by było tanio

REWITALIZUJĄCY ROLL-ON DO POWIEK OCCHI - 10ml - ISOMAR

powrót do strony głównej
REWITALIZUJĄCY ROLL-ON DO POWIEK OCCHI - 10ml - ISOMAR
32,00 zł
TS2319
W magazynie: 5 szt.
Wybierz ilość:

REWITALIZUJĄCY ROLL-ON DO POWIEK OCCHI - 10ml - ISOMAR

ISOMAR Occhi Rewitalizujący roll-on przyniesie ukojenie i odświeżenie Twoim
zmęczonym, ciężkim powiekom. Gdziekolwiek jesteś, miej go zawsze przy sobie.

Przez cały dzień patrzysz, obserwujesz, zerkasz… Wytężasz wzrok, aby dostrzec szczegóły i zrozumieć zawiłości interesujących Cię spraw. A jak często poświęcasz uwagę, oczom, dzięki którym czytasz, oglądasz, podziwiasz? Warto o nie zadbać, by mogły służyć Ci dłużej i lepiej. Aby Ci w tym pomóc przedstawiamy gamę nawilżających produktów ISOMAR® Occhi, które ukoją i odświeżą Twoje oczy w trakcie ciężkiego dnia. Wybierz formułę odpowiednią dla Ciebie!
ISOMAR® Occhi to krople do oczu, których skład został oparty na naturalnej wodzie morskiej. W połączeniu z kwasem hialuronowym, hypromelozą oraz wyciągiem z ziół, tworzy mieszankę o wyjątkowo kojących i nawilżających właściwościach.

O PRODUKCIE:
Za kierownicą, przed monitorem komputera... w ciągu dnia nasze oczy narażone są na ciągły kontakt z bodźcami zewnętrznymi, często powodującymi podrażnienia. 
Kiedy koncentracja i zmęczenie wywołują nieprzyjemne uczucie opuchniętych, ciężkich powiek, z pomocą przychodzi ISOMAR Occhi, przynosząc szybką ulgę nawet, gdy jesteś poza domem.
ISOMAR Occhi Rewitalizujący roll-on do powiek z wodą morską to żel do stosowania wokół oczu i na powieki, przeznaczony by przenieść ulgę zmęczonym i przeciążonym po całym dniu oczom.

!!!!!  PRODUKT TESTOWANY OKULISTYCZNIE I DERMATOLOGICZNIE  !!!!!

DZIAŁANIE:
Dzięki innowacyjnej formule preparat pomaga złagodzić objawy zmęczonego oka poprzez 3 aspekty działania:
Odświeżenie: mieszanka wyciągów roślinnych przynosi natychmiastowe uczucie świeżości.
Ukojenie: kwas hialuronowy i woda morska pomagają przywrócić komfort skóry wokół oczu.
Ulga dla zmęczonych powiek: stalowa kulka aplikatora roll-on zapewnia przyjemny i odświeżający masaż podczas aplikacji, pomagając zmniejszyć obrzęk i uczucie zmęczenia powiek.

SPOSÓB STOSOWANIA:
Za pomocą aplikatora roll-on masować powieki i obszar wokół oczu, zwracając uwagę na to, by nie naciskać tubki zbyt mocno i nie wycisnąć zbyt dużej ilości produktu. W przypadku kontaktu produktu z powierzchnią oka należy obficie przepłukać oko wodą. Aby uzyskać jeszcze bardziej odświeżający efekt, produkt można przechowywać w lodówce.

 

SKŁAD:
Aqua, Maris Aqua, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Mentha Piperita Leaf Extract, Jacobaea Maritima Extract, Calendula Officinalis Flower Water, Centaurea Cyanus Flower Water, Helichrysum Italicum Flower Water, Euphrasia Officinalis Flower/Leaf/Stem Water, Sodium Benzoate, Alcohol, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin.

SPOSÓB STOSOWANIA:
Za pomocą aplikatora roll-on masować powieki i obszar wokół oczu, zwracając uwagę na to, by nie naciskać tubki zbyt mocno i nie wycisnąć zbyt dużej ilości produktu. W przypadku kontaktu produktu z powierzchnią oka należy obficie przepłukać oko wodą. Aby uzyskać jeszcze bardziej odświeżający efekt, produkt można przechowywać w lodówce.

WIĘCEJ O WODZIE MORSKIEJ:
Spójrz na malownicze wybrzeże włoskiej Ligurii. Właśnie tam znajduje się Park Morski Cinque Terre, skąd czerpana jest woda morska do produkcji preparatów ISOMAR®.

Woda morska w Parku Morskim Cinque Terre wyróżnia się niską zawartością metali ciężkich i węglowodorów oraz wysokim nasyceniem tlenem z uwagi na niski poziom pływów na tym obszarze. Czerpana jest na głębokości 6 metrów, w miejscu, do którego docierają promienie słoneczne umożliwiające wzrost alg i mikroorganizmów, przyczyniając się do zwiększenia stężenia jodu.

CZYM JEST WODA MORSKA ?
Woda morska to biologiczna morska plazma, kompleks podstawowych składników witalnych niezbędnych do odnowy komórkowej. Sole mineralne, obecne w wodzie morskiej, pomagają przywrócić naturalną fizjologię komórek.
Wybrzeże Cinque Terre charakteryzuje się wyjątkową formacją skalną, która wzbogaca wodę w wiele jonów niespotykanych w innych morzach (manganu, miedzi, żelaza, cynku itp.) niezbędnych dla prawidłowego metabolizmu komórkowego.
Krople do oczu ISOMAR® OCCHI to kompletny okulistyczny roztwór nawilżający, umożliwiający łagodzenie problemów wywołanych czynnikami zewnętrznymi.
Ze względu na swój szczególny skład, niemożliwy do zsyntetyzowania w warunkach laboratoryjnych, krople do oczu ISOMAR® OCCHI są chronione patentem europejskim.

JAK TO DZIAŁA ?
Laureaci Nagrody Nobla w dziedzinie chemii – Peter Agre i Roderick MacKinnon – wykazali obecność w błonach komórkowych szczególnych białek dwojakiego rodzaju: akwaporyn (AQP) oraz kanałów jonowych. Akwaporyny odpowiadają za transport wody, a kanały jonowe za transport jonów.
Izotoniczna woda morska ISOMAR® Occhi* charakteryzuje się parametrami chemiczno-fizycznymi odpowiadającymi parametrom ludzkiego osocza, a zatem i łez. Z tego względu jest izoosmotyczna względem komórek, a ponieważ transportuje jony, stanowi element rzeczywiście nawadniający spojówkę.

IZOTONICZNA CZY HIPOTONICZNA ?
Woda morska zawarta w preparatach ISOMAR® zawiera zróżnicowane stężenie mikroelementów i soli mineralnych w zależności od zastosowania danego preparatu. Dlaczego stężenie to jest tak ważne? Woda zawarta w kroplach do oczu przenika przez błony komórkowe oka i w przypadku, gdy stężenie wszystkich rozpuszczanych substancji jest różne wewnątrz i na zewnątrz komórki, następuje przepływ netto cząsteczek wody do środka lub ze środka komórki.

Roztwór izotoniczny (rozcieńczona woda morska 33%), całkowite stężenie molowe rozpuszczanych substancji jest takie samo. Roztwór soli 0,9% -> codzienna higiena Roztwory najpopularniejsze, obojętne względem komórek. Zastosowane w kroplach do oczu nawilżają i nawadniają komórki oka w sposób zrównoważony.
Izotoniczny roztwór wody morskiej zawierają ISOMAR® Occhi Krople do oczu, 10ml, ISOMAR® Occhi Krople do oczu w ampułkach, 15x0,5ml, ISOMAR® Occhi Kąpiel dla oka, 120ml.
Roztwór hipotoniczny, zewnętrzny roztwór o niższym stężeniu substancji rozpuszczanych, cząsteczki wody przepływają do komórki. Roztwór soli 0,45–0,25% -> działanie nawilżające
Roztwory hipotoniczne są stosowane w preparatach w celu silnego nawodnienia i nawilżenia komórek oka, szczególnie zalecanych przy silnym wysuszeniu lub zdiagnozowanym zespole suchego oka. Hipotoniczny roztwór wody morskiej zawierają ISOMAR® Occhi PLUS Krople do suchych oczu, 10ml
Roztwór hipertoniczny (100% wody morskiej), zewnętrzny roztwór o wyższym stężeniu substancji rozpuszczanych, cząsteczki wody wypływają z komórki. Roztwór soli 3% -> działanie udrażniające
Roztwory hipertoniczne są stosowane najczęściej w płynach do nosa, aby udrożnić drogi oddechowe i zmniejszyć obrzęk.

*Izotoniczny roztwór wody morskiej znajduje się w produktach ISOMAR® Occhi Krople do oczu, 10ml; ISOMAR® Occhi Krople do oczu w ampułkach, 15x0,5ml; ISOMAR® Occhi Kapiel dla oka, 120ml, natomiast preparat ISOMAR® Occhi PLUS Krople do suchych oczu, 10ml zawiera hipotoniczny roztwór wody morskiej. 

UWAGA - ŚRODKI OSTROŻNOŚCI I OSTRZEŻENIA:
Krople do suchych oczu ISOMAR® Occhi Plus przeznaczone są wyłącznie do stosowania w obrębie oczu. Nie stosować produktu, jeśli przed pierwszym otwarciem opakowanie okaże się uszkodzone. Nie stosować w przypadku stwierdzonej nietolerancji któregokolwiek ze składników preparatu. Jeśli równolegle stosowane są okulistyczne produkty lecznicze, należy je podawać z zachowaniem co
najmniej 15-minutowej przerwy od zastosowania kropli do suchych oczu ISOMAR® Occhi Plus. Nie dotykać błony spojówkowej końcówką aplikatora. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie daty ważności podanej na opakowaniu. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po zużyciu produktu opakowanie należy wyrzucić do kosza na odpady, aby nie zanieczyszczało środowiska. Jeśli problem będzie się utrzymywał, należy skonsultować się ze specjalistą

OPAKOWANIE: roll-on
POJEMNOŚĆ: 10 ml
DYSTRYBUTOR: A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas