by było tanio

ASTAKSANTYNA AstaPure - 90 kapsułek - Igennus

powrót do strony głównej
ASTAKSANTYNA AstaPure - 90 kapsułek - Igennus
79,00 zł
W magazynie: 27 szt.
Wybierz ilość:

Astaksantyna AstaPure - naturalny ekstrakt z mikroalg Haematococcus pluvialis - 90 kapsułek - Igennus

N A T U R A L N A:
Astaksantyna AstaPure to naturalny ekstrakt z mikroalg Haematococcus pluvialis (H. pluvialis), które są odpowiedzialne za różowo-czerwone zabarwienie dzikiego łososia i skorupiaków. AstaPure zawiera nie tylko najwyższą dostępną koncentrację astaksantyny, ale również zestaw innych korzystnych dla zdrowia karotenoidów, w tym: luteinę, kantaksantynę, zeaksantynę, wiolaksantynę i beta-karoten. Każda kapsułka Astaksantyny AstaPure to 42 mg AstaPure, w których zawarte jest 4 mg astaksantyny.
C Z Y S T A:
W przeciwieństwie do alg w większości hodowanych w zbiornikach na wolnym powietrzu, mikroalgi, z których uzyskujemy AstaPure są hodowane w specjalnych zamkniętych systemach z kontrolowanym środowiskiem zlokalizowanych na pustyni Arava. Dzieki temu algi cechują się niezwykle wysoką czystością i wysoką zawartością najwyższej jakości karotenoidów.
E K S T R A K C J A:
Astaksantyna jest pozyskiwana z alg z użyciem technologii ekstrakcji nadkrytycznej z użyciem CO2. Technologia ta jest w pełni bezpieczna dla środowiska, pozwala uniknąć stosowania wysokich temperatur a produkt końcowy nie zawiera rozpuszczalników.
P R O D U K C J A:
Produkcja naszego preparatu odbywa się w Wielkiej Brytanii i spełnia najwyższe standardy GMP (Good Manufactoring Practice - dobra praktyka produkcyjna).

O PRODUKCIE:
Spośród wszystkich karotenoidów astaksantyna jest najsilniejszy przeciwutleniaczem. Charateryzuje się najwyższą wartością ORAC (ang. oxygen radical absorbance capacity - zdolność przeciwutleniacza do dezaktywacji wolnych rodników), dzięki czemu oferuje niezrównaną ochronę przed wolnymi rodnikami. Zdolność astaksantyny do zwalczania wolnych rodników jest 6 000 razy wyższa niż wiaminy C, 800 razy wyższa niż konenzymu Q10 i 550 razy wyższa niż witaminy E.

JAK STOSOWAĆ:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat - 1-2 kapsułki dziennie. Przy wyższym zapotrzebowaniu dawka może zostać zwiększona do 4 kapsułek dziennie. W celu optymalnego wchłaniania zażywać w trakcie posiłku zawierającego tłuszcze lub tuż po posiłku.

                 SKŁADNIKI         PORCJA DZIENNA
             (1 kapsułka)
      RWS*
Ekstrakt z mikroalg Haematococcus pluvialis (AstaPure), w tym:
       - astaksantyna
       - luteina
       - kantaksantyna
       - zeaksantyna
       - wiolaksantyna
       - beta-karoten  

                    42 mg

                    4 mg
                    36 µg
                    20 µg
                    3 µg
                    0,5 µg
                    0,5 µg

        **

        **
        **
        **
        **
        **
    0,004%

* Referencyjna Wartość Spożycia
** brak ustalenia Referencyjnej Wartości Spożycia

SKŁADNIKI:
tłoczona na zimno oliwa z oliwek extra virgin; emulgatory: żelatyna wołowa, glicerol; ekstrakt z mikroalg Haematococcus pluvialis AstaPure (10% astaksantyny); barwniki: beta-karoten, karmel.

ILOŚĆ: 90 kapsułek
PRODUCENT: Igennus

Suplement diety nie powinien być stosowany jako jako (zamiennik) zróżnicowanej diety. Osoby zażywające leki oraz kobiety w ciąży i matki karmiące powinny skonsultować zażywanie suplementu z lekarzem lub terapeutą.

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas