by było tanio

FitoPlaster - Lekkie Nogi - 30 sztuk - STRONGLINE

powrót do strony głównej
FitoPlaster - Lekkie Nogi - 30 sztuk - STRONGLINE
79,00 zł
W magazynie: 4 szt.
Wybierz ilość:

FitoPlaster - Lekkie Nogi - 30 sztuk - STRONGLINE

O PRODUKCIE:
STRONGLINE FitoPlaster - to jednorazowe plastry na bazie Wąkrotki oraz Miłorzębu Japońskiego, które przynoszą ulgę i uczucie lekkości zmęczonym nogom.
STRONGLINE FitoPlaster to innowacyjna metoda fito-interwencyjna w postaci jednorazowego plastra. Pozwala na bezpośrednią dostępność na skórze zawartych w plastrze naturalnych ekstraktów roślinnych. Plaster wykorzystuje mechanizm transdermiczny, działa szybko i sprawnie, stanowi cenną i naturalną pomoc w walce z uczuciem zmęczonych nóg. Nakładany na częściach ciała wymagających działania, wyzwala zawarte w wyciągu z wąkrotki saponiny oraz zawarte w wyciągu z miłorzębu japońskiego flawonoidy, działając stopniowo i dłużej niż zwykłe metody kosmetyczne.

Produkt przebadany dermatologicznie, hipoalergiczny.

SKŁAD:
Acrylic Adhesive (FDA approval nr: 175.105), Ginkgo biloba, Centella asiatica, Alcohol, Propylee glycol

DZIAŁANIE GŁÓWNYCH SKŁADNIKÓW: 
- Wąkrotka azjatycka
inaczej tygrysi pazur, ziele tygrysa- jest to roślina z rodziny selerowatych, jednoroczna o płożącej się łodydze. Rośnie na terenach wilgotnych, podmokłych, na obszarze Afryki, na Madagaskarze, w obu Amerykach, w Azji i Australii. Jej właściwości lecznicze były znane już od czasów starożytnych. Stosowana była w tradycyjnej medycynie chińskiej, indyjskiej i na kontynencie afrykańskim. Liści używano przy problemach jelitowych, gorączce, zewnętrznie na siniaki i potłuczenia. Była zalecana do leczenia wszelkiego rodzaju ran, do poprawy kondycji skóry, leczenia trądu, tocznia, żylaków, egzemy i łuszczycy. W medycynie chińskiej uważana jest za zioło długowieczności, gdyż regularnie zażywana opóźnia procesy starzenia się organizmu. Wąkrotka azjatycka wykazuje działanie wzmacniające naczynia krwionośne oraz wspomaga przywrócenie prawidłowego krążenia krwi.
- Miłorząb japoński inaczej ginkgo biloba choć nazywa się go japońskim, pochodzi z Chin. Jest jednym z najstarszych gatunków drzewa, ciągle obecnym w przyrodzie. Jest jedynym przedstawicielem drzewiastych roślin nagozalążkowych, a w swojej niezmienionej formie przetrwał ponad 150 milionów lat, przez co nazywany jest czasem "żywą skamieliną". Miłorząb jest rośliną długowieczną, niewykle odporną na wszelkiego typu zanieczyszczenia środowiska, szkodniki czy choroby. Trafił do Europy w XVII wieku.W chinach, USA oraz Francji miliony miłorzębów japońskich uprawianych jest na potrzeby przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Surowcem leczniczym są liście zawierające flawonoidy a wśród nich flawonole, biflawonoidy, terpeny, steroidy, kwasy organiczne, wolne kwasy tłuszczowe, hydroksykwasy, procyjanidyny, garbniki, karotenoidy oraz kwas ginkgolowy. Z miłorząbu japońskiego produkowane są leki na poprawę pamięci i wzmocnienie organizmu oraz kosmetyki spowalniające procesy starzenia się skóry, zapobiegające zmarszczkom i cellulitisowi.

STOSOWANIE:
Nałożyć na zdrową, suchą, czystą skórę w odpowiednich miejscach. Wskazana zmiana po 8 godzinach nakładając prostopadle do poprzedniej aplikacji produktu.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w miejscu suchym i chłodnym. Z daleka od dzieci.

OPAKOWANIE: kartonik
POSTAĆ: plastry
ILOŚĆ:  30 sztuk
WYPRODUKOWANO: we Włoszech 

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas