by było tanio

LIPOSOMALNA KURKUMINA C3 COMPLEX 250ml - CureSupport

powrót do strony głównej
LIPOSOMALNA KURKUMINA C3 COMPLEX 250ml - CureSupport
95,00 zł
TS2283
W magazynie: 11 szt.
Wybierz ilość:

LIPOSOMALNA KURKUMINA C3 COMPLEX - 250ml - CureSupport

                             

!!!! BARDZO SZYBKA PRZYSWAJALNOŚĆ !!!! BARDZO DUŻA WYDAJNOŚĆ !!!!

O PRODUKCIE:
Kurkumina liposomalna C3 complex została opracowana w celu poprawienia procesów wchłaniania w organizmie. Stosując kurkuminę liposomalną biodostępność tej witaminy w organizmie jest znacznie wyższa niż przy użyciu tradycyjnych form doustnych. Kurkumina liposomalna C3 complex transportowana jest wewnątrz liposomów bezpośrednio do krwioobiegu i komórek organizmu. Kurkumina jest składnikiem aktywnym tego produktu, pochodzącym z rośliny Curcuma Longa (Ostryż długi), uprawiana w Indiach. Kurkuma jest rośliną wykorzystywaną w medycynie indyjskiej, która dała początek medycynie zachodniej. Curcuma Longa (Ostryż długi) zawiera tylko 5% kurkuminy. Produkt ten został wyprodukowany z ekstraktu z kurkumy, zawiera 95% kurkuminy. Nasz organizm słabo przyswaja kurkuminę. W tym produkcie kurkuma została zamknięta w liposomach, w celu zwiększenia wchłaniania. Nasz organizm jest niezwykle wydajny w absorpcji liposomów.
Kurkumina C3 complex w tym produkcie została zamknięta w liposomach. Liposomy to małe pęcherzyki tłuszczowe, które powstają naturalnie, kiedy woda łączy się z lecytyną. Liposomy są z łatwością wchłanianie przez organizm. Dodatkowo chronią kurkumę przed rozkładem zapewniając lepsze wchłanianie do krwioobiegu.

ŹRÓDŁA KURKUMY:
Kurkuminoid, należący do rodziny imbiru. Kurkuma jest przyprawą pochodzącą z pnącza rośliny o nazwie Curcuma Longa (Ostryż długi).

WŁAŚCIWOŚCI:
- silny przeciwutleniacz zwalczając wolne rodniki, hamując oznaki starzenia się organizmu,
- wspomaga działanie przeciwzapalnie, obniżając poziom histaminy i wzmaga produkcję kortyzonu,
- przeciwdziała zlepianiu się płytek krwi, poprawiając krążenie krwi oraz chroni wątrobę przed toksynami,
- wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu,
- wspomaga leczenie wrzodów żołądka i całego układu trawiennego,
- kurkuma wspomaga pracę mózgu, może zapobiec alzheimerowi,
- pomocna przy leczeniu ciężko gojących ran i blizn,
- posiada właściwości antynowotworowe,
- pomocna przy mocnych bólach miesiączkowych,
- ma duże właściwości wzmacniające odporność,
- wspomaga zwalczanie infekcji,
- wspomaga leczenie chorób oczu,
- wspomaga w obniżaniu poziom cukru we krwi i obniżaniu cholesterolu.

SKŁAD:
Kurkumina C3 complex (Sabinsa); lecytyna sojowa; przeciwutleniacz: witamina E(d-alpha-tocopherol); konserwant: sorbinian potasu; rozpuszczalniki: glicerol, etanol (<4,5%); woda.
Produkt zawiera fosfolipidy pochodzące z lecytyny sojowej nie zawierającej GMO.

SPOSÓB UŻYCIA I DAWKOWANIE:
Przed użyciem wstrząsnąć. Produkt należy przyjmować  maksymalnie do 4 x dziennie po 5 ml doustnie, można stosować z wodą lub innym napojem. Należy stosować załączoną do zestawu miarkę do odmierzenia prawidłowej dawki. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Inne dawkowanie tylko po konsultacji z lekarzem.

Zalecana dawka:  Dzienne spożycie:     *NRV%
          1 x 5ml                170 mg                     -
          2 x 5ml                340 mg                     -
          3 x 5ml                510 mg                     -
          4 x 5ml                680 mg                     -
1ml - zawiera 34mg kurkuminy
*NRV - referencyjna dzienna wartość spożycia

O TECHNOLOGII LIPOSOMALNEJ:
Liposom jest to mały pęcherzyk wykonany z tego samego materiału co błona komórkowa. Liposomy mogą być wypełnione takimi substancjami jak witaminy, substancje odżywcze, a nawet leki. Są one wykorzystywane do ochrony oraz dostarczenia tych substancji do komórek ciała oraz całego organizmu.
Błony zazwyczaj wykonane są z fosfolipidów, które są cząsteczkami składającymi się z głowy oraz ogona. Hydrofilowa głowa jest przyciągana przez cząsteczki wody, natomiast hydrofobowy ogon, zbudowany z długiego łańcucha węglowodorowego, jest odpychany przez cząsteczki wody.
Liposomy mają zdolność do przenoszenia ładunków rozpuszczalnych w wodzie bądź w tłuszczach, co sprawia, że są idealnym systemem dostawczym.
W przyrodzie, fosfolipidy znajdują się w stabilnej membranie składającej się z dwóch warstw. W obecności wody, hydrofilowe głowy są przyciągane przez cząsteczki wody, tworząc zewnętrzną powierzchnię wody. Hydrofobowe ogony są odpychane przez cząsteczki wody, tworząc linię oddzielającą je od powierzchni wody. W komórce jedna warstwa główek skierowana jest na zewnątrz komórki i tym samym jest przyciągana przez wodę. Druga warstwa główek skierowana jest do wnętrza komórki i dostarczana do znajdujących się wewnątrz cząsteczek wody. Ogony węglowodorowe z jednej warstwy komórki łączą się z ogonami z drugiej warstwy komórki, dzięki czemu powstaje dwuwarstwowa błona komórkowa.

Kiedy fosfolipidy błonowe są przerwane, mogą ponownie złożyć się w małe kulki, mniejsze niż normalne komórki w postaci pojedynczych warstw lub dwuwarstw. Konstrukcje dwuwarstwowe zwane są liposomami, natomiast jednowarstwowe micelami. Lipidy w błonie komórkowej są głównie fosfolipidami jak na przykład fosfatydylocholina i fosfatydyloetanoloamina. Fosfolipidy są zaliczane do związków amfifilowych i składają się z ogona węglowodorowego, będącego cząsteczkami hydrofobowymi oraz polarnej, hydrofilowej głowy. Ponieważ błona komórkowa przylega do roztworów wodnych po obu jej stronach, fosfolipidy tworzą dwuwarstwę zawierającą ogony hydrofobowe przylegające do siebie. Słowo liposom pochodzi od dwóch greckich słów „lipos” oznaczające tłuszcz i „soma” znaczące ciało. Liposom może być uformowany w różnych rozmiarach, tak jak konstrukcja jednopłytkowa lub wielopłytkowa. Jego nazwa odnosi się do poszczególnych części strukturalnych fosfolipidów, a nie do jego rozmiaru. Przeciwieństwem lipidów natomiast są nanosomy, które odnoszą się do wielkości. Ich nazwa została wymyślona w latach 90-tych ubiegłego wieku, aby oznaczyć specjalne liposomy w niskim zakresie nanometrów. Liposomy i nanosomy nie są synonimami. Liposom nie musi zawierać części lipofobowej, takiej jak woda, chociaż zazwyczaj ją uwzględnia.
Liposomy zostały po raz pierwszy opisane przez brytyjskiego hematologa dr Aleca D Bangham’a FRS w 1961 w Instytucie Babrahama w Cambridge. Zostały one odkryte kiedy Bangham i R.W. Horne testowali nowy mikroskop elektronowy instytutu, dodając ujemny barwnik do fosfolipidów. Podobieństwo do błony komórkowej było oczywiste, a zdjęcia mikroskopowe pełniły funkcję pierwszego prawdziwego dowodu na to, że błona komórkowa jest dwuwarstwą lipidową.

POLECAMY KRÓTKI FILMIK:


O PRODUCENCIE:

Curesupport BV to duńska firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości suplementów diety. Są specjalistami w dziedzinie technologii liposomalnej.
Do produkcji preparatów używają tylko surowców najwyżej jakości, które wytwarzają z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki temu zachowują stałą kontrolę nad przebiegiem całego procesu produkcji. Curesupport BV koncentruje się na poprawie biodostępności, gdyż proces absorpcji jest tutaj kluczowy. Wszystkie produkty zostały przetestowane klinicznie bądź są w fazie testowania. To jest to, co wyróżnia ich na rynku.
W dziedzinie suplementów diety oraz produktów zdrowotnych rośnie popyt na produkty wysokiej jakości w małych oraz średnich porcjach. Wymaga to dużej elastyczności w odniesieniu do procesu produkcji oraz planowania.
Nowe produkty powstają w ścisłej współpracy z klientem (w oparciu o umowę poufności), zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Testy partii są wykonywane w laboratorium CureSupport. Wymagania jakie są nałożone na produkty, są analizowane w laboratorium analitycznym zgodnie z obowiązującymi normami. Obiekty i urządzenia są w pełni dostosowane do spełnienia wszystkich zleceń produkcyjnych.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w ciemnym, chłodnym miejscu. Trzymać po za zasięgiem dzieci.
Okres przydatności do spożycia: do 2 lat w przypadku nie otwartego produktu, po otwarciu do 2 miesięcy, przechowywać w lodówce.

UWAGA:
Produkt ten jest suplementem diety, nie powinien zastępować zdrowej, zbilansowanej diety.

INFORMACJA O ALERGENACH:
Produkt ten zawiera lecytynę sojową wolną od GMO i alkohol ( etanol) do 4,5%.

OPAKOWANIE: butelka z tworzywa sztucznego + miarka 
FORMA SUPLEMENTU: w płynie
POJEMNOŚĆ: 250 ml
PRODUCENT: CureSupport
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: IMPERIAL TRUST

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z IMPERIAL TRUST, po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas