by było tanio

FitoPlaster - Zdrowe Stawy - 30 sztuk - ARTROVIE

powrót do strony głównej
FitoPlaster - Zdrowe Stawy - 30 sztuk - ARTROVIE
79,00 zł
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

FitoPlaster - Zdrowe Stawy - 30 sztuk - ARTROVIE

O PRODUKCIE:
ARTROVIE FitoPlastry - to jednorazowe plastry na bazie Diabelskiego Pazura oraz Białej Wierzby, które wspomagają funkcjonowanie stawów. Wykazują działanie ochronne i rozgrzewające, przynosząc szybką ulgę w lokalnych dolegliwościach bólowych stawów i kości.
ARTROVIE FitoPlaster to postępowane fito-interwencyjne lokalne, opracowane w postaci jednorazowych plastrów na bazie diabelskiego pazura oraz białej wierzby.

WŁAŚCIWOŚCI:
Usprawnia funkcjonowanie stawów, między innymi szyi, kręgosłupa oraz kolan.
Plastry transdermiczne o działaniu ochronnym i rozgrzewającym, przynoszą ulgę w przypadku lokalnych dolegliwości bólowych stawów oraz układu mięśniowo-szkieletowego dzięki uwalnianiu glikozydów zawartych w ekstrakcie diabelskiego pazura oraz kwasu salicylowego zawartego w ekstrakcie z białej wierzby.

Produkt przebadany dermatologicznie, hipoalergiczny.

SKŁAD:
Acrylic Adhesive (FDA approval nr: 175.105), Herpagophytum procumbens, Salix alba, Alcohol, Propylene glycol

DZIAŁANIE GŁÓWNYCH SKŁADNIKÓW: 
- Diabelski pazur jest niepozorną rośliną, dorastającą do wysokości około 50 cm oraz około 150 cm długości. Występuje przede wszystkim w rejonie Afryki Południowej.Powszechnie wykorzystywany w lecznictwie jest korzeń diabelskiego pazura o wielu prozdrowotnych właściwościach.Korzenie zbierane są zaraz po przekwitnięciu, następnie z nich sporządzany jest proszek, w dalszej kolejności ekstrakt płynny i suchy. W obu formach służą do produkcji tabletek, kapsułek, maści czy nalewek. Diabelski pazur dzięki zawartym w nim składnikom aktywnym wykazuje działanie przeciwzapalne oraz przeciwbólowe.

- Biała wierzba inaczej wierzba srebrna lub pospolita jest gatunkiem drzewa należącego do rodziny wierzbowatych. Drzewo białej wierzby rośnie do wysokości 25 m aczkolwiek w niektórych częściach świata osiąga zaledwie 1,5 - 2,5 m wysokości. Białą wierzbę można znaleźć w wielu wilgotnych, podmokłych okolicach. Występuje w Europie, Azji, a także Ameryce Północnej. Drzewo to jest charakterystycznym elementem polskiego krajobrazu. W przeszłości, dzięki swoim właściwościom ściągającym wierzba biała była używana do hamowania krwawień wewnętrznych. W swoim zielniku z roku 1652, Nicholas Culpeper radził stosowanie popiołu z kory wierzby białej połączonej z octem na kurzajki, nagniotki, odciski. Wyciąg z kory białej wierzby jest źródłem naturalnego kwasu salicylowego, zaliczanego do kwasów BHA. Salicyna wykazuje silne działanie przeciwzapalne, antybakteryjne, przeciwbólowe oraz antywirusowe.

STOSOWANIE:
Nałożyć na zdrową, suchą, czystą skórę w odpowiednich miejscach. Wskazana zmiana po 8 godzinach nakładając prostopadle do poprzedniej aplikacji produktu.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w miejscu suchym i chłodnym. Z daleka od dzieci.

OPAKOWANIE: kartonik
POSTAĆ: plastry
ILOŚĆ:  30 sztuk
WYPRODUKOWANO: we Włoszech 

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas