by było tanio

PROBIOTYK - ProbioBalance by Aliness® - Forte - 30 kapsułek VEGE

powrót do strony głównej
PROBIOTYK - ProbioBalance by Aliness® - Forte - 30 kapsułek VEGE
89,50 zł
W magazynie: 4 szt.
Wybierz ilość:

PROBIOTYK - ProbioBalance by Aliness® - Forte - 30 kapsułek VEGE

!!!!! Utrzymanie prawidłowego funkcjonowania jelit !!!!!

!!!!! Wszystkie szczepy zawarte w ProbioBALANCE posiadają liczne, udokumentowane badania kliniczne oraz technologiczne !!!!!

          

O PRODUKCIE:
Suplement diety ProbioBalance by Aliness® FORTE zawiera 60 miliardów bakterii w każdej kapsułce.Każda bakteria została pokryta podwójną warstwą lipidową zapewniającą skuteczną barierę i umożliwiającą bezpieczne przechodzenie bakterii przez kwaśne środowisko żołądka, aby dotrzeć do jelit w stanie nienaruszonym, gdzie ma wykazywać swoją aktywność biologiczną
ProbioBalance by Aliness® FORTE zawiera specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakterii dedykowane osobom o zwiększonym zapotrzebowaniu organizmu na bakterie oraz różnorodność szczepów.

GŁÓWNE ZALETY PRODUKTU: 

SKŁAD ZALECANYCH PORCJI:

                                  SKŁADNIKI   1 KAPSUŁKA     2 KAPSUŁKI
 (porcja dzienna)
Prebiotyk - Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW (aw<0,2%)        100 mg          200 mg 
 Babka Lancetowata - ekstrakt (Plantago Lanceolata)         20 mg            40 mg 
MICROENCAPSULATED PROBIOTIC BLEND:     60*109cells     120*109cells
 - Bifidobacteriumbreve BR03      18*109cells        36*109cells
 - Lactobacillusacidophilus LA02      4,5*109cells         9*109cells
 - Bifidobacteriumanimalislactis BS01      7,5*109cells        15*109cells
 - Lactobacillusplantarum LP01       6*109cells        12*109cells   
 - Lactobacillusparacasei LPC00       5*109cells        10*109cells
 - Lactobacillusrhamnosus GG        5*109cells        10*109cells
 - Lactobacillusplantarum LP09      3,8*109cells        7,6*109cells
 - Lactobacilluscasei LC03      2,5*109cells        5*109cells
 - Streptococcusthermophilus YO8      1,3*109cells       2,6*109cells
 - Bifidobacteriumlongum BL03      1,3*109cells       2,6*109cells
 - Bifidobacteriumbifidum BB01      1,3*109cells       2,6*109cells
 - Lactobacilluscrispatus LCR01      1,2*109cells       2,4*109cells
 - Lactobacillussalivarius CRL1328      0,3*109cells       0,6*109cells

(1*109cells =1 miliard)

SKŁADNIKI:
Prebiotyk - Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW (aw<0,2%), Babka Lancetowata- ekstrakt (PlantagoLanceolata), Bifidobacteriumbreve BR03, Lactobacillusacidophilus LA02,Bifidobacteriumanimalislactis BS01, Lactobacillusplantarum LP01, Lactobacillusparacasei LPC00,Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103, Lactobacillusplantarum LP09, Lactobacilluscasei LC03,Streptococcusthermophilus YO8, Bifidobacteriumlongum BL03, Bifidobacteriumbifidum BB01,Lactobacilluscrispatus LCR01, Lactobacillussalivarius CRL1328, otoczka bakterii: estry glicerynowekwasów tłuszczowych, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

*Babka Lancetowata przyczynia się do utrzymania normalnego funkcjonowania jelit

DAWKOWANIE:
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: 1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku.

PRZECHOWYWANIE:
Produkt może być przechowywany w warunkach pokojowych. Chłodzenie wydłuży okres przydatności do spożycia. Należy unikać temperatur powyżej 25 °C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

W celu zapewnienia najwyżej jakości produktu przez cały okres daty jego ważności, na etapie produkcyjnym, dodawane jest 20% naddatku technologicznego czyli ok. 20% więcej bakterii do każdej kapsułki.

* Zastosowanie mikrokapsułkowanych bakterii kwasu mlekowego wymaga specyficznej, opatentowanej metody analizy, dostępnej u producenta, w celu ilościowego określenia żywych komórek bakterii (cytometrii przepływowej). Patent no RM2009A000591 

                                                                                         

DEDYKOWANA SERIA PRODUKTÓW:
ProbioBALANCE to rewolucyjna i kompleksowa seria 10 produktów probiotycznych o specjalnie wyselekcjonowanych szczepach bakterii, dedykowanych do różnych grup wiekowych, wspomagająca prawidłowe funkcjonowanie jelit. Produkty zostały opracowane przez polskich i włoskich technologów.

BAKTERIE MIKROKAPSUŁKOWE:
Opatentowana technologia MICROENCAPULACJI to podwójna warstwa lipidowa otaczająca komórkę bakteryjną. Tak rewolucyjne rozwiązanie gwarantuje prawie  100 % przeżywalności bakterii przy przejściu przez żołądek/dwunastnicę. Bakterie mikrokapsułkowane są kilka razy mocniejsze niż liofilizaty , dlatego wystarczy 5 razy mniej bakterii, żeby uzyskać taki sam stopień kolonizacji w jelita.


NISKA AKTYWNOŚĆ WODNA (aw):
Bakterie probiotyczne są bardzo wrażliwe na środowisko wodne. Producenci często stosują jako wypełnienie różnego rodzaju błonniki czy też inulinę. Ich środowisko nie jest korzystne dla bakterii, ponieważ ich aktywność wodna jest powyżej aw 0,2.
Aktywność wodna nośnika ma w przypadku probiotyków kolosalne znaczenie. To właśnie nośnik ma największy kontakt z bakteriami przez cały czas. Jeżeli aktywność wodna jest powyżej aw 0,2 to enzymy zawarte w bakteriach zaczynają się aktywować doprowadzając do ich niszczenia.
Jeżeli nie stosujemy nośnika o odpowiedniej aktywności wodnej, to różne, stosowane przez producentów zabezpieczenia, takie jak kapsułki celulozowe, DerrCaps czy nawet blistry alu-alu na niewiele się zdadzą.
Produkty ProbioBALANCE jako pierwsze na świecie świecie zawierają innowacyjny PREBIOTYK – złożony polisacharyd (dietetyczny błonnik rozpuszczalny) Fibregum™Bio Law (posiada certyficatorganic/BIO)o aktywności wodnej poniżej aw<0,2 czyli bezpiecznej dla bakterii. Enzymy w bakteriach przy tak niskiej aktywności wodnej  nie wpływają na metabolizm bakterii.
Dodatkowo Fibregum™ jest doskonałym prebiotykiem o dużo lepszym działaniu niż inulina. W przeciwieństwie do inuliny Fibregum™ jest dużym polisacharydem jest on fermentowany przez bakterie wolniej (ma wydłużony czas fermentacji) bez gazów, wzdęć jak to ma miejsce przy inulinie.

BUTELKI ZE SZKŁA FIOLETOWEGO (Violet Glass):
Szkło fioletowe działa jak naturalny filtr, który chroni przed światłem słonecznym i poprawia jakość wrażliwych substancji.Szkło fioletowe blokuje pełne spektrum światła widzialnego za wyjątkiem części fioletowej.To unikalne połączenie zapewnia optymalną ochronę przed procesami starzenia i utleniania szczególnie wrażliwych substancji. Ochrona bakterii szkłem fioletowym jest rewolucyjnym sposobem zapewnienia wysokiej jakości produktu ProbioBalance.
Poniżej przedstawiamy badanie pokazujące różnice w przechowywaniu różnych produktów. Zalecamy zachowanie naszych butelek i wykorzystanie ich w kuchni do przechowywania ziół, nasion czy leków.

Test przechowywania szczypiorku przez okres 2 miesięcy.

Test przechowywania pomidorka „Cherry” przez okres 7 miesięcy.


Wszystkie szczepy zawarte w ProbioBALANCE posiadają liczne, udokumentowane badania kliniczne oraz technologiczne: 

 

OPAKOWANIE: Fioletowa szklana butelka 
ILOŚĆ: 30 kapsułek VEGE
PRODUCENT: Medicaline

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas