by było tanio

ŻEL BERRY - OWOCE LEŚNE - 30x25g - BerryEn

powrót do strony głównej
ŻEL BERRY - OWOCE LEŚNE - 30x25g - BerryEn
300,00 zł
TS2338
W magazynie: 3 szt.
Wybierz ilość:

ŻEL BERRY - OWOCE LEŚNE - 30x25g - BerryEnn

- ŻEL Z PRZECIWUTLENIAJĄCYMI OWOCAMI I ROŚLINAMI - MIESZANKA OWOCÓW LEŚNYCH -

DLACZEGO FORMA ŻELU?
Żelowa mieszanka wody, guar i gumy ksantanowej jest podstawą żelowych suplementów diety marki Berry.En. Składniki odżywcze są rozpuszczane w formule żelu i docierają do przewodu pokarmowego, po szybkim przejściu przez żołądek, mogą być następnie przekazane do metabolizmu. Sama formuła żelowa jest związkiem wegańskim i jako niestrawny błonnik, wspomaga perystaltykę jelit. Naturalna formuła preparatu oraz brak barwników, konserwantów oraz wypełniaczy podkreślają wyjątkową jakość żelu (opakowanie 25g żelu, odpowiada dziennej porcji). Żelowe suplementy marki Berry.En są produktami naturalnymi, tolerowanymi przez organizm o przyjemnym smaku.

O PRODUKCIE:
Przeciwutleniacze są ogólnie wtórnymi substancjami roślinnymi. W przeciwieństwie do tłuszczów, białek oraz węglowodanów substancje te nie mają żadnej wartości odżywczej dla nas ludzi, stąd określa się je mianem „wtórnych”.  Pełnią natomiast inną ważną funkcję, chronią przed naturalnymi wrogami takimi jak stres oksydacyjny, który wynika z nadmiernego promieniowania słonecznego (UV) i może sprzyjać powstawaniu agresywnych cząsteczek tlenu, zwanych „wolnymi rodnikami”. Przeciwutleniacze neutralizują wolne rodniki, które w nadmiarze mogą przyśpieszyć proces starzenia się komórek. Barwniki zawarte w owocach leśnych, dające im ciemnoczerwony, niebieski i fioletowy kolor, dają efekt antyoksydacyjny. Również niektóre gorzkie związki występujące np. w zielonej herbacie należą do głównej grupy substancji roślinnych: polifenoli. Marka Berry.En zawarła ich specyficzny efekt antyoksydacyjny i opracowała żel na bazie roślin zawierający dużą ilość  naturalnych przeciwutleniaczy.

Co sprawia, że produkt BERRY jest tak unikatowy?
Produkt ten zawiera szerokie spektrum rodzimych i egzotycznych jagód i owoców, a także inne wyciągi roślinne. 15 różnych przecierów i soków, jak również ekstraktów roślinnych są bogate w minerały oraz wtórne substancje roślinne. Jagody Acai oraz granat nadają żelowi czerwono-fioletowy kolor. Prawdopodobnie najsilniejszym antyoksydantem jest ekstrakt z pestek winogron: zawiera mnóstwo polifenoli oraz oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC). Zielona herbata nadaje lekko gorzki smak. Rooibos używana również jako herbata zawiera flawonoidy, stanowiące podgrupę polifenoli. Rokitnik oraz owoce czarnego bzu bogate są w witaminę C, która jest znana ze swoich właściwości antyoksydacyjnych.

Co to oznacza dla Ciebie?
Skosztuj specjalnie opracowaną mieszankę owoców leśnych, która zawarta jest w pojedynczym opakowaniu żelu. Dzięki zawiesinie żelu opartej na składnikach roślinnych, moc owoców i wyciągów roślinnych dostępna jest w każdej chwili, wygodnie i skutecznie. Zwłaszcza w okresach zwiększonego stresu fizycznego i psychicznego, produkt może przyczynić się do poprawy samopoczucia.

SKŁADNIKI:
Woda, fruktoza, koncentrat soku z winogron, koncentrat soku malin, przecier z jeżyn, malin, borówki, tarniny, aceroli, koncentrat soku z aronii, koncentrat soku ze śliwek, ekstrakt zielonej herbaty, regulator kwasowości cytrynowy, ekstrakt z pestek winogron bogaty w polifenole, środek żelujący (guma ksantanowa, guma guar), wyciąg z Acai, roiboos, naturalny aromat, ekstrakt z aloesu.

BARRY:
- bez konserwantów
- bez barwników
- bez sztucznych aromatów
- wolne od substancji słodzących
- bezglutenowe
- bez laktozy
- bez wolnej sacharozy (cukier stołowy)
- bez składników, w których zawarte są genetycznie modyfikowane organizmy (GMO) lub wyprodukowane z GMO

Zalecane dawkowanie:
1 żel-opak. dziennie (25 g)

1 opakowanie żelu 25 g (dzienna porcja) zawiera:
- Mieszankę owoców leśnych
- Bogactwo przeciwutleniaczy
- Ekstrakt z pestek winogron OPC
- Smak owoców leśnych

 - KILKA SŁÓW OD PRODUCENTA Berry.En -

ODŻYWIANIE WYSOKIEJ JAKOŚCI I JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW:
Nasze wysokiej jakości produkty odżywcze mają przyczynić się do holistycznego i zdrowego stylu życia, tak aby objawy niedoborów witamin nie występowały. Nasze suplementy tworzone są nie tylko na bazie składników aktywnych, takich jak witaminy i minerały, ale przede wszystkim zawierają naturalne substancje, których dobroczynnego wpływu wiele osób nie jest świadoma. W przypadku rozwoju produktu nie przyjmujemy żadnych kompromisów. Przetwarzamy wyłącznie najlepsze składniki, począwszy od testowania produktu, aż do produktu gotowego do wysyłki. Ponadto, wszystkie suplementy diety firmy Berry.En poddawane są regularnym analizom mikrobiologicznym oraz testom trwałości w celu zapewnienia produktów doskonałej jakości.
Koncepcja odżywiania wysokiej jakości firmy Berry.En umożliwia wielu ludziom optymalizację ich codziennej diety o składniki najwyższej jakości i naturalne składniki odżywcze, w sposób prosty i skuteczny. Z pomocą nowatorskich badań i technologii, Berry. En wraz z specjalistami do spraw żywienia i naukowcami opracowała wysokiej jakości produkty żywieniowe na bazie owoców leśnych, roślin i innych ekstraktów, które są przeznaczone dla codziennej optymalizacji. Dzięki zarządzaniu jakością, jesteśmy w stanie prześledzić każdy składnik, począwszy od jego pochodzenia. Sukces produktów Berry.En leży w ich funkcjonalności, ekskluzywności oraz niepowtarzalnym smaku.

SUROWCE:
Najwyższe standardy jakości - owoce, jagody, rośliny i inne naturalne surowce są wybierane zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami, a następnie przetwarzane przy użyciu przyjaznych dla środowiska technologii produkcyjnych. Dzięki bazie najwyższej jakości produktów odżywczych, nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wspólnie z naszymi partnerami zapewniamy ciągły dostęp do naszych surowców na rynkach światowych. Minimalizuje to nasze ryzyko i daje bezpieczeństwo podczas wahań dostępności niektórych surowców.

ROZWÓJ:
Tak jak natura produkuje najbardziej niesamowite owoce z najmniejszych komórek, tak małe, regionalne nisze rynkowe często przeradzają się w duże trendy. Zadaniem Berry.En jest wcześniejsze rozpoznanie tych trendów oraz wypełnienie luki pomiędzy surowcami wytwarzanymi przez naturę, a końcowym produktem dostarczonym do konsumenta. Robimy to poprzez rozwój innowacyjnych produktów z owoców, jagód, roślin i innych fragmentów, które są oparte na najnowocześniejszych badaniach i technologiach naukowych. W połączeniu z przyjaznym dla konsumenta opakowaniem, marka Berry.En sprawia, że  wysokiej jakości produkty odżywcze są dostępne dla stale rosnącej, entuzjastycznej grupy klientów, którzy dbają o prawidłowe odżywianie. To skomplikowane i wymagające zadanie, nie mniej jednak jesteśmy tego świadomi i gotowi na kolejne wyzwania.

WYPRODUKOWANO W NIEMCZECH:
" MADE IN GERMANY " - Jest to jednocześnie skrót od tradycji i nowoczesności. Jest to tak samo chwalebna przeszłość, jak przyszłość pełna możliwości. W ten sposób możemy zapewnić, że nasi klienci otrzymują produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Ponieważ to jest to, co oznacza przyjęte na całym świecie oznaczenie „MADE IN GERMANY”. Berry.En to średniej wielkości niemiecka firma z siedzibą w Obrigheim, Neckar, która jest dumna z bycia częścią jakości znaku towarowego, który jest wysoko ceniony na całym świecie. Konsekwentne wdrażanie znaku „MADE IN GERMANY” jest centralnym elementem naszej filozofii biznesowej. Wybraliśmy Niemcy jako naszą bazę, ponieważ oferuje ona unikalne możliwości efektywnej i skutecznej współpracy z lokalnymi ekspertami, jedną z najlepszych infrastruktur na świecie oraz dostępność wysoko rozwiniętych, innowacyjnych technologii.

OPAKOWANIE: kartonik - opakowanie zbiorcze
WAGA NETTO: 30x25 gram
PRODUCENT: Berry.En 
WYPRODUKOWANO: w Niemczech

Uwaga: Zalecana dzienna dawka nie powinna być przekroczona. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zrównoważonej i różnorodnej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Ten produkt nie jest zalecany do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom.
"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas