by było tanio

Krill Oil NKO Omega 3 z Astaksantyną - 500 mg - 60 kaps - Aliness

powrót do strony głównej
Krill Oil NKO Omega 3 z Astaksantyną - 500 mg -  60 kaps - Aliness
64,00 zł
TS1015
W magazynie: 2 szt.
Wybierz ilość:

Krill Oil NKO Omega 3 z Astaksantyną - 500 mg - 60 kaps - Aliness

!!! Olej z kryla z kanadyjskiej firmy Neptune. Jest to opatentowana postać NKO - kwasów omega 3, fosfolipidów oraz astaksantyny. Astaksantyna jest z naturalnych źródeł z kryla. Fosfolipidy wspomagają do 2,5 x lepsze wchłanianie kwasów omega 3 !!!

O PRODUKCIE:
Olej z kryla w opatentowanej technologii kanadyjskiej NKO posiada najwyższą zawartość tłuszczu - 98%, dużą dawkę omega 3, która dzięki zawartości fosfolipidów 2,5 x lepiej jest przyswajalna przez organizm niż oleje rybie gdyż kwasy omega 3 zawarte w oleju z kryla przenoszone są przez fosfolipidy, dzięki czemu są one łatwiej rozpoznawalne przez nasz organizm.
NKO® zawiera do 7 razy więcej astaksantyny, super antyoksydantu, naturalnie występującego w krylach. Dodatkowo zawiera naturalnie występujące kwasy omega 6, 9 i cholinę.

10 POWODÓW DLACZEGO STOSOWAĆ NKO:
1. PIONIERZY NA RYNKU
- Założona w 1998 roku firma Neptune jako pierwsza wprowadziła na rynek olej z kryla w 2003 roku z wysoką zawartoscią kwasów omega 3 i fosfolipidami.
2. NAJWYŻSZA KONCENTRACJA - NKO® posiada wyższą zawartość tłuszczu - 98%, w przeciwieństwie do średnio 92%, jakie zawierają większość innych produktów. Dodatkowo, NKO® posiada najwyższy poziom EPA i DHA w oleju z kryla na rynku; śr. zaw. EPA = 14,5 g/100 g, śr. zaw. DHA = 8,5 g/100 g.
3. DOSKONAŁE DZIAŁANIE PRZECIWUTLENIAJĄCE - NKO® zawiera do 7 razy więcej astaksantyny, super antyoksydantu o czerwonej barwie, naturalnie występującego w krylach.
4. UZASADNIONE DZIAŁANIE - Badanie kliniczne wykazały, iż EPA i DHA zawarte w NKO® są 2,5 razy łatwiej przyswajalne niż w przypadku oleju z ryb – dzieje się tak ponieważ kwasy omega-3 zawarte w oleju z kryla przenoszone są przez fosfolipidy, dzięki czemu są one łatwiej rozpoznawalne przez nasz organizm.
5. EFEKT SYNERGISTYCZNY - Zdrowe tłuszcze, takie jak omega-3, zapewniają efektywniejsze wchłanianie i wykorzystywanie astaksantyny w organizmie człowieka!
6. WYSOKA STABILNOŚĆ I CZYSTOŚĆ - Wysoka zawartość astaksantyny w NKO® skutkuje naturalnie wzmocnioną stabilnością oleju, czyli brakiem dodatków i najmniejszą ilością innych rozpuszczalników wśród produktów dostępnych na rynku. Dodatkowo, przy zastosowaniu bezalkoholowej ekstrakcji jest to JEDYNY olej z kryla posiadający certyfikat Halal.
7. WIĘKSZA ATRAKCYJNOŚĆ DLA KLIENTA – dzięki wyższej zawartości czystego tłuszczu oraz astaksantyny możliwe stało się uzyskanie produktu o łagodniejszym zapachu oraz czerwonej barwie
8. PRZYJACIEL PRZYRODY - Nowy zakład Neptune oznacza wyższej jakości sprzęt oraz nowe praktyki wytwórcze, które pomagają pokonywać trudności związane z produkcją. Firma Neptune posiada certyfikat FOS (Friends of Sea) jako firma przyjazna środowisku. Gwarantuje on wysokie standardy humanitarne połowu jak i obróbki kryla wpływając jak najmniej na środowisko.
9. WYSOKA TECHNOLOGIA - mocno zaawansowana technologia przetwarzania gwarantuje uzyskanie wysokiej jakości produkt
10. WSPARCIE KLINICZNE - Neptune przeprowadza wewnętrzne badania kliniczne opatentowanych przez siebie produktów i nie polega na zewnętrznych badaniach. Dodatkowo, wczesne badania przeprowadzone na NKO® stały się kamieniem milowym dla całej branży zajmującej się olejami z kryla

WŁAŚCIWOŚCI:
- wyjątkowa zdolność niszczenia wolnych rodników,
- znaczne łagodzeni symptomów związanych z okresem PMS (zespołu napięcia przedmiesiączkowego),
- obniżenie poziomu cholesterolu LDL o 44 %, przy jednoczesnym wzroście o 38 % "dobrego" cholesterolu HDL,
- obniżenie poziomu trójglicerydów o 20 %,
- redukcja zmarszczek, zaczerwień i innych problemów ze skórą (58 %),
- poprawa wyglądu włosów, skóry, paznokci,
- zmniejszenie niedogodności związanych z chorobami reumatycznymi, stanami stresu i depresji,
- ochrona przed promieniami UV (ultra fioletowymi),
- znacząca redukcji białka C-reaktywnego (CRP) w ciągu 14 dni. Podwyższony stan CRP zwiększa czterokrotnie ryzyko zawału serca,
- optymalizuje rozwój centralnego układu nerwowego i zdolności uczenia się,
- zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych.

SKŁAD ZALECANYCH PORCJI:

SKŁADNIKI:
Olej z Kryla Neptune NKO™ (Euphasia suprba), żelatyna rybia, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.

DAWKOWANIE:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 1 lub 2 kapsułki dziennie, w trakcie posiłku.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić przed wilgocią.

ILOŚĆ: 60 kapsułek
PRODUCENT: Medicaline

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas