkę, trzykrotnie nacisnąć końcówkę wylotową w celu sprawdzenia działania pompki.

SPOSÓB UŻYCIA:
Jako suplement diety, należy aplikować produkt 1 raz dziennie 0,5 porcji (3 x aplikacja 3000iu dziennie), lub według zaleceń lekarza.
Spryskać wewnątrz jamy ustnej, odczekać 20 sekund, a następnie przełknąć.

WYDAJNOŚĆ PRODUKTU: 60 dziennych porcji po 3000iu

OPCJE SPOŻYWANIA - ZALECANA MAKSYMALNA DAWKA DZIENNA DO 5000IU
1x spray aplikacja - 1000iu
2x spray aplikacje - 2000iu
3x spray aplikacje - 3000iu
4x spray aplikacje - 4000iu
5x spray aplikacje - 5000iu

Każdy uprzednio odmierzony, spray nie aerozolowy jest wysoce przyswajalnym, aktywnym źródłem dziennej dawki witamin. Ten opatentowany system dostarczania witamin jest przeznaczony do maksymalnego zwiększenia wchłaniania w układzie krwionośnym.

NIE ZAWIERA:
Produkt Nano Rush nie zawiera soku z owoców, a także kukurydzy, pszenicy, drożdży, produktów pochodzenia mlecznego, soi, orzechów, sztucznych konserwantów, barwników, aromatów, wypełniaczy. Produkowane są bez dodatku cukru i soli. Wolne od GMO.

UWAGA:
Unikać kontaktu z oczami, przechowywać po za zasięgiem dzieci.

!!!! WIĘCEJ O NANOTECHNOLOGII NANO RUSH !!!!

DLACZEGO NANOCZĄSTECZKI SĄ BEZPIECZNE?
NANO RUSH używa produktów w postaci nanocząsteczek, składających się z wysoko skoncentrowanego doustnego sprayu. Spray doustny pozwala na wchłanianie cząsteczek przez krwioobieg, co zmniejsza efekt pierwszego przejścia przez wątrobę. Inżynierowie przejrzeli i przetestowali ponad tysiąc surowców, obserwując przy tym bardzo duże różnice w wielkości cząstek i rozpuszczalności. Opracowana została własna metodologia testowania i identyfikowania surowców, które mają najmniejszą wielkość cząstek w połączeniu z naturalnymi metodami, aby zrównoważyć hydrofobowość (HLB/LogP) oraz stan jonowy (pKa, potencjał zeta). Inżynierowie zidentyfikowali liczne produkty żywnościowe zatwierdzone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (GRAS) oraz składniki naturalne w celu przywrócenia rozpuszczalności i biodostępności większości suplementów diety. Technologia ta zapewnia organizmowi całkowicie naturalne, nie syntetyczne cząsteczki w formie, która najbardziej przypomina struktury uwodnione występujące w przyrodzie. Następnie proces nano przechowuje te składniki w stabilnej postaci, pozostając w roztworze, który nie powoduje wytrącania się substancji.
Cząsteczki w swoich monodyspersyjnych lub multimerycznych kompleksach nanocząsteczek oddziałują na siebie wzajemnie przyśpieszając życie. Np. gdy wyciskasz sok z warzyw, ściany komórkowe są mechanicznie niszczone za pomocą sokowirówki. To obrazuje, co dzieje się z cząsteczkami podczas procesu przeżuwania. Płyn cytoplazmy zawierający witaminy i inne małe cząsteczki bioaktywne są uwalniane tak jak sok, który może z łatwością przejść przez filtr submikronowy. Standardowe procedury laboratoryjne stosowane w badaniach na hodowlach komórek wykazują, że nanocząsteczki lub monodyspersyjne rozwiązania są budulcem życia.
Podczas gdy wielkość cząsteczek naszego preparatu NanoSyzed jest mniejsza niż mikron, zweryfikowaliśmy stosując urządzenie Spraytec Malvern, że wielkość cząsteczek kropli areozolu obejmuje od 30 do 100 mikronów i jest zbyt duży aby mogła przemieścić się do płuc.

Podsumowując, opracowana nanotechnologia umożliwia ultra szybkie dostarczenie składników odżywczych do organizmu, eliminując problem towarzyszący połykaniu pigułek, tabletek czy kapsułek, jak również ograniczenie wchłaniania przez przewód pokarmowy sprawia, że technologia ta jest nieoceniona.

FORMA SUPLEMENTACJI: rozpylanie płynu w jamie ustnej
OPAKOWANIE: butelka z atomizerem
POJEMNOŚĆ: 25ml - 60 dziennych porcji po 3000iu
PRODUCENT: Nano Rush
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: Siman Polska sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas