by było tanio

ZESTAW SÓL KĄPIELOWA 5 SZTUK - 5x800g - Kłodawska

powrót do strony głównej
ZESTAW SÓL KĄPIELOWA 5 SZTUK - 5x800g - Kłodawska
54,00 zł
TS2264
W magazynie: 32 szt.
Wybierz ilość:

ZESTAW SOLI KĄPIELOWYCH 4 ZAPACHY + MAGNEZOWO-POTASOWA - 5x 800g - Kłodawska
(miód i mleko, zielona herbata, poziomka, lawenda + sól magnezowo-potasowa)

O PRODUKCIE:
Kłodawska sól kąpielowa jest jedynym tego typu produktem na rynku, który w swym składzie nie posiada detergentów w postaci związku chemicznego pod nazwą Sodium Laury Sulfate, który wysusza skórę pozbawiając jej warstwy ochronnej. W koncepcji tworzenia tych kompozycji zapachowych było zapewnienie klientowi pełnego komfortu kąpieli kosmetycznych, czyli: intensywna barwa, piękny intensywny zapach, ale przede wszystkim zdrowie, relaks, szczypta aromatoterapii jak również ochrona warstwy lipidowej skóry przed wysuszaniem poprzez zastosowanie związków nawilżających. Komfort takich kąpieli to nie tylko w/w zalety, ale także to, że po zastosowaniu naszej soli kosmetycznej nie jest konieczne stosowanie środków nawilżających w postaci kremów, balsamów gdyż sama w sobie jest środkiem wspomagającym warstwę ochronną skóry, co wyróżnia nasz produkt spośród innych podobnych na rynku soli kosmetycznych.

Najprzyjemniejsza forma relaksu po całym dniu pracy to ciepła kąpiel. A jeśli do kąpieli dodamy ulubione olejki eteryczne, mieszanki ziołowe lub sól, kąpiel będzie miała również działanie zdrowotne.

WŁAŚCIWOŚCI:
Kąpiele mobilizują naturalne siły naszego organizmu do zwalczania różnych dolegliwości. Dlatego kąpiele zaliczają się do tzw. leczenia bodźcowego. Już sam ucisk wody działa jak wspaniały masaż pobudzający układ krążenia. Woda swoim ciężarem dosłownie wyciska zalegającą krew, np. z nóg, gdzie ona gorzej krąży, z powrotem do obiegu. Poza tym podczas kąpieli nasz organizm pozbywa się przez skórę tego, co mu przeszkadza, np. chlorku sodu (soli), wapnia, fosforu, kwasu mlekowego. Przyswaja sobie natomiast wprost z wody i dodatków potrzebne mu składniki

MAGENZOWO-POTASOWA:
Kłodawskie sole magnezowo - potasowe są naturalną kopaliną pozyskiwaną z cechsztyńskiego wysadu solnego, jest to mieszanina minerałów takich jak: karnalit, kizeryt, halit i anhydryt. Kąpiele w 3% roztworze soli magnezowo - potasowej nie tylko zmniejszają lub likwidują dolegliwości stawowe, ale również wpływają regulująco na stan psychiczny chorych i układ nerwowy wegetatywny oraz poprawiają ukrwienie skóry. Kąpiel mineralna w kłodawskiej soli magnezowo - potasowej przynosi uczucie głębokiego odprężenia całego organizmu, a seria kąpieli - efekt tzw. aksamitnej skóry.

PONADTO LAWENDA:
Ciepła kąpiel z solą lawendową korzystnie wpływa na układ krążenia, relaksuje i odpręża (choć jest niezwykle korzystna i przyjemna, osoby ze słabym krążeniem powinny najpierw skonsultować się z lekarzem).
Lawenda ma szeroki zasięg działania: regeneruje układ nerwowy, łagodzi ostre bóle, obniża ciśnienie, pobudza trawienie, regeneruje skórę, ma działanie uspokajające, odświeżające, antyseptyczne.

POLECAMY OBSZERNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT KĄPIELI LECZNICZYCH:
http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/cialo-higiena/kapiele-lecznicze-w-twojej-wannie_34179.html

UWAGA:
Kąpiele z dodatkiem soli do kąpieli powinny być stosowane po bardzo dokładnym wywiadzie i ustaleniu czy nie występują przeciwwskazania do ich stosowania.

OPAKOWANIE: 5xSłoik PET
WAGA: 5x800g
PRODUCENT: Kopalnia Soli Kłodawa

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas