by było tanio

OV - WSPOMAGANIE ENERGII - 120 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
OV - WSPOMAGANIE ENERGII - 120 tabletek - OXFORD
55,00 zł
38,00 zł
TS2371
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

OV - NATURALNE WSPOMAGANIE ENERGII - 120 tabletek - OXFORD

O PRODUKCIE:
Tabletki te składają się z 4 naturalnych witamin oraz 2 ekstraktów ziołowych, które nasz organizm potrafi skutecznie stosować, aby wspomagać produkcję energii. Witaminy występujące w tym preparacie to witaminy B3, B6, B12 i witamina C. Witaminy działają jako kofaktory enzymów generowania energii, co wspomaga ich efektywność. Dwa wyciągi ziołowe to kordyceps chiński oraz wyciąg z korzenia maca.
Witamina B3, znana również jako niacyna jest witaminą stworzoną z aminokwasu tryptopfanu. Występuje naturalnie w produktach spożywczych takich jak: drożdże, drób, ryby, chude czerwone mięso, migdały. Witamina B3 jest składnikiem dinukleotydu nikotynoamidoadeninowego (NAD / NADH), który używany jest do wytwarzania energii, a zatem ma duży wpływ na zmniejszenie uczucia zmęczenia.
Witamina B6 zwana jest pirydoksyną, jednak znana jest również jako fosforan pirydoksalu oraz pirydoksamina. Istnieje wiele naturalnych źródeł witaminy B6 występujących w produktach żywnościowych takich jak soczewica, tuńczyk wieprzowina, żółtka jaj, nasiona słonecznika. Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu glikogenu i energii. Glikogen jest formą przechowywania glukozy przez organizm, przeważnie występującą w wątrobie oraz mięśniach. Kiedy jest metabolizowany, przenika do krwi w formie aktywnej, gotowej do użycia jako źródło energii. Witamina B6 zwiększa energię o witalność oraz zmniejsza uczucie zmęczenia.
Witamina B12 czasami określana jest swoją naukową nazwą, kobalamina. Najlepszymi naturalnymi źródłami witaminy B12 są podroby, skorupiaki i wołowina. Udowodniono klinicznie, że witamina B12 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego. W efekcie układy neurologiczne i psychologiczne organizmu są pobudzone, a uczucie zmęczenia zostaje zredukowane.
Witamina C jest bogata w witaminy rozpuszczalne w wodzie w wielu owocach i warzywach. Te najbardziej bogate w witaminę C to kapusta, marchewki, mango, truskawki i maliny. Rolą witaminy C jest wspomaganie normalnej wydajności energetycznej organizmu oraz redukcja uczucia zmęczenia. Witamina C jest jedną z najbardziej skutecznych witamin w przewodzeniu energii.

W tym produkcie występują również dwa ekstrakty ziołowe: wyciąg z korzenia maca oraz kordyceps chiński.
Korzeń maca znany jest jako naturalne źródło energii. Ekstrahowano go z rośliny, pieprzycy peruwiańskiej, będącej peruwiańskim pożywieniem bogatym w różne składniki odżywcze. Korzeń maca wykorzystywany był począwszy od epoki Inków. Dawano go wojownikom przed bitwą, ponieważ wierzono, że zwiększa on energię i witalność.
Kordyceps chiński jest wyciągiem z grzybów rosnących na dużych wysokościach w Himalajach. Wykorzystywany jest do optymalizacji i zwiększenia produkcji energii w komórkach organizmu.
Produkt dostępny jest w formie tabletek o wielkości 10mm

Produkt jest przeznaczony również dla wegetarian oraz wegan.

SKŁAD:
Ekstrakt z korzenia maca, kordyceps chiński, kwas askorbinowy, witamina B3, witamina B6, witamina B12, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb.  Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka.

ZALECANE STOSOWANIE:
2 tabletki 1 x dziennie przed posiłkiem lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
1 tabletka           -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
- Witamina B3 (nikotynamid)                                          -  20mg               110%
- Witamina B6 (pirydoksyna)                                          -  10mg               500%
- Witamina B12 (cyjanokobalamina)                               -  500mcg           500%
- Witamina C (kwas askorbinowy)                                  -  80mg               133%
- Wyciąg z korzenia maca (pieprzyca peruwiańska)      -  1250mg              +         
- Kordyceps chiński (z 240mg ekstraktu 10:1)                -  2400mg             +
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 120 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality 
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas