by było tanio

BIO KAKAO NATURALNE - EKOLOGICZNE - 25kg - EKWADOR

powrót do strony głównej
BIO KAKAO NATURALNE - EKOLOGICZNE - 25kg - EKWADOR
625,00 zł
W magazynie: 100 szt.
Wybierz ilość:

BIO KAKAO NATURALNE ( 10-12% ) - EKOLOGICZNE - 25kg - EKWADOR

- BARDZO INTENSYWNY ZAPACH - NAJCZYSTSZA FORMA - NAJLEPSZA JAKOŚĆ - ORYGINAŁ Z EKWADORU - 40 LAT TRADYCJI FIRMY CAFIESA -

 - BEZ GMO - 

- 100% naturalne kakao, bez dodatków
- certyfikat potwierdzający że produkt jest z upraw ekologicznych z dnia 01.08.2017 numer 834/2017, EC-BIO -141

!!!!!  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY HURTOWEJ  !!!!!

O KAKAO:
Właściwości zdrowotne kakao docenili już Majowie i Aztekowie. Napój przyrządzany na bazie proszku z nasion owoców kakaowca był przez nich nazywany napojem bogów. Nic dziwnego, kakao posiada wyjątkowe wartości odżywcze. Przede wszystkim jest skarbnicą przeciwutleniaczy, które zapobiegają wielu chorobom, jak również substancji, które uspokajają, poprawiają humor i zwiększają popęd seksualny.
Kakao to zmielone na proszek nasiona owoców kakaowca, drzewa rosnącego dziko w lasach równikowych północnej części Ameryki Południowej i w Ameryce Środkowej. Kakao znalazło zastosowanie nie tylko jako surowiec do wyrobu czekolady i napoju o tej samej nazwie, lecz także - ze względu na właściwości lecznicze - jako środek leczniczy w medycynie niekonwencjonalnej. Nic dziwnego, ziarna kakao mają liczne wartości odżywcze - są źródłem wielu witamin, mikroelementów i zdrowych tłuszczów. Jednak co najważniejsze, kakao i inne produkty pochodzące z ziarna kakaowego są skarbnicą przeciwutleniaczy, głównie polifenoli. 

POLECAMY OBSZERNIEJSZE INFORMACJE:
http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/kakao-wydluza-zycie-wlasciwosci-i-wartosci-odzywcze-kakao_43425.html

INFORMACJE O PRODUCENCIE:
40 letnia tradycja i gwarancja najwyższej jakości produktów
Firma CAFIESA (Cacaos Finos Ecuatorianos S.A.) została założona w 1974 roku w Guayaquil w Ekwadorze, kiedy po studiach wrócił młody ekwadorski inżynier z Niemiec. Wiedząc, że naturalne zasoby, które dostarczała jego ojczyzna, są najlepsze na świecie, postanowił założyć fabrykę kakao, która wkrótce stała się znana na całym świecie z doskonałych produktów i niezawodności.
W 2007 r. firma wprowadziła "Inclusive Business", nawiązuje bezpośrednie kontakty z rolnikami i umożliwia społeczności korzystanie z tych umów.
Zobowiązuje się do ciągłego doskonalenia jakości produktów, cały czas poszukuje nowych i zdrowszych rozwiązań alternatywnych oraz praktyk rolniczych, przy jednoczesnym zapewnieniu wyśmienitego smaku i zapachu.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ:
CAFIESA Kakao pochodzi z własnej selekcji ekwadorskich ziaren kakaowych Arriba. 
Proces i kontrola jakości zaczynają się od pochodzenia, gdzie są monitorowani wszyscy dostawcy surowców, przy jednoczesnej szczególnej trosce o prażenie i mielenie czystych ziaren kakao.
Cafiesa jest w pełni wyposażona w laboratorium mikrobiologiczne i fizyczne / chemiczne, które przeprowadza rutynowe testy na każdej partii produktu. Każde zamówienie jest również analizowane przez panel sensoryczny, aby zapewnić, że nasi klienci mogą cieszyć się bogatym smakiem ekwadorskiego ziarna kakaowego.

WARTOŚCI ODŻYWCZE NA 100 GRAM PRODUKTU: 


Powyższa specyfikacja dotyczy przypadkowo wybranej próbki towaru podczas opuszczania zakładu do docelowego odbiorcy. Produkt nie zawiera GMO, nie jest sterylizowany za pomocą obróbki gazowej lub promieniowania. Jest wytwarzany zgodnie z Dobra Praktyka Wytwarzania (GMP) i Kontrolą Bezpieczeństwa Żywności HACCP. Kosher DE, ISO 22000:2005

SKŁADNIKI:
100 % czyste naturalne kakao ( 10-12% tłuszczu )

PEŁNA CERTYFIKACJA:
- FDA registered
- ISO 22000:2005
- EU Bio - 834/2017, EC-BIO -141
- NOP Certified
- Kosher Certified
- 100% HALAL Certified
- H.A.C.C.P.

 

!!!! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY HURTOWEJ !!!!

PROGI RABATOWE:
          - zakup od 2 do 3 worków - 5% rabatu
          - zakup od 4 do 10 worków - 10 % rabatu
          - zakup od 11 do 20 worków - 20% rabatu
          - powyżej 20 worków rabaty do indywidualnej negocjacji  

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, na paletach, z dala od wilgoci i silnych zapachów.

OPAKOWANIE ZEWNĘTRZNE: tekturowy worek
OPAKOWANIE WEWNĘTRZNE:
worek foliowy polipropylenowy
MASA NETTO: 25 kg
PRODUCENT: CAFIESA - Cafiesa Cocoa Products 

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas