by było tanio

ZIEMIA OKRZEMKOWA SPOŻYWCZA (DIATOMIT) - 1 kg - NatVita

powrót do strony głównej
ZIEMIA OKRZEMKOWA SPOŻYWCZA (DIATOMIT) - 1 kg - NatVita
39,00 zł
TS1418
W magazynie: 4 szt.
Wybierz ilość:

ZIEMIA OKRZEMKOWA SPOŻYWCZA (DIATOMIT) - 1 kg - NatVita

O PRODUKCIE:
Nasze organizmy cierpią często z powodu braku krzemionki. To, co przyjmujemy w pożywieniu, bywa zwykle niewystarczające – ten niedobór uzupełnia właśnie spożywcza ziemia okrzemkowa. Ale nie tylko takie są płynące z jej przyjmowania korzyści.
Jeśli powiększymy obraz ziemi okrzemkowej – 7000 razy – zobaczymy cylindry pełne dziur. Każdy z nich ma bardzo silny ładunek ujemny. Po spożyciu te miliony cylindrów przechodzą przez żołądek i przewód pokarmowy, przyciągają i pochłaniają grzyby, pierwotniaki, wirusy, endotoksyny, pestycydy, pozostałości leków, E. coli i metale ciężkie. Są one uwięzione wewnątrz cylindra i wydalone następnie z organizmu. Ponadto, jakiekolwiek większe pasożyty, które zdarzają się w żołądku lub przewodzie pokarmowym są zabijane przez ostre krawędzie ziemi okrzemkowej. Można to przyrównać do takiej maszyny czyszczącej, która przejeżdża przez nasze ciało i usuwa śmieci. Oprócz tego niewielka ilość ziemi okrzemkowej zostaje absorbowana do krwi w postaci krzemionki uzupełniając nasze niedobory.

Od wieków rośliny o dużej zawartości krzemu stosowane były w celach leczniczych. Dawniej, żyjąc bliżej natury, człowiek miał go pod dostatkiem. Obecnie nawet regularne spożywanie owoców i warzyw dostarcza nam jedynie niewielką ilość potrzebnej organizmowi dawki tego pierwiastka. Coraz szerzej stosowana uprawa warzyw i owoców bez kontaktu z glebą powoduje, że są one ubogie w absolutnie niezbędne dla naszego zdrowia mikroelementy.  

Żyjąc w coraz bardziej zatrutym środowisku, człowiek potrzebuje detoksykacji organizmu i oczyszczania układu pokarmowego. Pojedyncza dawka ziemi okrzemkowej zawiera miliony ujemnie naładowanych pancerzyków okrzemków, przyciągających dodatnio naładowane toksyny, pestycydy i pozostałości po lekach oraz ciężkie metale. Diatomit wiąże je w cylindrycznej strukturze pancerzyków i pozwala oczyścić organizm w procesie wydalania. Dodatkowo cylindry te są bardzo twarde i mają ostre krawędzie, a przechodząc przez jelito i delikatnie ocierając się o jego ścianki, zeskrobują z nich zanieczyszczenia, jednocześnie nie uszkadzając ścian i błon śluzowych.
Ziemia OKRZEMKOWA skutecznie radzi sobie z absorbowaniem toksyn i niszczeniem pasożytów. Detoksykacja przewodu pokarmowego – poprzez przywrócenie organizmowi naturalnych zdolności witalnych i jego  wzmocnienie – przywraca naturalną  równowagę, co okazuje się być pomocne w przypadku nadwagi i problemach z metabolizmem.

POLECAMY OBSZERNIEJSZY MATERIAŁ O ZIEMIE OKRZEMKOWEJ:
https://bodyclean.pl/ziemia-okrzemkowa-oczyszczanie-organizmu/

WŁAŚCIWOŚCI:
- detoksykacji organizmu,
- usunięciu złogów pokarmowych,
- poprawie metabolizmu,
- utrzymaniu pięknej cery, włosów i paznokci
- walce z pasożytami bytującymi w jelitach ludzi i zwierząt,
- usuwaniu pcheł i pluskiew, a także innych szkodników i niechcianych owadów,
- walce ze szkodnikami w ogrodzie,
- usuwaniu przykrych zapachów i utrzymywaniu suchości (np. psia buda, kuweta kota),
- ochronie ziarna przed szkodnikami.

PONADTO:
- poprawia stan skóry, włosów i paznokci
- wzmacnia układ mięśniowo – naczyniowy, zmniejszając ryzyko urazów, przyspieszając gojenie się ran oraz złamań poprzez wspomaganie tworzenia się kolagenu i elastyny, a tym samym poprawiając stan tkanki łącznej
- zapobiega osteoporozie i odwraca ją
- reguluje ciśnienie krwi poprzez utrzymywanie naczyń krwionośnych w dobrej spójności, elastyczności i drożności
- może przyczynić się do zmniejszenia bólu stawów i pleców, zwiększenia witalności, dobrego samopoczucia oraz odporności organizmu, a także zmniejszenia ryzyka zakażenia przy chorobach górnych dróg oddechowych

ZIEMIA OKRZEMKOWA DLA ZWIERZĄT:
Diatomit jest również odpowiedzią na nietoksyczną i bezpieczną dla środowiska eliminację u zwierząt pasożytów, pcheł, kleszczy i wszy. Ziemia okrzemkowa w bezpieczny sposób usuwa owady i pasożyty poprzez fizyczne (nie chemiczne) niszczenie ich organizmów. Zawarte w niej mikroskopijne, twarde i ostre skorupki niszczą chitynowe powłoki owadów i absorbują wodę, powodując obumieranie i usychanie niechcianych gości.

Ponadto Diatomit wpływa na poprawę kondycji zwierząt poprzez lepsze przyswajanie podawanego pożywienia oraz likwidację perturbacji związanych z zanieczyszczeniem jelit. Dzięki transformacji ziemi okrzemkowej w żołądku poprawia się stan sierści zwierząt oraz zwiększa się ich energia życiowa.

OPAKOWANIE: wiaderko z wiekiem
WAGA NETTO: 1000 gram
DYSTRYBUTOR: NatVita

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas