by było tanio

SWARMING B COMPLEX - SPRAY - NANO VITE - 25ml - Nano Rush

powrót do strony głównej
SWARMING B COMPLEX - SPRAY - NANO VITE - 25ml - Nano Rush
190,00 zł
TS2241
W magazynie: 2 szt.
Wybierz ilość:

SWARMING B COMPLEX - SPRAY - NANO VITE - 25ml - Nano Rush

 - KOMPLETNY KOMPLEKS WITAMIN Z GRUPY B -

!!!! ULTRA SZYBKA PRZYSWAJALNOŚĆ !!!! DUŻA WYDAJNOŚĆ AŻ DO 60 PORCJI DZIENNYCH !!!!

PRODUKTY NANO RUSH - DOSKONAŁA NAUKA I TECHNOLOGIA:
Głównym celem NANO RUSH jest wdrożenie opatentowanego procesu w celu zapewnienia poprawy dostawy produktów nutriceutycznych do organizmu. Poniższa lista przedstawia niektóre z korzyści technologii nanocząsteczek, jakie zawierają produkty NANO RUSH:
- szybszy początek działania
- zwiększone wchłanianie
- zwiększona biodostępność
- zwiększona skuteczność terapeutyczna
- żadnych trudności w połykaniu
- ominięcie pełnego procesu trawienia oraz eliminacja niestrawności

NANO RUSH współpracuje z wybitnymi naukowcami i badaczami aby stale udoskonalać formułę swoich produktów. Produkty NANO RUSH są testowane klinicznie i oparte o nanonaukę. Produkty te spełniają podstawowe potrzeby konsumentów przy jednoczesnym zapewnieniu im lepszej jakości życia!

CZYM JEST TECHNOLOGIA NANOCZĄSTECZEK „NANO RUSH NANOSYZED”?
Kombinacja zastosowanej technologii nanocząsteczek z dowolnym związkiem chemicznym, cząsteczką, mieszaniną lub cząsteczką płynu prowadzi do zmniejszenia wielkości produktu końcowego, aby zapewnić lepszą wydajność, skuteczność i aktywność działania bez konieczności zmiany struktury atomowej, cząsteczkowej lub struktury chemicznej.
To nauka, która stoi za rozpowszechnieniem technologii nanocząsteczek (NanoSyzed) czyni ją wyjątkową.  Technologia NANO RUSH wymaga sterowania wielkością cząsteczek różnych związków w skali nano- gdzieś pomiędzy szerokością pasma DNA i atomu. Poprzez zmniejszenie wielkości cząsteczek poniżej 200 nanometrów, zdolność cząsteczek do przenikania przez tkanki i komórki organizmu znacząco wzrasta, ich powierzchnia zwiększa się, co wpływa na poprawę ogólnej aktywności związków chemicznych.
Platforma przetwarzania NANO RUSH zapewnia lepszą metodę zwiększonej rozpuszczalności różnych związków (proces, który zwiększa szybkość rozpuszczania słabo rozpuszczalnych składników) i zmniejsza związki wielkości mikronów do postaci nanocząsteczek (miniaturyzacja). Nanocząsteczki są stabilizowane przeciwko nagromadzeniu poprzez wchłanianie wybranych stabilizatorów. Rezultatem tej rewolucyjnej techniki przetwarzania jest zawiesina nanocząsteczek różnych substancji zdolnych do rozproszenia w wodzie. Technika ta znacznie poprawia trwałość, właściwości dyspersji oraz absorpcji.

O PRODUKCIE SWARMING B COMPLEX:
 Produkt ten zapewnia najskuteczniejszą formę dostarczania kompleks witamin z grupy B. Nanotechnologia zastosowana w tym produkcie zapewnia natychmiastowe wchłanianie suplementu do krwioobiegu. Poprzez pominięcie przewodu pokarmowego oraz straty wynikającej z trawienia, jesteś w stanie osiągnąć maksymalne efekty z naszego suplementu diety w sposób bezpieczny i skuteczny, w przeciwieństwie do innych suplementów diety dostępnych na rynku.
Nanotechnologia zastosowana w tym produkcie pozwala na znacznie wyższe stężenie absorpcji w znacznie niższej dawce. W procesie trawienia organizm traci prawie 90% suplementów diety. Poprzez natychmiastowe wprowadzenie witaminy do krwioobiegu, wymagane jest zaledwie 10% normalnej dawki suplementu. Lepsze składniki wchłaniane są przez organizm w szybszym tempie.

Dlaczego potrzebujesz Nano Vite kompleksu witamin z grupy B w sprayu?

Poniższe informacje wyjaśniają dlaczego produkt NANO RUSH jest produktem deficytowym.
Produkty firmy Nano Rush wykorzystują formułę składającą się ze specjalnie strzeżonej mieszanki ziół, aminokwasów, witamin i naturalnych składników, co wpływa na ogólną poprawę stanu zdrowia.
Nano Vite Swarming B Complex w sprayu jest stworzony z wykorzystaniem naszego innowacyjnego systemu dostarczania nanocząsteczek. Proces ten znacznie podnosi wielkość składników występujących w przyrodzie, przyczyniając się do zwiększenia wchłaniania składników odżywczych i ich biodostępności. Im mniejsza jest wielkość cząstek, tym lepiej suplement jest wchłaniany i wykorzystywany przez organizm.
Zaawansowana nauka nanotechnologii jest obecnie dostępna w naturalnej formule kompleksu witamin z grupy B. Ten suplement diety zawierający nanocząsteczki jest nową generacją preparatów witaminowych, który zapewnia wiele korzyści oraz najwyższy poziom aktywności, jak również przenikanie do tkanek, narządów, komórek oraz dostępność metabolizmu nie znaną dotąd przez jakiekolwiek dawniej stosowane techniki.

KORZYŚCI Z PRZYJMOWANIA WITAMINY B SĄ OGROMNE:
- zmniejszenie stresu
- leczenie lęku i depresji
- oprawa pamięci
- łagodzenie objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS)
- zmniejszenie ryzyka chorób serca

11 składników kompleksu witamin z grupy B jest kluczowe dla wszystkich rzeczy związanych z umysłem takich jak: nastrój i pamięć. Ludzie cierpiący na migrenę również mogą odnieść korzyści ze spożywania witamin z grupy B. Stosowane w odpowiednich ilościach witaminy z grupy B mogą stłumić niepokój, pomóc wyjść z depresji, złagodzić PMS oraz zwiększyć energię. Uzyskanie wszystkich tych witamin nie może być prostsze.
Witaminy z grupy B są chemicznie związaną rodziną składników odżywczych, które pracują jako zespół. Ich zdolność do pobudzenia nastroju oraz odnoszenia innych korzyści zdrowotnych wynika ze skomplikowanej pracy w całym organizmie.
Niektóre witaminy z grupy B pomagają spalać tłuszcz i glukozę, zamieniając je na energię. Inne wspomagają wytworzenie neuroprzekaźników takich jak serotonina. Jeszcze inne witaminy z grupy B wspierają produkcję i naprawę łańcuchów DNA.
Wiele osób nie dostarcza organizmowi odpowiedniej dawki witamin z grupy B. Według Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych najczęściej występują niedobory kwasu foliowego, witaminy B6 i B12. Ważnym jest aby upewnić się, że twoja dieta zawiera produkty spożywcze bogate w witaminy z grupy B: ciemnozielone warzywa, białko pochodzenia zwierzęcego, produkty pełnoziarniste.
Jeżeli twój poziom stresu jest wysoki, nie jesteś w dobrej kondycji lub jeśli twoja dieta jest uboga w witaminy B, korzystnym będzie stosowanie zwiększonej dawki suplementu witamin.

SKŁAD I ROZBICIE WITAMIN Z GRUPY B W SWARMING B COMPLEX:
Zakresy dawkowania podane poniżej są powszechnie stosowane do zapobiegania i leczenia określonych chorób. Jeżeli chcesz stosować witaminę B do celów leczniczych, skonsultuj się z lekarzem.
- Tamina (B1)- wymagania rosną wraz z dietą bogatą w węglowodany i cukry; 10-100mg
- Ryboflawina (B2)- większe dawki łagodzą migreny; 10-40mg
- Niacyna (B3)- pomaga zwiększyć energię, potrzebna do naprawy łańcuchów DNA, może powodować zaczerwienienie; 50-100mg
- Kwas pantotenowy (B5)- przyśpiesza gojenie ran, wysoka dawka pantotenu może obniżyć poziom cholesterolu; 10-100mg
- Pirydoksyna (B6)- wykorzystywana przy neuroprzekaźnikach, takich jak serotonina, łagodzi PMS; 10-50mg
- Biotyna (B7)- wysokie dawki w połączeniu z chromem poprawiają kontrolę cukru we krwi; 30-100mcg
- Inozytol (B8)- pomocny w depresji i atakach lęku
- Kwas Foliowy (B9)- zmniejsza ryzyko chorób serca, udaru mózgu, uszkodzeń płodu, pomocny w profilaktyce raka okrężnicy; 400-800mcg
- Cyjanokobalamina (B12)- może poprawić pamięć oraz odwrócić otępienie umysłowe; 20-1,000mcg
- Mieszanka choliny- wymagana dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i pamięci; 50-200mg
- Kwas para-aminobenzoesowy (PABA)- jeden z niewielu składników odżywczych pomocnych w sklerodermii, chorobie tkanki łącznej; 30-100mg

INNE SKŁADNIKI:
woda demineralizowana, gliceryna roślinna, kwas cytrynowy (naturalny konserwant), sorbinian potasu, ksylitol (naturalny słodzik), naturalny aromat pomarańczy

Z KOMPLEKSEM WITAMIN Z GRUPY B WIELE ZYSKASZ!!
Aby uzyskać jak najwięcej korzyści z dowolnej witaminy z grupy B, potrzebujesz ich wszystkich. Dlatego zacznij od kompleksu witamin z grupy B, który zawiera wszystkie 11 witamin. W zależności od problemów zdrowotnych, możesz dodawać większe dawki poszczególnych witamin z grupy B.
Witaminy z grupy B najlepiej przyjmować z jedzeniem- przyjmowane na pusty żołądek mogą powodować nudności (Witamina B6 zwiększa aktywność neuroprzekaźników gdy są przyjmowane pod koniec dnia, co może powodować niespokojny sen.)
Istnieją uderzające różnice w sile działania suplementów witamin z grupy B pomiędzy różnymi markami. Sposoby znakowania produktów różnią się, dlatego należy zapoznać się z informacjami napisanymi drobnym drukiem. Należy spojrzeć najpierw na ilości witamin B1 i B2, siła działania innych witamin z grupy B różni się, jednak zazwyczaj są one zgodne z dwoma pierwszymi witaminami.
- Suplementy o niskiej sile działania zawierają 1.5mg witaminy B1 i 1.7mg witaminy B2.
- Suplementy o wysokiej sile działania, często nazywane B-50, zawierają 40-50mg witamin B1 i B2.
- Suplementy o bardzo silnym działaniu (B-100) zawierają 100mg tych witamin.

Jaką dawkę należy wybrać? Zależy to od diety, kwestii zdrowotnych oraz poziomu stresu. Skonsultuj się z lekarzem w celu ustalenia odpowiedniej siły działania suplementu.
W przypadku osób poniżej 30 roku życia, należy zastosować suplementy o niskiej sile działania. Suplement diety o umiarkowanej sile działania zalecany jest dla osób powyżej 30 roku życia. Zdolność do przetwarzania składników odżywczych, zwłaszcza witaminy B12, pogarsza się wraz z wiekiem. Dlatego dodatkowe ilości witaminy B mogą zrównoważyć wiele czynników związanych z procesem starzenia się.
STRES:
Jeśli odczuwasz silny stres w pracy lub w domu, wypróbuj kompleks witamin z grupy B o umiarkowanej sile.
PRZEWLEKŁE LĘKI LUB DEPRESJA:
W przypadkach przewlekłych lęków lub depresji, wypróbuj suplement o wysokiej sile działania oraz rozważ dodanie większej ilości inozytolu. Skonsultuj się z lekarzem w celu dopasowania najlepszej dawki inozytolu; 3-4 gram może w zupełności wystarczyć. Co ciekawe, fińskie badania wykazały, że ludzie z wyższym poziomem witaminy B12 we krwi lepiej reagują na leki antydepresyjne.
PMS
Wiele kobiet zauważa, że wraz z dodatkową dawką witaminy B6, objawy PMS są łagodniejsze. Wypróbuj umiarkowaną siłę działania oraz rozważ dodanie dodatkowych 50mg witaminy B6.
WEGETARIANIE LUB WEGANIE:
Skonsultuj się z lekarzem w celu sprawdzenia poziomu witaminy B12 w organizmie. Znaczne ilości tej witaminy występują w produktach zawierających białko zwierzęce, dlatego możesz potrzebować dawkę o umiarkowanej sile działania oraz dodatkowe 100-500mcg witaminy B12 dziennie.
Osoby nie spożywające mięsa oraz produktów mlecznych są szczególnie narażone na wysokie ryzyko niedoboru tej witaminy.
DIETA BOGATA W WĘGLOWODANY:
Witamina B1 potrzebna jest do spalania węglowodanów i zamiany ich na energię. Diety wypełnione cukrem, o wysokiej zawartości węglowodanów szybko zużywają te enzymy. Jeśli twoja dieta jest bogata w węglowodany, uzupełnij swój jadłospis o dodatkowe 50mg witaminy B1 dziennie.
CZĘSTE ZAŻYWANIE LEKÓW:
Wiele leków zarówno tych na receptę, jak i dostępnych bez niej zaburza wchłanianie niektórych witamin z grupy B. Są to leki na zgagę oraz choroby przełyku żołądka (w tym leki bez recepty, zobojętniające kwas solny), antybiotyki doustne i doustne środki antykoncepcyjne. Leki moczopędne wypłukują witaminę B, natomiast leki obniżające poziom cukru we krwi redukują ilość kwasu foliowego oraz witaminy B12 w organizmie.
CZĘSTE SPOŻYWANIE ALKOHOLU:
Spożywanie alkoholu wypłukuje zawartość witaminy B1 i B3 w organizmie. Jeśli średnio spożywasz więcej niż dwa drinki dziennie, wypróbuj suplementy o średniej lub wysokiej sile działania.
KONTROLA BEZPIECZEŃSTWA:
Witamina B2 zamienia kolor moczu z jasnego, na żółty. Może się to wydać niepokojące, jednak nie jest to szkodliwe w żaden sposób.
Na ogół, witaminy z grupy B rozpuszczalne w wodzie są bardzo bezpieczne, choć zaleca się środki ostrożności. Bardzo wysokie dawki niacyny, stosowane pod nadzorem lekarskim, w celu poprawy poziomu cholesterolu, mogą powodować zaczerwienienie oraz uszkodzenie wątroby. Ponadto, zbyt długie stosowanie wysokich dawek witaminy B6 może prowadzić do uszkodzenia nerwów. Nie należy przekraczać dawki 200mg dziennie.

WITAMINY Z GRUPY B:
Niedobór pewnych witamin z grupy B (kwas foliowy, witamina B6, B12) może prowadzić do podwyższonego poziomu homocysteiny, będącego czynnikiem ryzyka wielu chorób przewlekłych, w tym chorób serca.
Homocysteina powoduje uszkodzenia, atakując ściany naczyń krwionośnych, co doprowadza do ich stwardnienia. Kilmer McCully ze Szpitala Weteranów w Nowej Anglii, w 1968 roku rozpoznał zależność między homocysteiną a chorobami serca. Od tamtej pory wyniki badań pokazały, że podwyższony poziom homocysteiny zwiększa ryzyko zawału serca, udaru mózgu, depresji i choroby Alzheimera.
Zwykłe badanie moczu służy do sprawdzenia poziomu homocysteiny w organizmie. Wielu ekspertów zaleca badania krwi u osób z wysokim ryzykiem chorób serca oraz osób po 60 roku życia. Według McCulliego, idealny poziom homocysteiny powinien wynosić mniej niż 8 mikromoli na litr krwi. Jeśli ilość homocysteiny osiąga wartość dwucyfrową, wzrasta ryzyko chorób.

WSKAZÓWKI:
Przed pierwszym użyciem dokładnie wstrząsnąć butelkę, trzykrotnie nacisnąć końcówkę wylotową w celu sprawdzenia działania pompki.

SPOSÓB UŻYCIA:
Jako suplement diety, należy aplikować max 2 x dziennie od 3 spray aplikacji (0,5 porcji) do 6 spray aplikacji (1 porcja) lub według zaleceń lekarza.
Spryskać wewnątrz jamy ustnej, odczekać 20 sekund, a następnie przełknąć.
Dla optymalnych efektów stosować przez min. 30 dni przed zaśnięciem.

WYDAJNOŚĆ PRODUKTU: do 60 dziennych porcji.
Każdy uprzednio odmierzony, spray nie aerozolowy jest wysoce przyswajalnym, aktywnym źródłem dziennej dawki witamin. Ten opatentowany system dostarczania witamin jest przeznaczony do maksymalnego zwiększenia wchłaniania w układzie krwionośnym.

NIE ZAWIERA:
Produkt Nano Rush nie zawiera soku z owoców, a także kukurydzy, pszenicy, drożdży, produktów pochodzenia mlecznego, soi, orzechów, sztucznych konserwantów, barwników, aromatów, wypełniaczy. Produkowane są bez dodatku cukru i soli. Wolne od GMO.

UWAGA:
Unikać kontaktu z oczami, przechowywać po za zasięgiem dzieci.
Do użytku dla osób dorosłych. W przypadku kobiet w ciąży, karmiących lub osób zażywających inne leki, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. Stosując ten produkt nie zaleca się prowadzenia pojazdów.

!!!! WIĘCEJ O NANOTECHNOLOGII NANO RUSH !!!!

DLACZEGO NANOCZĄSTECZKI SĄ BEZPIECZNE?
NANO RUSH używa produktów w postaci nanocząsteczek, składających się z wysoko skoncentrowanego doustnego sprayu. Spray doustny pozwala na wchłanianie cząsteczek przez krwioobieg, co zmniejsza efekt pierwszego przejścia przez wątrobę. Inżynierowie przejrzeli i przetestowali ponad tysiąc surowców, obserwując przy tym bardzo duże różnice w wielkości cząstek i rozpuszczalności. Opracowana została własna metodologia testowania i identyfikowania surowców, które mają najmniejszą wielkość cząstek w połączeniu z naturalnymi metodami, aby zrównoważyć hydrofobowość (HLB/LogP) oraz stan jonowy (pKa, potencjał zeta). Inżynierowie zidentyfikowali liczne produkty żywnościowe zatwierdzone przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (GRAS) oraz składniki naturalne w celu przywrócenia rozpuszczalności i biodostępności większości suplementów diety. Technologia ta zapewnia organizmowi całkowicie naturalne, nie syntetyczne cząsteczki w formie, która najbardziej przypomina struktury uwodnione występujące w przyrodzie. Następnie proces nano przechowuje te składniki w stabilnej postaci, pozostając w roztworze, który nie powoduje wytrącania się substancji.
Cząsteczki w swoich monodyspersyjnych lub multimerycznych kompleksach nanocząsteczek oddziałują na siebie wzajemnie przyśpieszając życie. Np. gdy wyciskasz sok z warzyw, ściany komórkowe są mechanicznie niszczone za pomocą sokowirówki. To obrazuje, co dzieje się z cząsteczkami podczas procesu przeżuwania. Płyn cytoplazmy zawierający witaminy i inne małe cząsteczki bioaktywne są uwalniane tak jak sok, który może z łatwością przejść przez filtr submikronowy. Standardowe procedury laboratoryjne stosowane w badaniach na hodowlach komórek wykazują, że nanocząsteczki lub monodyspersyjne rozwiązania są budulcem życia.
Podczas gdy wielkość cząsteczek naszego preparatu NanoSyzed jest mniejsza niż mikron, zweryfikowaliśmy stosując urządzenie Spraytec Malvern, że wielkość cząsteczek kropli areozolu obejmuje od 30 do 100 mikronów i jest zbyt duży aby mogła przemieścić się do płuc.

Podsumowując, opracowana nanotechnologia umożliwia ultra szybkie dostarczenie składników odżywczych do organizmu, eliminując problem towarzyszący połykaniu pigułek, tabletek czy kapsułek, jak również ograniczenie wchłaniania przez przewód pokarmowy sprawia, że technologia ta jest nieoceniona.

FORMA SUPLEMENTACJI: rozpylanie płynu w jamie ustnej
OPAKOWANIE: butelka z atomizerem
POJEMNOŚĆ: 25ml - do 60 dziennych porcji
PRODUCENT: Nano Rush
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: Siman Polska sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas