by było tanio

SPIRULINA Hawajska Pacyfica® w proszku - 90 gram - Aliness

powrót do strony głównej
SPIRULINA Hawajska Pacyfica® w proszku - 90 gram - Aliness
44,00 zł
TS2673
W magazynie: 2 szt.
Wybierz ilość:

SPIRULINA Pacyfica® (Hawajska) proszek - 90 gram - Aliness

- Oryginalna Hawajska Spirulina Pacifica® (Cyanotech USA)  - TO NIE JEST CHIŃSKA SPIRULINA
- Z jednej z najstarszych hodowli spiruliny na świecie hodowanej w bio-bezpiecznej strefie (Biosecure Zone) w czystych wodach basenu Pacyfiku w Kailua-Kona, Hawaje
- Osuszana przy użyciu opatentowanej technologii Ocean Chill Drying™
- Wysoka jakość i biodostępność wszystkich składników odżywczych
- Biosecure Zone - miejsce wolne od pestycydów, zanieczyszczeń i odpadów oraz środków chwastobójczych
- Międzynarodowe certyfikaty jakości: ISO 9002, certyfikat koszerności , certyfikat HALAL, certyfikat produkcji GMP (sterylny standard) oraz certyfikat bezpieczeństwa stosowania
- Spirulina Hawajska Pacifica® została zaakceptowana przez US FDA (Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Żywności) oraz notyfikowana na liście GRAS (Generally Recognized As Safe - Ogólnie Uznany za Bezpieczny)   

O PRODUKCIE:
Spirulina to jedna z najzdrowszych i pełnowartościowych roślin. Są to niebiesko-zielone glony, nazwane algami. Algi są źródłem wielu cennych składników budulcowych oraz odżywczych. Algi jako pierwsze pojawiły się na świecie 3,5 miliarda lat temu i przetrwały do dziś.
Spirulina składa się w 58-62% z pełnowartościowego białka z kompletem 18 aminokwasów i beta karotenu. Spirulina zawiera ponadto: kwas gamma linolenowy (GLA), gamma linolowy, chlorofil, c-fikocyjaninę, dysmutazę nadtlenkową (S.O.D), minerały, witaminy, w tym kompleks witamin z grupy B.
Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® to algi pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach w USA. Kailua Kona na Hawajach ma najlepsze na świecie warunki klimatyczno - środowiskowe do produkcji spiruliny.
Spirulina Pacifica® pochodzi z jednej z najstarszych hodowli spiruliny na świecie, należącej do firmy Cyanotech Corporation, współpracującej stale z licznymi placówkami naukowymi w USA i Japonii.
Długoletnie doświadczenie hodowlane zaowocowało udoskonaleniem zwykłej odmiany spiruliny platensis, czyniąc ją jedną z najwartościowszych w porównaniu do spiruliny z innych światowych hodowli. Firma Cyanotech do hodowli nie używa środków chemicznych - pestycydów, herbicydów, a proces suszenia i tabletkowania jest opatentowany i odbywa się bez żadnych strat składników odżywczych (proces odbywa się w niskich temperaturach i braku dostępu tlenu).
Hawajska Spirulina Pacifica® posiada znacznie wyższą zawartość kluczowych składników odżywczych niż inne produkty tego typu.
Hawajska Spirulina Pacifica® jest uprawiana przy użyciu 100% wody pitnej z hawajskich warstw wodonośnych oraz czystej wody oceanu bogatej w 94 minerały.
Hawajska Spirulina Pacifica® znajduje się w tzw. Biosecure Zone (bio-bezpiecznej strefie), czyli miejscu wolnym od zanieczyszczeń, pestycydów, odpadów przemysłowych oraz środków chwastobójczych. Jest to środowisko najbardziej zbliżone do naturalnego. Szczegółowa kontrola jakości odbywa się na każdym etapie produkcji. Ostrożność ta jest uzasadniona, ponieważ spirulina należy do alg niebiesko-zielonych, które w niewłaściwych warunkach hodowlanych mogą wytwarzać niebezpieczne toksyny, które umiejscawiają się w strukturach komórkowych tych alg.
Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® posiada liczne  międzynarodowe certyfikatówy jakościowe, takie jak ISO 9002, certyfikat koszerności, certyfikat Halal, produkcji GMP oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania. Produkt  końcowy badany jest przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia jakości i bezpieczeństwa spożycia.
Hawajska Spirulina Pacifica® otrzymała status GRAS (Generally Recognised As Safe) od FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków).

DZIAŁANIE:
- Spirulina utrzymuje prawidłowy poziom cukru.
- Spirulina wzmacnia naturalne mechanizmy obronne.
- Spirulina wspiera odporność organizmu.

Firma Cyanotech była pierwszą firmą wytwarzającą mikroalgi na świecie, która otrzymała certyfikat ISO 9001:2000 w zakresie braku pestycydów, środków chwastobójczych oraz organizmów modyfikowanych genetycznie.

SKŁAD ZALECANYCH PORCJI:

SKŁADNIKI ½ miarki       1 miarka (porcja dzienna)
SpirulinaPacifica® 1,5 grama  3 gramy

SKŁADNIKI:
Spirulina Pacifica (Algi Arthrospira platensis).

DAWKOWANIE:
Zalecana dzienna porcja do spożycia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1 raz dziennie 1 miarka (3 gramy), po jedzeniu.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić przed wilgocią.

ILOŚĆ: 90 gram (proszek)
MIEJSCE POCHODZENIA: Hawaje, Kailua-Kona, USA.
PRODUCENT: Medicaline

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

*Podane informacje zgodne z oświadczeniami producenta Cyanotech Corporation:
www.cyanotech.com
www.cyanotech.com/publications

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas