by było tanio

OV - WSPOMAGANIE W CZASIE CIĄŻY - 120 tabletek - OXFORD

powrót do strony głównej
OV - WSPOMAGANIE W CZASIE CIĄŻY - 120 tabletek - OXFORD
95,00 zł
48,00 zł
OV - WSPOMAGANIE W CZASIE CIĄŻY - 120 tabletek - OXFORD na Allegro
TS2373
W magazynie: 9 szt.
Wybierz ilość:

OV - WSPOMAGANIE W CZASIE CIĄŻY - 120 tabletek - OXFORD

O PRODUKCIE:
Okres przed poczęciem oraz pierwszy trymestr ciąży mogą być istotne z punktu widzenia żywienia. Ostatnie przełomowe badania wykazały istotną zależność między sposobem odżywiania się, a zdrowym rozwojem płodu. Preparat ten został zaprojektowany z myślą o wczesnym etapie ciąży oraz poczęciu. W swoim składzie zawiera wapń, kwas foliowy, jod, żelazo i witaminę D3.
Witamina D3 i wapń są idealnym połączeniem w każdym preparacie. Wapń jest minerałem występującym w produktach mlecznych oraz zielonych warzywach liściastych. Z drugiej strony, witamina D3 jest witaminą rozpuszczalną w tłuszczach. Witaminę D występuje w dwóch formach: D2-ergokalcyferolu oraz i D3-cholecyferolu. Źródłem witaminy D są: ryby, oleje rybne, margaryny, oleje oraz promienie słoneczne. Celem połączenia wapnia i witaminy D3 w jednej tabletce jest ich działanie synergistyczne. Witamina D3 wspomaga wchłanianie wapnia w organizmie, co pozwala na pełne jego wykorzystanie. Oba składniki są używane do poprawy wytrzymałości oraz integralności kości i zębów. Kobiety w ciąży często cierpią z powodu bólu bioder, kruchych zębów lub kości. Dzieje się tak, jeżeli poziom wapnia nie jest wystarczający dla matki i płodu, wówczas zaczną być wykorzystywane zapasy wapnia w organizmie matki np. z kości oraz zębów.
Kwas foliowy w Wielkiej Brytanii przepisywany jest każdej kobiecie spodziewającej się dziecka. Brytyjski Departament Zdrowia zaleca stosowanie dawki 400mg dziennie do końca pierwszego trymestru (12 tygodni). W przypadku planowania ciąży, niezwykle istotnym jest aby przyszła mama posiadała odpowiednie zapasy kwasu foliowego w organizmie. Kwas foliowy naturalnie występuje w produktach spożywczych takich jak: ciemne, zielone warzywa liściaste, fasola, awokado, zboża, brokuły. Zostało udowodnione naukowo, że spożywanie kwasu foliowego w czasie ciąży może zapobiec wadom cewy nerwowej (NTD) takich jak rozszczep kręgosłupa.
Znaczenie jodu w ostatnich latach znacznie wzrosło. Sugeruje się, że jod przyjmowany w czasie ciąży przyczynia się do wzrostu oraz rozwoju umysłowego dziecka. Jod znaleźć można w mleku pochodzenia roślinnego, owocach morza oraz wodorostach.
Żelazo jest składnikiem odżywczym niezbędnym na każdym etapie życia. Występuje w dwóch formach: hemowej i niehemowej. Produkty będące bogatym źródłem żelaza obejmują czerwone mięso, drób, zielone warzywa liściaste, rośliny strączkowe oraz brokuł. Żelazo jest potrzebne w czasie ciąży aby wytworzyć nadmiar hemoglobiny oraz do przenoszenia tlenu znajdującego się w płucach do wszystkich tkanek organizmu matki i płodu.
Produkt ten zawiera również witaminy B6 i B12.
Witamina B6 znana jest jako pirydoksyna, natomiast witamina B12 jako cyjanokobalamina. Witamina B6 jest niezwykle skuteczna w rozwoju mózgu oraz układu nerwowego płodu. Istnieją pewne dowody, że witamina B6 pomaga w porannych mdłościach.
Witamina B12 jest stosowana do wytwarzania zdrowego układu odpornościowego u dziecka. Ponadto, witaminy B6 i B12 wspomagają produkcję czerwonych krwinek potrzebnych dla matki, aby mogła poradzić sobie ze zwiększonym zapotrzebowaniem na tlen, generowanym przez dziecko.
Produkt dostępny jest w formie dużych tabletek.

Produkt nie jest przeznaczony dla wegetarian oraz wegan.

SKŁAD:
Wapń, żelazo, witamina B6, kwas foliowy, jod, witamina D3, witamina B12, celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, fosforan dwuwapniowy

PRODUKT NIE ZAWIERA:
Barwników, sztucznych aromatów, słodzików, konserwantów, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb.  Produkowany jest bez dodatku cukru, soli, mleka.

ZALECANE STOSOWANIE:
2 tabletki 1 x dziennie przed posiłkiem lub według zaleceń lekarza. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

WIELKOŚĆ PORCJI:
2 tabletki          -  % EU RDA (% zalecanego dziennego spożycia) *

SKŁAD ZALECANEJ PORCJI:
- Wapń (Calcium Carbonate)                - 1000mg           125%
- Kwas foliowy (witamina B9)                - 400mcg           200%
- Jod (Potassium Iodide)                       - 220mcg           150%
- Żelazo (Ferrous Fumerate)                 - 30mg               210%
- Witamina D3 (ekwiwalent 1000IU)      - 25mcg             600%
- Witamina B6 (pirydoksyna)                 - 10mg               500%
- Witamina B12 (cyjanokobalamina)      - 9mcg               900%
*Procent wartości dziennych jest oparty na diecie 2000 kcal

UWAGA:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących, skonsultować się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu

OPAKOWANIE: farmaceutyczny doypack ze struną
ILOŚĆ: 120 tabletek
PRODUCENT: Oxford Vitality 
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: SIMAN POLSKA sp zoo

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas