by było tanio

Aktywny Koenzym Q10 VESIsorb - 30kaps - IGENNUS

powrót do strony głównej
Aktywny Koenzym Q10 VESIsorb - 30kaps - IGENNUS
199,00 zł
175,00 zł
Aktywny Koenzym Q10 VESIsorb - 30kaps - IGENNUS na Allegro
TS1634
W magazynie: 3 szt.
Wybierz ilość:

VESIsorb Ubiquinol-QH – 30 kapsułek

O PRODUKCIE:
Koenzym Q10 (CoQ10) jest naturalnie występującym składnikiem produkowanym w naszym organizmie. Odgrywa kluczową rolę w produkcji energii w komórkach, a także jest silnym antyoksydantem. W niewielkich ilościach CoQ10 jest dostarczany z żywnością. Synteza CoQ10 w naszym organizmie jest procesem złożonym i wieloetapowym, wymagającym przynajmniej siedmiu różnych witamin oraz innych składników. Niedobór któregokolwiek z tych składników ma negatywny wpływ na poziom CoQ10. Niewystarczająca dostawa CoQ10 z jedzeniem, zbyt mało efektywna biosynteza CoQ10 oraz wysokie zapotrzebowanie na CoQ10 mogą prowadzić do niedoboru CoQ10. Ponadto, wraz z wiekiem spada zdolność organizmu do konwersji ubiquinonu do ubiquinonu.
Znacząco obniżone poziomy CoQ10 są opisywane w literaturze jako charakterystyczne dla wielu schorzeń. Na poważne niedobory CoQ10 cierpią również osoby stosujące leki obniżające poziom cholesterolu (statyny, np. atorwastatyna, ceriwastatyna, prawastatyna, symwastatyna). Ten sam enzym odpowiedzialny jest za regulację produkcji cholesterolu w naszym organizmie i CoQ10. Statyny hamując jego działanie nie tylko powodują obniżenie poziomu cholesterolu ale również dramatyczne obniżenie poziomu CoQ10. Suplementacja CoQ10 koryguje nadmierne obniżanie poziomu CoQ10 w krwi przy terapii statynami, bez wpływu na ich działanie obniżające poziom cholesterolu. Ponadto, zmniejsza negatywne miopatyczne działanie statyn.
CoQ10 występuje w dwóch formach, jako ubiquinon (utleniony CoQ10, forma zużyta) i jako ubiquinol (zredukowany CoQ10, antyutleniacz). Aby CoQ10 wykazywał właściwości antyutleniacza nasz organizm musi przekształcić ubiquinon do ubiquinolu. Ubiquinon został odkryty już w latach 50-tych ubiegłego wieku. Jednak ponieważ ubiquinol poza naszym organizmem łatwo ulega utlenianiu, stabilna forma ubiquinolu (Kaneka QH™) w postaci suplementu jest dostępna dopiero od 2006 roku. Wcześniej CoQ10 w suplementach diety był dostępny jedynie w formie ubiquinonu.
CoQ10 w suplementach ma najczęściej postać zawiesiny w oleju lub proszku. Obie formy cechuje niska biodostępność. Igennus zastosował unikatową formułę, w której ubiquinol ma rozpuszczoną postać koloidu, co znacząco podnosi jego biodostępność. Ponadto, formuła VESIsorb zastosowana w produkcie firmy Igennus, naśladuje naturalne procesy transportu przez ścianę jelita. Sprawia to, że biodostępność Ubiquinolu-QH jest bardzo wysoka.

Produkt VESIsorb Ubiquinol-QH szczególnie polecany jest osobom stosującym leki obniżające cholesterol oraz osobom po 40-tym roku życia.

PONADTO:
- najwyższej jakości CoQ10 w postaci biologicznie czynnego ubiquinolu
- formuła rozpuszczonego koloidu - Kaneka QH™
- rewolucyjny system absorbcji VESIsorb
- czas działania nawet do 6 razy dłuższy
- zapewnia odpowiednią dostawę energii do komórek
- chroni serce
- poprawia funkcje mózgu

SKŁAD:
Każda kapsułka VESIsorb Ubiquinol-QH zawiera:
- 100 mg ubiquinolu (Kaneka QH™)
- 6,7 mg witaminy E (w postaci alfa-tokoferolu) - 56% EU RDA

Pozostałe składniki: otoczka kapsułki (żelatyna, glicerol, karmel - naturalny barwnik); średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe; emulgatory (niejonowy surfaktant, poliglicerolowe estry kwasów tłuszczowych).

DAWKOWANIE:
- dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 kapsułka dziennie
Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. VESIsorb Ubiquinol-QH powinien być zażywany z jedzeniem dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku równoczesnego stosowania leków oraz w przypadku kobiet w ciąży i matek karmiących zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

ILOŚĆ W OPAKOWANIU: 30 sztuk
PRODUCENT: Igennus

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas