by było tanio

ŻEL CAL PLUS - MINERAŁY I WITAMINY - 30x25g - BerryEn

powrót do strony głównej
ŻEL CAL PLUS - MINERAŁY I WITAMINY - 30x25g - BerryEn
300,00 zł
TS2336
W magazynie: 3 szt.
Wybierz ilość:

ŻEL CAL+ - MINERAŁY I WITAMINY - 30x25g - BerryEn

- ŻEL WAPNIA, MAGNEZU, WITAMIN I MIKROELEMENTÓW Palatinose ™ -

DLACZEGO FORMA ŻELU?
Żelowa mieszanka wody, guar i gumy ksantanowej jest podstawą żelowych suplementów diety marki Berry.En. Składniki odżywcze są rozpuszczane w formule żelu i docierają do przewodu pokarmowego, po szybkim przejściu przez żołądek, mogą być następnie przekazane do metabolizmu. Sama formuła żelowa jest związkiem wegańskim i jako niestrawny błonnik, wspomaga perystaltykę jelit. Naturalna formuła preparatu oraz brak barwników, konserwantów oraz wypełniaczy podkreślają wyjątkową jakość żelu (opakowanie 25g żelu, odpowiada dziennej porcji). Żelowe suplementy marki Berry.En są produktami naturalnymi, tolerowanymi przez organizm o przyjemnym smaku.

O PRODUKCIE:
Wapń jest głównym składnikiem kości i zębów. Jest również niezbędny do regulacji metabolizmu. Regularne dostarczanie wapnia w odpowiednich ilościach począwszy od dzieciństwa może pomóc w zapobieganiu długofalowych efektów niedoboru wapnia jak np. zapobieganie zwyrodnienia kości. Magnez, tak zwany „pierwiastek odstresowujący” ma pozytywny wpływ na rozluźnienie mięśni, a także odgrywa istotną rolę w metabolizmie energetycznym, w którym uruchamia się wiele różnych enzymów. Pierwiastki wapnia i magnezu są niezbędne, ale ponieważ organizm nie potrafi produkować ich sam, ważnym jest dostarczanie tych składników w sposób zewnętrzny. Zwłaszcza podczas uprawiania sportu, fizycznego i psychicznego stresu, podczas faz wzrostu i starości, zapotrzebowanie na wapń i magnez jest szczególnie wysokie.

Dzienna dawka CAL+ zawiera:
- Wapń i magnez w proporcjach 2:1
- Naturalną witaminę C zawartą w aceroli
- Mikroelementy takie jak cynk i miedź
- smak brzoskwini

Co sprawia, że produkt CAL+ jest tak unikatowy?
Wiele produktów uzupełniających poziom wapnia i magnezu w organizmie, zawierają składniki mineralne w postaci nieorganicznych węglanów. Związki te mają jedną wadę, gdyż organizm usuwa je gorzej niż organiczne związki cytrynianowe, które z kolei prezentują doskonałą biodostępność dla organizmu ludzkiego. Z tego powodu CAL+ zawiera wapń i magnez w idealnych proporcjach 2:1, w postaci cytrynianu wapnia i cytrynianu magnezu.  Optymalny poziom przechowywania wapnia oraz jego usuwania z organizmu może zostać osiągnięty tylko wtedy, gdy istotne witaminy i mikroelementy są dostępne. To dlatego CAL+ dodatkowo zawiera miedź, mangan, selen, cynk, witaminę D3, witaminę K1, kwas foliowy, witaminy z grupy B i 100% naturalną witaminę C zawartą w aceroli.

Co to oznacza dla Ciebie?
W kwestii ilości, wapń jest najważniejszym pierwiastkiem w naszym organizmie. Około 99% znajduje się w kościach i zębach. Częste złamania kości, skurcze mięśni, sucha, popękana skóra jak również zwiększona podatność na próchnicę mogą być objawami niedoboru wapnia. Najpopularniejszym objawem niedoboru magnezu są skurcze mięśni w nogach. Ale także nerwowy skurcz powiek, chroniczne zmęczenie i bóle głowy mogą być przypisane niedoborom magnezu. Praktyczna forma produktu w postaci żelu oraz niepowtarzalny brzoskwiniowy smak pozwalają zrekompensować potencjalne niedobory wapnia i magnezu w dogodny i dziecinnie prosty sposób.

SKŁADNIKI:
Woda, izomaltuloza*, maltodekstryna, konentrat soku Aceroli, koncentrat soku brzoskwini, cytrynian wapnia, cytrynian magnezu, środek żelujący (guma ksantanowa, guma guar), naturalny aromat, glukonian cynku, witaminę B6, siarczan manganu, miedzi, glukonian, kwas foliowy, witaminę K1, selenian sodu, witamina D3, witamina B12.

*Izomaltuloza jest źródłem glukozy i fruktozy.

CAL+:
- bez konserwantów
- bez barwników
- bez sztucznych aromatów
- wolne od substancji słodzących
- bezglutenowe
- bez laktozy
- bez wolnej sacharozy ("cukier stołowy")
- bez składników, w których zawarte są genetycznie modyfikowane organizmy (GMO) lub wyprodukowane z GMO

Zalecane dawkowanie:
1 żel-opak. dziennie (25 g)

1 opakowanie żelu 25 g (dzienna porcja) zawiera:
- Witamina C: 80 mg - 100% RDA
- Witamina B6: 1,4 mg - 100% RDA
- Kwas foliowy: 200 mikrogramów - 100% RDA
- Witamina B12: 2,5 ug - 100% RDA
- Witamina D3: 10 ug - 200% RDA
- Witamina K1: 75 mikrogramów - 100% RDA
- Wapń: 320 mg - 40% RDA
- Magnez: 160 mg - 42% RDA
- Cynk: 8,0 mg - 80% RDA
- Mangan: 1,0 mg - 50% RDA
- Miedzi: 0,5 mg - 50% RDA
- Selen: 44 mcg - 80% RDA
* RDA = zalecanego dziennego spożycia (zgodnie z zalecaną ilość. Dyrektywy UE)

 - KILKA SŁÓW OD PRODUCENTA Berry.En -

ODŻYWIANIE WYSOKIEJ JAKOŚCI I JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW:
Nasze wysokiej jakości produkty odżywcze mają przyczynić się do holistycznego i zdrowego stylu życia, tak aby objawy niedoborów witamin nie występowały. Nasze suplementy tworzone są nie tylko na bazie składników aktywnych, takich jak witaminy i minerały, ale przede wszystkim zawierają naturalne substancje, których dobroczynnego wpływu wiele osób nie jest świadoma. W przypadku rozwoju produktu nie przyjmujemy żadnych kompromisów. Przetwarzamy wyłącznie najlepsze składniki, począwszy od testowania produktu, aż do produktu gotowego do wysyłki. Ponadto, wszystkie suplementy diety firmy Berry.En poddawane są regularnym analizom mikrobiologicznym oraz testom trwałości w celu zapewnienia produktów doskonałej jakości.
Koncepcja odżywiania wysokiej jakości firmy Berry.En umożliwia wielu ludziom optymalizację ich codziennej diety o składniki najwyższej jakości i naturalne składniki odżywcze, w sposób prosty i skuteczny. Z pomocą nowatorskich badań i technologii, Berry. En wraz z specjalistami do spraw żywienia i naukowcami opracowała wysokiej jakości produkty żywieniowe na bazie owoców leśnych, roślin i innych ekstraktów, które są przeznaczone dla codziennej optymalizacji. Dzięki zarządzaniu jakością, jesteśmy w stanie prześledzić każdy składnik, począwszy od jego pochodzenia. Sukces produktów Berry.En leży w ich funkcjonalności, ekskluzywności oraz niepowtarzalnym smaku.

SUROWCE:
Najwyższe standardy jakości - owoce, jagody, rośliny i inne naturalne surowce są wybierane zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami, a następnie przetwarzane przy użyciu przyjaznych dla środowiska technologii produkcyjnych. Dzięki bazie najwyższej jakości produktów odżywczych, nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wspólnie z naszymi partnerami zapewniamy ciągły dostęp do naszych surowców na rynkach światowych. Minimalizuje to nasze ryzyko i daje bezpieczeństwo podczas wahań dostępności niektórych surowców.

ROZWÓJ:
Tak jak natura produkuje najbardziej niesamowite owoce z najmniejszych komórek, tak małe, regionalne nisze rynkowe często przeradzają się w duże trendy. Zadaniem Berry.En jest wcześniejsze rozpoznanie tych trendów oraz wypełnienie luki pomiędzy surowcami wytwarzanymi przez naturę, a końcowym produktem dostarczonym do konsumenta. Robimy to poprzez rozwój innowacyjnych produktów z owoców, jagód, roślin i innych fragmentów, które są oparte na najnowocześniejszych badaniach i technologiach naukowych. W połączeniu z przyjaznym dla konsumenta opakowaniem, marka Berry.En sprawia, że  wysokiej jakości produkty odżywcze są dostępne dla stale rosnącej, entuzjastycznej grupy klientów, którzy dbają o prawidłowe odżywianie. To skomplikowane i wymagające zadanie, nie mniej jednak jesteśmy tego świadomi i gotowi na kolejne wyzwania.

WYPRODUKOWANO W NIEMCZECH:
" MADE IN GERMANY " - Jest to jednocześnie skrót od tradycji i nowoczesności. Jest to tak samo chwalebna przeszłość, jak przyszłość pełna możliwości. W ten sposób możemy zapewnić, że nasi klienci otrzymują produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Ponieważ to jest to, co oznacza przyjęte na całym świecie oznaczenie „MADE IN GERMANY”. Berry.En to średniej wielkości niemiecka firma z siedzibą w Obrigheim, Neckar, która jest dumna z bycia częścią jakości znaku towarowego, który jest wysoko ceniony na całym świecie. Konsekwentne wdrażanie znaku „MADE IN GERMANY” jest centralnym elementem naszej filozofii biznesowej. Wybraliśmy Niemcy jako naszą bazę, ponieważ oferuje ona unikalne możliwości efektywnej i skutecznej współpracy z lokalnymi ekspertami, jedną z najlepszych infrastruktur na świecie oraz dostępność wysoko rozwiniętych, innowacyjnych technologii.

OPAKOWANIE: kartonik - opakowanie zbiorcze
WAGA NETTO: 30x25 gram
PRODUCENT: Berry.En 
WYPRODUKOWANO: w Niemczech 

Uwaga: Zalecana dzienna dawka nie powinna być przekroczona. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zrównoważonej i różnorodnej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Ten produkt nie jest zalecany do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom.
"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Siman Polska sp. z o.o., po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas