by było tanio
SZCZEĆ POSPOLITA -  KORZEŃ - 250g
40,00 zł
37,00 zł
SZCZEĆ POSPOLITA -  KORZEŃ - 250g  na Allegro
TS1517 TS2303
W magazynie: 5 szt.
Wybierz ilość:

SZCZEĆ POSPOLITA - KORZEŃ - 250g

O PRODUKCIE:
Szczeć należy do rodziny szczeciowatych - Dipsacaceae. Surowcem jest korzeń. Korzeń rośliny wykorzystywany jest w lecznictwie. Szczeć, jako roślina lecznicza pojawia się już w XVII w. w europejskim ziołolecznictwie. Jest to sztandarowa roślina w leczeniu boreliozy. Korzeń szczeci można stosować razem z antybiotykami w trakcie i po terapii medycyny konwencjonalnej. Korzeń stosowany jest także po ugryzieniach kleszczy.

SKŁAD:
Korzeń szczeci pospolitej obfituje w kwas chlorogenowy, chinowy i kawowy, ponadto w istotne irydoidy: cefelarozyd (=scabiozyd), dipsakotynę i dipsakan, trójpeny, saponiny i alkaloidy

DZIAŁANIE:
Kwasy fenolowe wykazują działanie bakteriostatyczne, ochronne na miąższ wątroby (hepatoprotekcyjne), przeciwzaplane i immunostymulujące. Irydoidy mają działanie przeciwbólowe, przeciwzaplane, przeciwreumatyczne i antybiotyczne. Kwas ursolowy wykazuje aktywność przeciwbakteryjną i przeciwzapalną

ZASTOSOWANIE:
- borelioza
- reumatyzm
- choroby płuc
- wrzody żołądka

ODWAR SZCZECIOWY:
1 łyżeczkę korzenia szczeci zalać 1 szklanką wody. Następnie gotować przez 5 min. i przecedzić. Pić 3 filiżanki dziennie pomiędzy posiłkami (najlepiej na pusty żołądek)

NALEWKA SZCZECIOWA:
0,005 kg suchego korzenia szczeci zalać 30 g alkoholu 40%, macerować przez około 2 tygodnie, następnie nalewke przefiltrować. Nalewkę można stosować 3 razy dziennie najlepiej po 10 ml

OPAKOWANIE: doypack ze struną
WAGA NETTO: 250g
PRODUCENT/DYSTRYBUTOR: Grupa MTS

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas