by było tanio

Kadzidłowiec - Boswellia serrata 65% - 100 kapsułek - Boca Botanica

powrót do strony głównej
Kadzidłowiec - Boswellia serrata 65% - 100 kapsułek - Boca Botanica
56,00 zł
W magazynie: 14 szt.
Wybierz ilość:

Kadzidłowiec - Boswellia serrata 65% - 100 kapsułek - Boca Botanica

Boca Botanica :
Produkty Boca Botanica zawierają wyłącznie naturalne składniki.
Wyselekcjonowane przez nas rośliny, minerały oraz zioła są znane i powszechnie stosowane w medycynie od wieków. Dokonaliśmy wszelkich starań, aby wszystkie substancje roślinne i mineralne połączyć w maksymalnie wchłaniany dla organizmu produkt. Forma kapsułek powoduje spowalniane uwalnianie substancji, a dzięki synergicznemu składowi, dostarczasz do organizmu tylko to, co najlepsze z natury. Wszystkie produkty Boca Botanica odznaczają się wysokim stężeniem składników aktywnych, dotychczas rzadko spotykanym na rynku suplementów.
Standaryzowane ekstrakty gwarantują wysoką zawartość cennych związków i dostarczają do organizmu optymalną ilość roślinnej esencji, w możliwie największej, sprawdzonej dawce.

O PRODUKCIE:
Ekstrakt z ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata) standaryzowany na zawartość 65% kwasów bosweliowych. Produkty Boca Botanica to synergicznie połączenie ekstraktu wraz ze sproszkowaną żywicą aby dostarczyć pełne spektrum działania rośliny.
Roślina ta wytwarza płynną substancję, która tworzy pachnący żółtawobrązowy olejek zwany olibanum, a jego najważniejszym przebadanym składnikiem są aktywne kwasy bosweliowe.
Boswellia serrata jest naturalnym preparatem o szerokim zastosowaniu i właściwościach pomocnych w utrzymaniu dobrej kondycji naszego układu odpornościowego, wspierającym mięśnie, stawy i produkcję kolagenu.
Kadzidłowiec indyjski od Boca Botanica w przeciwieństwie do produktów w tabletkach jest w formie kapsułek, dzięki czemu nie użyto żadnych sztucznych wypełniaczy.

SKŁADNIKI: sproszkowana żywica kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata), ekstrakt standaryzowany z żywicy kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata) (w tym 65% kwasów boswelliowych), otoczka kapsułki - żelatyna.

BOSWELLIA SERRATA - Roślina ta jest średniej wielkości drzewem o szarej korze i zielonych liściach. Znana również jak olibanum, shallaki lub indian frankincense. Boswellia serrata używana jest od setek lat w Ajurwedzie. Kadzidłowiec indyjski występują głównie na terenie Indii, Pakistanu i północno-wschodniej Afryki,gdzie początkowo można było go kupić jako składnik kadzidła. Później odkryto, że żywica ta posiada właściwości wspierające funkcje organizmu i zaczęto zażywać ją doustnie jako wsparcie o działaniu przeciwreumatycznym, przeciwbólowym i przeciwzapalnym.
Obecne badania wskazują, iż Boswellia serrata zawiera ważne substancje aktywne, takie jak kwasy bosweliowe (organiczne związki triterpenowe), a zwłaszcza kwas acetylo-11-keto-beta-boswelliowy (odpowidzialny za hamowanie aktywności mediatorów zapalnych np. 5-lipooksygenazy) oraz liczne olejki eteryczne będące źródłem unikalnych właściwości tej rośliny. Intensywne badania wykazują, iż kadzidłowiec indyjski może wspierać aparat ruchu, pomagając w produkcji kolagenu oraz wspierać funkcje sercowe, oddechowe oraz układu pokarmowego. sproszkowana żywica kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata), ekstrakt standaryzowany z żywicy kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata) (w tym 65% kwasów boswelliowych), otoczka kapsułki - żelatyna.

TABELA SKŁADNIKÓW: 

           SKŁADNIKI    1 KAPSUŁKA  2 KAPSUŁKI           3 KAPSUŁKI
   (max dzienna porcja )
 Kadzidłowiec (Boswellia serrata) - sproszkowana żywica         300 mg       600 mg                900 mg
 Kadzidłowiec (Boswellia serrata) - ekstrakt standaryzowany         200 mg       400 mg                600 mg
 w tym kwasy bosweliowe 65%         130 ng       260 mg                390 mg

STOSOWANIE:
Zalecana dzienna porcja konieczna dla uzyskania korzystnego działania: od 2 do 3 kapsułek dziennie wraz z posiłkiem.

DLACZEGO Boca Botanica ?
1. Szklane butelki:
 - produkty Boca Botanica pakowane są wyłącznie w szklane butelki. Szkło farmaceutyczne wyprodukowane z czystych surowców zabezpiecza produkt przed wilgocią, światłem i zmianami temperatury. Jest bezwonne, szczelne, ponadto nie zawiera szkodliwych dla środowiska substancji i może być podane procesowi recyklizacji.
2. Skoncentrowane ekstrakty:
 - wszystkie produkty Boca Botanika posiadają wysokie stężenie składników aktywnych, dotychczas rzadko spotykane na rynku suplementów. Dokonaliśmy wszelkich starań, aby wszystkie substancje roślinne i minerały połączyć w maksymalnie wchłanialny i biodostępny dla organizmu produkt. Dzięki sprawdzonym i wyselekcjonowanym dostawcom możemy zaoferować najwyższą jakość.
3. Brak sztucznych wypełniaczy:
 - Boca Botanica to 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych wypełniaczy takich jak: substancje zapachowe, konserwujące czy zbrylające. Nie zawierają także niebezpiecznego dla zdrowia stearynianu magnezu. Produkty są wolne od GMO, oraz bezglutenowe i wykonane w oparciu o Dobre Praktyki Produkcji ( GMP ).
4. Tylko naturalne składniki:
 - produkty Boca Botanica zawierają wyłącznie naturalne składniki. Wyselekcjonowane przez nas owoce, minerały oraz zioła, są znane i powszechnie stosowane od wieków w medycynie. Dzięki synergicznemu składowi, dostarczasz do organizmu tylko to co najlepsze z natury.UWAGA:
Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. W przypadku kobiet w ciąży, kobiet karmiących, lub osób stosujących leki - suplementacja powinna zostać skonsultowana z lekarzem.

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, w miejscach niedostępnych dla małych dzieci.

OPAKOWANIE: Brązowy szklany słoiczek
ILOŚĆ KAPSUŁEK: 100 sztuk
PRODUCENT: Biovitalic Sp.z.o.o.

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas