by było tanio
CATUABA Herbata POTENCJA LIBIDO 250g
16,00 zł
CATUABA Herbata POTENCJA LIBIDO 250g  na Allegro
TS1204
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

CATUABA herbata POTENCJA LIBIDO AFRODYZJAK 100g

O PRODUKCIE:
Catuaba Pochodząca z Brazylii uznawana jest za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. Nie zawiera jednak żadnych z aktywnych alkaloidów kokainy. Jako pierwsi odkryli jej działanie Brazylijscy Indianie Tupi jednak catuaba znalazła również szerokie zastosowanie w medycynie jako doskonały środek stymulujący pracę mózgu i poprawiający ukrwienie organizmu. Herbatka stosowana jako afrodyzjak pomaga zwalczać impotencję, zwieksza libido dzięki pobudzeniu i przywróceniu równowagi centralnego układu nerwowego. Ponadto skuteczna jest przy nerwowości, kłopotach z pamięcią, niepokoju a jej wielka zaleta jest brak szkodliwych efektów ubocznych w porównaniu z popularnymi obecnie środkami farmakologicznymi uznawanymi jako lek na potencję.
Catuaba to afrodyzjak, który koncentruje w sobie wiele zalet: zwalcza impotencję, stymuluje pożądanie i wzmacnia energię seksualną.

JAK DZIAŁA:
Warto wiedzieć, że poza właściwościami związanymi z funkcjami seksualnymi, inną bardzo ważną cechą catuaby jest pobudzanie centralnego układu nerwowego, dzięki znajdującym się w jej składzie chemicznym trzem alkaloidom, nazwanym catuabinami. Oprócz nich, catuaba zawiera również fitochemikalia, czyli pochodzące z roślin chemikalia, które pomagają zwalczać choroby, i flawonoidy, działające między innymi przeciwzapalnie, rozkurczowo i uszczelniająco na naczynia krwionośne.

ZDROWOTNE WŁAŚCIWOŚCI:
- stymulujący pracę mózgu,
- poprawiający koncentrację,
- dostarczający energii,
- wspomagający układ odpornościowy,
- przeciwbólowy,
- przeciwzapalny,
- przeciwwirusowy,
- rozszerzający i wzmacniający tętnice,
- wzmacniający komórki krwi,
- wspomagający zwalczanie patogenów,
- poprawiający cyrkulację krwi.

OPAKOWANIE: doypack ze struną
WAGA NETTO: 250g
DYSTRYBUTOR: Grupa MTS

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas