by było tanio

ŻEL PULZ - TRZYMAJ RYTM - 25g - BerryEn

powrót do strony głównej
ŻEL PULZ - TRZYMAJ RYTM - 25g - BerryEn
14,00 zł
TS2332
W magazynie: 44 szt.
Wybierz ilość:

ŻEL PULZ - TRZYMAJ RYTM - 25g - BerryEn

Żel z  Pycnogenol® wyciąg z kory sosnowej morskiej, wyciąg cuspidatum Polygonum

DLACZEGO FORMA ŻELU?
Żelowa mieszanka wody, guar i gumy ksantanowej jest podstawą żelowych suplementów diety marki Berry.En. Składniki odżywcze są rozpuszczane w formule żelu i docierają do przewodu pokarmowego, po szybkim przejściu przez żołądek, mogą być następnie przekazane do metabolizmu. Sama formuła żelowa jest związkiem wegańskim i jako niestrawny błonnik, wspomaga perystaltykę jelit. Naturalna formuła preparatu oraz brak barwników, konserwantów oraz wypełniaczy podkreślają wyjątkową jakość żelu (opakowanie 25g żelu, odpowiada dziennej porcji). Żelowe suplementy marki Berry.En są produktami naturalnymi, tolerowanymi przez organizm o przyjemnym smaku.

O PRODUKCIE:
W przeciwieństwie do innych organów ciała ludzkiego, serce jest symbolem żywotności. Mięsień serca wraz ze swoją umiejętnością pompowania krwi znajduje się w centrum układu sercowo-naczyniowego, które gwarantuje, że nasz organizm jest zaopatrzony w niezbędną ilość tlenu oraz składniki odżywcze. Ponieważ serce jest jednym z najważniejszych organów musi być utrzymane w dobrym stanie. Dotyczy to również naczyń krwionośnych, które prowadzą krew do serca.

FITNESS DLA UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO ZAWIERA:
- 75mg Pycnogenolu na opakowanie żelu
- Resveratrol z japońskiego rdestowca ostrokończystego
- Niezbędne witaminy (E i kwas foliowy)
- Smaku pomarańczowy

Co sprawia, że produkt PULZ jest tak unikatowy?
Odmiana sosny Pinus pinaster pochodzi z nadmorskich lasów południowej Francji. Sosna ta zapewnia cenny produkt z ekstraktu pochodzącego z kory, wysoką gęstość fitochemiczną, które mogą mieć korzystny wpływa na ciało człowieka. PULZ zawiera opatentowany wyciąg z kory Pycnogenol, który przedstawia naturalną kombinację genetycznie zaprogramowanych stałych proporcji procyjanidyn, bioflawonoidów oraz kwasów organicznych. Jest szczególnie bogaty w oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC). Liczne międzynarodowe badania wykazały, że związki fitochemiczne, na przykład mogą działać jako przeciwutleniacze oraz mogą pomóc w rozszerzeniu naczyń krwionośnych. Ponadto PULZ zawiera przeciwutleniacze, witaminę E i kwas foliowy, który wzmacnia naczynia krwionośne. Obie witaminy nie mogą być wytwarzane przez organizm, dlatego też należy uzupełnić ich niedobory poprzez zewnętrzną suplementację.

Co to oznacza dla Ciebie?
PULZ jest mieszaniną wysoce wydajnych oraz sprawdzonych komponentów do wsparcia układu krążenia, zebraną w jeden produkt. Produkt zamknięty jest w postaci żelu na bazie roślin o owocowym, lekko gorzkim smaku. Regularna aktywność fizyczna redukcja stresu oraz zdrowa dieta mogą mieć pozytywny wpływ na serce i naczynia krwionośne. Z tym produktem możesz naturalnie wspierać swój układ krążenia. Dzięki składnikom zawartym w preparacie, sportowcy mogą odnieść korzyści w postaci szybszej regeneracji oraz zwiększonej wytrzymałości organizmu. Znakomity składnik Pycnogenol służy do spowolnienia procesu starzenia oraz utrzymania zdrowej skóry.

SKŁADNIKI:
Woda, fruktoza, zagęszczony sok pomarańczowy, zagęszczony sok cytrynowy, guma guar (substancja zagęszczająca), guma ksantanowa (substancja zagęszczająca), wyciąg z kory francuskiej sosny morskiej (Pinus pinaster Aiton subsp. atlantica), Polygonum cuspidatum wyciąg, aromat naturalny pomarańczowy, witamina E, witamina B1, kwas foliowy.

AKTIV:
- bez konserwantów
- bez barwników
- bez sztucznych aromatów
- wolne od substancji słodzących
- bezglutenowe
- bez laktozy
- bez wolnej sacharozy ("cukier stołowy")
- bez składników, w których zawarte są genetycznie modyfikowane organizmy (GMO) lub wyprodukowane z GMO

Zalecane dawkowanie:
1 żel-opak. dziennie (25 g)

1 opakowanie żelu 25 g (dzienna porcja) zawiera:
- Pycnogenol®: 75 mg
(Francuski wyciąg z kory sosny morskiej - Pinus pinaster)
- Wyciąg cuspidatum Polygonum: 60 mg
- Witamina E: 12 mg - 100 % RDA*
- Witamina B1: 1,1 mg - 100 % RDA*
- Kwas foliowy: 200 µg - 100 % RDA*
* RDA = zalecanego dziennego spożycia (zgodnie z zalecaną ilość. Dyrektywy UE)

 - KILKA SŁÓW OD PRODUCENTA Berry.En -

ODŻYWIANIE WYSOKIEJ JAKOŚCI I JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW:
Nasze wysokiej jakości produkty odżywcze mają przyczynić się do holistycznego i zdrowego stylu życia, tak aby objawy niedoborów witamin nie występowały. Nasze suplementy tworzone są nie tylko na bazie składników aktywnych, takich jak witaminy i minerały, ale przede wszystkim zawierają naturalne substancje, których dobroczynnego wpływu wiele osób nie jest świadoma. W przypadku rozwoju produktu nie przyjmujemy żadnych kompromisów. Przetwarzamy wyłącznie najlepsze składniki, począwszy od testowania produktu, aż do produktu gotowego do wysyłki. Ponadto, wszystkie suplementy diety firmy Berry.En poddawane są regularnym analizom mikrobiologicznym oraz testom trwałości w celu zapewnienia produktów doskonałej jakości.
Koncepcja odżywiania wysokiej jakości firmy Berry.En umożliwia wielu ludziom optymalizację ich codziennej diety o składniki najwyższej jakości i naturalne składniki odżywcze, w sposób prosty i skuteczny. Z pomocą nowatorskich badań i technologii, Berry. En wraz z specjalistami do spraw żywienia i naukowcami opracowała wysokiej jakości produkty żywieniowe na bazie owoców leśnych, roślin i innych ekstraktów, które są przeznaczone dla codziennej optymalizacji. Dzięki zarządzaniu jakością, jesteśmy w stanie prześledzić każdy składnik, począwszy od jego pochodzenia. Sukces produktów Berry.En leży w ich funkcjonalności, ekskluzywności oraz niepowtarzalnym smaku.

SUROWCE:
Najwyższe standardy jakości - owoce, jagody, rośliny i inne naturalne surowce są wybierane zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami, a następnie przetwarzane przy użyciu przyjaznych dla środowiska technologii produkcyjnych. Dzięki bazie najwyższej jakości produktów odżywczych, nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wspólnie z naszymi partnerami zapewniamy ciągły dostęp do naszych surowców na rynkach światowych. Minimalizuje to nasze ryzyko i daje bezpieczeństwo podczas wahań dostępności niektórych surowców.

ROZWÓJ:
Tak jak natura produkuje najbardziej niesamowite owoce z najmniejszych komórek, tak małe, regionalne nisze rynkowe często przeradzają się w duże trendy. Zadaniem Berry.En jest wcześniejsze rozpoznanie tych trendów oraz wypełnienie luki pomiędzy surowcami wytwarzanymi przez naturę, a końcowym produktem dostarczonym do konsumenta. Robimy to poprzez rozwój innowacyjnych produktów z owoców, jagód, roślin i innych fragmentów, które są oparte na najnowocześniejszych badaniach i technologiach naukowych. W połączeniu z przyjaznym dla konsumenta opakowaniem, marka Berry.En sprawia, że  wysokiej jakości produkty odżywcze są dostępne dla stale rosnącej, entuzjastycznej grupy klientów, którzy dbają o prawidłowe odżywianie. To skomplikowane i wymagające zadanie, nie mniej jednak jesteśmy tego świadomi i gotowi na kolejne wyzwania.

WYPRODUKOWANO W NIEMCZECH:
" MADE IN GERMANY " - Jest to jednocześnie skrót od tradycji i nowoczesności. Jest to tak samo chwalebna przeszłość, jak przyszłość pełna możliwości. W ten sposób możemy zapewnić, że nasi klienci otrzymują produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Ponieważ to jest to, co oznacza przyjęte na całym świecie oznaczenie „MADE IN GERMANY”. Berry.En to średniej wielkości niemiecka firma z siedzibą w Obrigheim, Neckar, która jest dumna z bycia częścią jakości znaku towarowego, który jest wysoko ceniony na całym świecie. Konsekwentne wdrażanie znaku „MADE IN GERMANY” jest centralnym elementem naszej filozofii biznesowej. Wybraliśmy Niemcy jako naszą bazę, ponieważ oferuje ona unikalne możliwości efektywnej i skutecznej współpracy z lokalnymi ekspertami, jedną z najlepszych infrastruktur na świecie oraz dostępność wysoko rozwiniętych, innowacyjnych technologii.

OPAKOWANIE: saszeta z żelem
WAGA NETTO: 25 gram
PRODUCENT: Berry.En 
WYPRODUKOWANO: w Niemczech

Uwaga: Zalecana dzienna dawka nie powinna być przekroczona. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zrównoważonej i różnorodnej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Ten produkt nie jest zalecany do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom.
"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas