by było tanio

LIPOSOMALNY B-COMPLEX - 250ml - CureSupport

powrót do strony głównej
LIPOSOMALNY B-COMPLEX - 250ml - CureSupport
90,00 zł
TS2662
W magazynie: 10 szt.
Wybierz ilość:

LIPOSOMALNY B-COMPLEX - 250ml - CureSupport

                            

!!!! BARDZO SZYBKA PRZYSWAJALNOŚĆ !!!! BARDZO DUŻA WYDAJNOŚĆ !!!!

O PRODUKCIE:
Wszystkie witaminy są niezbędnymi składnikami odżywczymi dla ludzkiego ciała i chociaż niektóre witaminy są wytwarzane w ludzkim ciele, są one niewystarczająco wytwarzane przez nasze własne ciała, aby utrzymać nas w dobrym zdrowiu. Inne ważne cząsteczki to: cholina, kwas paramino-benzoesowy i inozytol.
Ten produkt B-kompleks pomaga zwiększyć dzienne spożycie witaminy B. Witaminy z grupy B biorą udział we wszystkich rodzajach interakcji w obrębie układu nerwowego, są bardzo ważne dla tworzenia się komórek krwi. Ponadto są one ważne dla dostarczania energii do organizmu i są bardzo ważne dla metabolizmu węglowodanów i układu trawiennego. Witaminy z grupy B to grupa bardzo ważna dla prawie wszystkich rzeczy związanych z krwią, metabolizmem, układem nerwowym i pobieraniem energii z pożywienia. Niedobór Witaminy B może prowadzić do szerokiej gamy symptomów i chorób, które obejmują: otępienie, niedokrwistość, biegunkę, zapalenie skóry i inne stany zapalne, depresję, dezorientację, zmęczenie i zawroty głowy.
B-Witaminy są tak ważne dla organizmu, że konieczne jest uzyskanie wystarczającej ilości składników odżywczych (witaminy B) z pożywienia. Jednak nie każdy otrzymuje wystarczającą ilość witaminy z codziennego żywienia lub niektórzy ludzie nie przyjmują wystarczająco witamin.

WSKAZANIA/WŁAŚCIWOŚCI:
- Tiamina przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego.
- Ryboflawina przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.
- Niacyna przyczynia się do normalnej funkcji psychologicznej
- Kwas pantotenowy przyczynia się do normalnej sprawności umysłowej.
- Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego tworzenia czerwonych krwinek.
- Biotyna przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.
- Kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego tworzenia krwi.
- Witamina B12 przyczynia się do prawidłowego tworzenia czerwonych krwinek.

Regularne kompleksy witamin są wytwarzane w postaci tabletek. Jednakże tabletki mają bardzo niską biodostępność w porównaniu z liposomowym układem dostarczania. System dostarczania liposomów opracowany przez CureSupport dla tego kompleksu witamin ma na celu zwiększenie biodostępności wszystkich witamin w kompleksie. Oznacza to, że jest on przeznaczony do zwiększonego wchłaniania witamin, w obrębie tego kompleksu, przez organizm, aby stały się dostępne we krwi do wykonywania swoich czynności.

Liposomy są wytwarzane z fosfolipidów i mają element podobny do błony komórkowej. To podobieństwo między liposomalną fosfolipidową membraną i błoną komórkową jest ważnym czynnikiem zwiększonej biodostępności. Witaminy rozpuszczają się w wodzie i są otoczone przez liposomy, aby je chronić, np. Z kwasu żołądkowego. Ta ochrona witamin jest kolejnym powodem znacznie lepszej biodostępności witamin w naszym kompleksie liposomowym w porównaniu do zwykłych złożonych tabletek.

ŹRÓDŁA WITAMIN "B" W CODZIENNEJ DIECIE:
- Tiamina: ciemnozielone warzywa liściaste, zielony groszek, soczewica.
- Ryboflawina: produkty mleczne, kurczaki, ryby i jajka.
- Nikotynamid: kurczak, indyk, łosoś i inne ryby.
- Kwas foliowy: liściaste warzywa, owoce i warzywa.
- Witamina B6: Drób, owoce morza, banany, zielone liście.
- Witamina B12: owoce morza, ryby, podroby, wołowina, mleko, jaja.
- Biotyna: Wątroba, żółtka jaj, łosoś, wieprzowina i awokado.
- Kwas pantotenowy: soczewica i groszek, słodkie ziemniaki.
- Cholina: Wątroba, jaja, kalorie, grzyby, pak-choi.
- Inozytol: fasola, owoce cytrusowe, kantalupa.
- Kwas paraaminobenzoesowy: wątroba, nerki, otręby, jogurt.

SKŁAD:
Woda; Ksylitol; Glicerol; Lecytyna (sojowy); Guma ksantanowa; Sorbinian potasu; przeciwutleniacze: witamina C (jako kwas askorbinowy); witamina E (jako d-alfa-tokoferol); Aromat morelowy.
Składniki aktywne: witamina B3 (jako nikotynamid); Inozytol; Witamina B5 (jako Pantotenian wapnia); Cholina; Paramino Benzoic, Kwas (PABA); Witamina B2 (jako Ryboflawina); Witamina B6
(jako 5-fosforan pirydoksyny); Witamina B1 (jako tiamina chlorowodorek); Witamina B9 (jako 5 metylotetrahydrafolowa kwaśna sól glukozaminowa); Witamina Witamina B7 (jako D-biotyna); B12 (jako chlorek hydroksykobalaminy).Ten produkt zawiera pochodne fosfolipidów z niemodyfikowanej genetycznie lecytyny sojowej.

INFORMACJA DLA ALERGIKÓW:
Produkt zawiera ksylitol i lecytynę pochodzącą z soi z upraw wolnych bez GMO.

SPOSÓB UŻYCIA I DAWKOWANIE:
Przed użyciem wstrząsnąć. Produkt należy przyjmować maksymalnie do 1 x dziennie po 5 ml doustnie, można stosować z wodą lub innym napojem. Należy stosować załączoną do zestawu miarkę do odmierzenia prawidłowej dawki. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Inne dawkowanie tylko po konsultacji z lekarzem

SKŁADNIKI    DZIENNA PORCJA - 5 ml           *RWS
B12 (hydrokso-kobalamina)                  7,5 μg                 - 
  B6 (5-fosforan pirydoksyny)                  1,4 mg                 -
B1 (tiamina) 1,1 mg                 -
B2 (Ryboflawina) 1,4 mg                 -
B3 (nikotynamid) 16 mg
B5 (Pantotenian) 6 mg                 -
B7 (Biotyna) 50 μg                 -
B9 (QuatreFolic) 400 μg
Cholina 5 mg
PABA 2,5 mg
Inozytol 10 mg

  *RWS - referencyjna dzienna wartość spożycia
  * -  nie określono

O TECHNOLOGII LIPOSOMALNEJ:
Liposom jest to mały pęcherzyk wykonany z tego samego materiału co błona komórkowa. Liposomy mogą być wypełnione takimi substancjami jak witaminy, substancje odżywcze, a nawet leki. Są one wykorzystywane do ochrony oraz dostarczenia tych substancji do komórek ciała oraz całego organizmu.
Błony zazwyczaj wykonane są z fosfolipidów, które są cząsteczkami składającymi się z głowy oraz ogona. Hydrofilowa głowa jest przyciągana przez cząsteczki wody, natomiast hydrofobowy ogon, zbudowany z długiego łańcucha węglowodorowego, jest odpychany przez cząsteczki wody.
Liposomy mają zdolność do przenoszenia ładunków rozpuszczalnych w wodzie bądź w tłuszczach, co sprawia, że są idealnym systemem dostawczym.
W przyrodzie, fosfolipidy znajdują się w stabilnej membranie składającej się z dwóch warstw. W obecności wody, hydrofilowe głowy są przyciągane przez cząsteczki wody, tworząc zewnętrzną powierzchnię wody. Hydrofobowe ogony są odpychane przez cząsteczki wody, tworząc linię oddzielającą je od powierzchni wody. W komórce jedna warstwa główek skierowana jest na zewnątrz komórki i tym samym jest przyciągana przez wodę. Druga warstwa główek skierowana jest do wnętrza komórki i dostarczana do znajdujących się wewnątrz cząsteczek wody. Ogony węglowodorowe z jednej warstwy komórki łączą się z ogonami z drugiej warstwy komórki, dzięki czemu powstaje dwuwarstwowa błona komórkowa.

Kiedy fosfolipidy błonowe są przerwane, mogą ponownie złożyć się w małe kulki, mniejsze niż normalne komórki w postaci pojedynczych warstw lub dwuwarstw. Konstrukcje dwuwarstwowe zwane są liposomami, natomiast jednowarstwowe micelami. Lipidy w błonie komórkowej są głównie fosfolipidami jak na przykład fosfatydylocholina i fosfatydyloetanoloamina. Fosfolipidy są zaliczane do związków amfifilowych i składają się z ogona węglowodorowego, będącego cząsteczkami hydrofobowymi oraz polarnej, hydrofilowej głowy. Ponieważ błona komórkowa przylega do roztworów wodnych po obu jej stronach, fosfolipidy tworzą dwuwarstwę zawierającą ogony hydrofobowe przylegające do siebie. Słowo liposom pochodzi od dwóch greckich słów „lipos” oznaczające tłuszcz i „soma” znaczące ciało. Liposom może być uformowany w różnych rozmiarach, tak jak konstrukcja jednopłytkowa lub wielopłytkowa. Jego nazwa odnosi się do poszczególnych części strukturalnych fosfolipidów, a nie do jego rozmiaru. Przeciwieństwem lipidów natomiast są nanosomy, które odnoszą się do wielkości. Ich nazwa została wymyślona w latach 90-tych ubiegłego wieku, aby oznaczyć specjalne liposomy w niskim zakresie nanometrów. Liposomy i nanosomy nie są synonimami. Liposom nie musi zawierać części lipofobowej, takiej jak woda, chociaż zazwyczaj ją uwzględnia.
Liposomy zostały po raz pierwszy opisane przez brytyjskiego hematologa dr Aleca D Bangham’a FRS w 1961 w Instytucie Babrahama w Cambridge. Zostały one odkryte kiedy Bangham i R.W. Horne testowali nowy mikroskop elektronowy instytutu, dodając ujemny barwnik do fosfolipidów. Podobieństwo do błony komórkowej było oczywiste, a zdjęcia mikroskopowe pełniły funkcję pierwszego prawdziwego dowodu na to, że błona komórkowa jest dwuwarstwą lipidową.

POLECAMY KRÓTKI FILMIK:


O PRODUCENCIE:

Curesupport BV to duńska firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości suplementów diety. Są specjalistami w dziedzinie technologii liposomalnej.
Do produkcji preparatów używają tylko surowców najwyżej jakości, które wytwarzają z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki temu zachowują stałą kontrolę nad przebiegiem całego procesu produkcji. Curesupport BV koncentruje się na poprawie biodostępności, gdyż proces absorpcji jest tutaj kluczowy. Wszystkie produkty zostały przetestowane klinicznie bądź są w fazie testowania. To jest to, co wyróżnia ich na rynku.
W dziedzinie suplementów diety oraz produktów zdrowotnych rośnie popyt na produkty wysokiej jakości w małych oraz średnich porcjach. Wymaga to dużej elastyczności w odniesieniu do procesu produkcji oraz planowania.
Nowe produkty powstają w ścisłej współpracy z klientem (w oparciu o umowę poufności), zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Testy partii są wykonywane w laboratorium CureSupport. Wymagania jakie są nałożone na produkty, są analizowane w laboratorium analitycznym zgodnie z obowiązującymi normami. Obiekty i urządzenia są w pełni dostosowane do spełnienia wszystkich zleceń produkcyjnych.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w ciemnym, chłodnym miejscu. Trzymać po za zasięgiem dzieci.
Okres przydatności do spożycia: do 2 lat w przypadku nie otwartego produktu, po otwarciu do 2 miesięcy, przechowywać w lodówce.

UWAGA:
Produkt ten jest suplementem diety, nie powinien zastępować zdrowej, zbilansowanej diety.

INFORMACJA O ALERGENACH:
Produkt ten zawiera lecytynę sojową wolną od GMO.
Nadmierne spożycie ksylitolu może mieć efekt przeczyszczający.

OPAKOWANIE: butelka z tworzywa sztucznego + miarka 
FORMA SUPLEMENTU: w płynie
POJEMNOŚĆ: 250 ml
PRODUCENT: CureSupport
OFICJALNY IMPORTER/DYSTRYBUTOR: Imperia Trust

"Powyższe treści udostępniane są tylko dla podmiotów współpracujących z Imperial Trust, po udzieleniu pisemnej zgody"
"Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych."

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas