by było tanio

Neurobalance - Cynk i Magnez - 120 tabletek - IGENNUS

powrót do strony głównej
Neurobalance - Cynk i Magnez - 120 tabletek - IGENNUS
48,00 zł
Neurobalance - Cynk i Magnez - 120 tabletek - IGENNUS na Allegro
TS1424
W magazynie: 4 szt.
Wybierz ilość:

Neurobalance™ - wsparcie dla twojego układu nerwowego - 120 tabletek

O PRODUKCIE:
Neurobalance™ zawiera magnez, cynk i witaminę B6, składniki, które wspomagają prawidłową produkcję neurotransmiterów w naszym mózgu i ich działanie. Ten opracowany naukowo suplement diety oferuje synergistyczne działanie, mające na celu zoptymalizowanie funkcjonowania centralnego systemu nerwowego. W produkcie tym zastosowano specjalny system powolnego uwalniania, dzięki któremu jego składniki są w pełni biodostępne. Neurobalance™ zapewnia optymalny poziom składników odżywczych w ciągu całego dnia.

NEUROTRANSMITERY:
- są substancjami chemicznymi, których funkcja polega na przekazywaniu informacji w układzie nerwowy oraz pomiędzy układem nerwowych a innymi tkankami w naszym organizmie. Synteza neurotransmiterów jest złożonym procesem wymagającym działania enzymów zależnych od obecności specyficznych witamin i substancji mineralnych. W szczególności magnez, cynk i witamina B6 są kluczowymi substancjami mikroodżywczymi biorącymi udział w syntezie serotoniny, dopaminy, adrenaliny, noradrenaliny oraz kwasu gamma-aminobutyrowego (GABA). Każdy z neurotransmiterów ma specyficzną funkcję. Niedobór składników odżywczych biorących udział w jego produkcji i działaniu, zaburza te funkcje.

MAGNEZ, CYNK i WITAMINA B6:
- nie tylko odgrywają rolę w syntezie neurotransmiterów ale są również konieczne do ich działania. W trakcie przekazywania informacji w układzie nerwowym ma miejsce uwalnianie neurotransmiterów z zakończeń komórek nerwowych do przestrzeni między neuronami nazywanej synapsą. Uwolnione do synapsy neurotransmitery wiążą się z aktywnymi receptorami innej komórki nerwowej. W rezultacie powstaje łańcuch zdarzeń skutkujący specyficzną aktywnością fizjologiczną naszego organizmu.

PONADTO:
- Wspomaga metabolizm neurotransmiterów
- Wspomaga funkcje neurologiczne
- Wspomaga równowagę hormonalną
- Wspomaga syntezę DNA i białek
- Wspomaga produkcję modulatorów snu
- Zapewnia zdrowy, dobry nastrój
- Przynosi ulgę w stanach niepokoju

Produkt Neurobalance polecany jest dla wegetarian i wegan.

SKŁADNIKI:
Metionina cynku
- charakteryzuje się bardzo wysoką biodostępnością, jest antyutleniaczem i poprawia odporność skuteczniej niż inne formy cynku.
Cytrynian magnezu -– jest lepiej rozpuszczalną i bardziej biodostępną formą magnezu niż tlenek obecny w wielu tańszych suplementach. Magnez jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania fosfatazy alkalicznej, enzymu ułatwiającego absorpcję witaminy B6.
5-fosforan pirydoksalu -– jest gotową do użycia przez organizm formą witaminy B6. Witamina B6 jest niezbędna do transportu i magazynowania magnezu w komórkach i tkankach.

KAŻDA TABLETKA NEUROBALANCE ZAWIERA:
-
7 mg cynku (z 10 mg metioniny cynku)- 70% EU RDA
- 30 mg magnezu elementarnego (z 188 mg cytrynianu magnezu) - 8% EU RDA
- 5 mg witaminy B6 (w postaci 5-fosforanu pirydoksalu) - 357% EU RDA

POZOSTAŁE SKŁADNIKI:
węglan wapnia, mikrokrystaliczna celuloza, hydroksypropylmetylceluloza, stearynian magnezu, kwas stearynowy, dwutlenek silikonu.

DAWKOWANIE:
-
dorośli i dzieci powyżej 16 roku życia: 6 tabletek dziennie
- dzieci w wieku od 9 do 16 lat: 4 tabletki dziennie
- dzieci w wieku od 4 do 9 lat: 2 tabletki dziennie.

PRZECIWSKAZANIA:
Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. Neurobalance powinien być zażywany z jedzeniem i rozdzielony na dwie dawki dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku kobiet w ciąży i matek karmiących zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

ILOŚĆ TABLETEK: 120 sztuk
PRODUCENT: Igennus

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas