by było tanio

VEGEPA E-EPA 70 ULTRACZYSTE EPA 60kap. 500mg - IGENNUS

powrót do strony głównej
VEGEPA E-EPA 70 ULTRACZYSTE EPA 60kap. 500mg - IGENNUS
64,00 zł
VEGEPA E-EPA 70 ULTRACZYSTE EPA 60kap. 500mg - IGENNUS na Allegro
TS1211
W magazynie: 53 szt.
Wybierz ilość:

VEGEPA E-EPA 70 ULTRACZYSTE EPA 500 mg - 60 KAPSUŁEK

O PRODUKCIE:
Vegepa to opatentowany produkt, zawierający unikatowe proporcje ultraczystego EPA (kwas eikozapentaenowy) z oleju z ryb morskich i EPO, organiczny olej z wiesiołka dwuletniego. Stanowi silnie skoncentrowane źródło długołańcuchowych kwasów tłuszczowych omega-3 z dodakiem dobroczynnych substancji zawartych w EPO i w unikatowy sposób łączy zalety tych dwóch naturalnych składników.
Proces wytwarzania produktu VegEPA podlega najwyższym standardom. Kwas EPA jest ekstrahowany z oleju rybiego w procesie molekularnej destylacji, w skutek czego pozostaje ultraczysty. Zostają wówczas usunięte wszystkie niepotrzebne substancje i nieczystoci, łącznie z DHA (kwas dokozaheksaenowy). DHA jest ważnym dla zdrowia kwasem omega-3, jednak ponieważ DHA jest w naturalny sposób produkowane przez nasz organizm z EPA, zażywanie DHA w formie suplementu nie jest konieczne. Co ważne, niektóre badania wykazują, że DHA w formie suplementu ogranicza korzystne działanie EPA.
Ultra-czyste EPA, pozbawione DHA, jest w większym stopniu biodostępne. Badania kliniczne wskazują, że zwiększa to efektywność EPA i otwiera nowe możliwości zastosowań.
Kwasy tłuszczowe odgrywają ważną rolę w funkcjonowaniu każdej żywej komórki w organizmie. Są szczególnie istotne przy wielu procesach: polepszają funkcjonowanie systemu krążenia, wzmacniają koncentrację, wpływają na utrzymanie zbalansowanego nastroju i utrzymują w dobrym stanie stawy oraz skórę.

EPA w produkcie Vegepa pochodzi z oleju rybiego - źródła z największą zawartością długołańcuchowego kwasu omega-3. Ten kwas tłuszczowy stanowi ważny składnik pożywienia, umożliwiając organizmowi produkcję wielu substancji, które są konieczne dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. EPA odgrywa również istotną rolę w budowaniu, rozwoju i funkcjonowaniu komórek mózgu. EPA korzystnie wpływa na organizm i zmniejsza ryzyko wystąpienia licznych potencjalnych problemów zdrowotnych.

EPO (Evening primrose oil - olej z wiesiołka dwuletniego) obecny w Vegepa pochodzi z tłoczonych na zimno nasion wiesiołka dwuletniego. Tylko nieprzetworzone i nierafinowane EPO stanowi bogate źródło roślinnych triterpenów - substancji podobnych do hormonów, które pełnią ważną rolę w czynnościach immunologicznych. EPO znane jest z "naoliwiania" stawów, odżywiania skóry, włosów i paznokci. Jako bogate źródło kwasu omega-6 - GLA, pełni ważną rolę w budowaniu błon komórkowych i w rezultacie poprawia efektywność przesyłania sygnałów między komórkami.

VEGEPA E-EPA 70%:
-
Zawiera wyłącznie naturalne, wysokiej jakości składniki
Bogate źródło EPA, z którego organizm produkuje naturalne substancje przeciwzapalne
- Wskazany dla osób cierpiących na bóle stawów
- Przynosi ulgę przy depresji i zespole przewlekłego zmęczenia
- Pomaga dbać o serce i układ krążenia
- Poprawia nastrój
- Odżywia oczy

DLACZEGO BEZ DHA ?
Mimo, że DHA stanowi element budulcowy naszego mózgu, obecnie środowiska medyczne i naukowe są zgodne co do tego, że to EPA odgrywa największą rolę w utrzymywaniu na optymalnym poziomie jego funkcji neurologicznych. Coraz więcej firm produkujących suplementy uwzględnia najnowsze doniesienia naukowe i stopniowo zwiększa w swoich produktach stosunek EPA do DHA. Firma Igennus postanowiła pójść już teraz dalej niż inni producenci i opracowała unikalną technologię molekularnej destylacji, pozwalającej na całkowite oczyszczenie EPA z DHA. Produkty firmy Igennus zawierają ultraczyste EPA, wolne od DHA.

Każda kapsułka (500 mg) Vegepa zawiera:
- 280 mg ultraczystego EPA (omega-3) z oleju ryb morskich
- 100 mg organicznego oleju z wiesiołka dwuletniego (omega-6)
- 1 mg witaminy E (antyutleniacz)
- Zewnętrzna powłoka kapsułki zawiera rybią żelatynę.

DAWKOWANIE:
- dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2-4 kapsułki dziennie
- dzieci w wieku 4 do 12 lat: 1 kapsułka dziennie.

PRZECIWSKAZANIA:
Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. Vegepa powinna być zażywana z jedzeniem dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku równoczesnego stosowania środków rozrzedzających krew oraz w przypadku kobiet w ciąży i matek karmiących zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

ILOŚĆ KAPSUŁEK: 60 sztuk
PRODUCENT: Igennus

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas