by było tanio

Różeniec górski Rhodiola rosea 3% - 90 kapsułek - Boca Botanica

powrót do strony głównej
Różeniec górski Rhodiola rosea 3% - 90 kapsułek - Boca Botanica
39,00 zł
TS2614
W magazynie: 37 szt.
Wybierz ilość:

Różeniec górski - Rhodiola rosea 3% - 90 kapsułek - Boca Botanica

O PRODUKCIE:
Różeniec górski (Rhodiola rosea L.) - ekstrakt z roślinny Rhodiola rosea standaryzowany na zawartość aktywnych 3% rozawin i 1% salidrozydu. To głównie one odpowiedzialne są unikalne właściwości tej rośliny. Naturalny stosunek rozawin do salidrozydu w świeżym surowcu Różeńca górskiego (Rhodiola rosea) wynosi 3:1 i został on zachowany w naszym ekstrakcie. Ekstrakt w połączeniu ze świeżym sproszkowanym korzeniem pozwala zachować pełne spektrum działania rośliny, zawierającej również flawonoidy, triterpentyny (beta-sisterol), kwasy organiczne oraz olejek eteryczny.

Rhodiola rosea to roślina wysokogórska, pochodząca z arktycznych obszarów Europy i Azji, tradycyjnie stosowana na obszara ch takich jak Syberia, Skandynawia i Tybet. Ma długą historię skuteczności jako tonik zarówno dla ciała, jak i umysłu. Była powszechnie stosowana w tradycyjnej medycynie chińskiej, skandynawskiej i rosyjskiej jako fizyczny środek wzmacniający, na zmęczenie i "wypalenie", jak również roślina, która wspomaga umysł i zwiększa produktywność, dając naturalną energię.

Rhodiola uważana jest za adaptogen. W uproszczeniu adaptogen nie działa na konkretny symptom, lecz traktuje całe ciało w sposób holistyczny. Normalizuje ludzki organizm, zwiększając jego odporność na niekorzystny wpływ środowiska zewnętrznego.

Adaptogeny to nazwa związków ziołowych, które spełniają trzy specyficzne cechy:
- Muszą zapewniać korzyści całemu ciału, a nie tylko jednemu konkretnemu systemowi, na przykład sercu lub jelitom
- Są nietoksyczne (gdy są prawidłowo stosowane i zgodnie z instrukcjami dotyczącymi bezpiecznego dawkowania)
- Wspierają równowagę ( homeostazę ) funkcji organizmu

SKŁADNIKI: Rhodiola Rosea - ekstrakt standaryzowany na 3% rozawin i 1% salidrozydów, Rhodiola Rosea - sproszkowany korzeń
POZOSTAŁE SKŁADNIKI: otoczka kapsułki - żelatyna

                   SKŁAD     JEDNA KAPSUŁKA

    DZIENNA DAWKA
         ( 3 kapsułki )

 Rhodiola Rosea - ekstrakt standaryzowany na 3% rozawin i 1% salidrozydów             200 mg               600 mg*
Rhodiola Rosea - sproszkowany korzeń             100 mg               300 mg*

 * Referencyjna wartość spożycia nieustalona

ZALECENIA:

Sposób użycia: 1-3 kapsułki dziennie 30 minut przed śniadaniem.

Oceniaj tolerancję i dawkowanie w oparciu o cele i preferencje. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować przed snem.Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników
W przypadku kobiet w ciąży, kobiet karmiących, lub osób stosujących leki - suplementacja powinna zostać skonsultowana z lekarzem
Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w miejscach niedostępnych dla małych dzieci

Dawkowanie szczegółowe w oparciu o cele i preferencje:
Zaleca się przyjmowanie Rhodiola rosea we wczesnej fazie dnia, ponieważ roślina ta może pobudzać i powodować bezsenność. Poleca się rozpoczęcie kuracji od niskich dawek i stopniowe ich zwiększanie w celu sprawdzenia jak silnie różeniec pobudza nasz organizm.
Staraj się nie przyjmować różeńca w ciągu dwóch godzin po spożyciu innych środków pobudzających, takich jak mocna herbata, kawa lub napoje gazowane zawierające duże ilości kofeiny. W przeciwnym razie możesz czuć się trochę roztrzęsiony lub nerwowy.
Biorąc Rhodiola rosea w celu poprawy pamięci lub skupienia, zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki rano, 30 minut przed jedzeniem śniadania.
Być może będziesz musiał zwiększyć dawkę do 2 kapsułek na okres do sześciu tygodni, zanim zauważysz różnicę w ostrości umysłu i wydajności.
Aby złagodzić niepokój zalecane porcje Rhodiola rosea wynoszą początkowo 1 kapsułkę, następnie do 2 kapsułek na dobę. Ponownie zaleca się dawkowanie około 30 minut przed jedzeniem.
Często zdarza się, że kulturyści i sportowcy używają różeniec przedtreningowo, aby poprawić poziom energii i zmniejszyć zmęczenie mięśni. W takich przypadkach większe porcję od 1 do 3 kapsułek dziennie mogą dawać najlepsze wyniki.
Wiele osób, które przyjmuje różeniec przez dłuższy okres, za najskuteczniejszy przyjmują harmonogram trzech tygodni stosowania ekstraktu, a następnie jeden tydzień odpoczynku, aby zapobiec tworzeniu się tolerancji.
Przeciwwskazania:

Nie stwierdzono dotychczas, aby różeniec górski w odpowiednich dawkach mógł wpływać negatywnie na pracę organizmu. Dlatego nie ma oficjalnych przeciwwskazań do jego stosowania. Należy jednak wiedzieć, że zbyt duża porcja ekstraktu z tej rośliny może wywoływać stany lękowe oraz nadmierne pobudzenie. W przypadku przyjmowania środków farmakologicznych, należy poinformować lekarza o zamiarze stosowania różeńca górskiego.

OPAKOWANIE: Brązowy szklany słoiczek
ILOŚĆ KAPSUŁEK: 90 sztuk
PRODUCENT: Boca Botanica

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas