by było tanio

KOFEINA - CAFFEINE 200 mg i GUARANA 40mg - 100 kapsułek - Aliness

powrót do strony głównej
KOFEINA - CAFFEINE 200 mg i GUARANA 40mg - 100 kapsułek - Aliness
14,50 zł
TS1661
W magazynie: 8 szt.
Wybierz ilość:

CAFFEINE 200 mg i GUARANA – 100 kapsułek

O PRODUKCIE:
Kofeina Bezwodna -  Pobudza i orzeźwia równie dobrze lub lepiej niż kawa. Pozbawiona aromatu i smaku kawy jest doskonałym uzupełnieniem suplementacji dla osób aktywnych, potrzebujących stymulacji psychofizycznej.
Kofeina jest to środek stymulujący, zaliczany do grupy stymulantów. Działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, usuwa zmęczenie, polepsza nastrój. Powoduje także wzrost ciśnienia tętniczego krwi. Pomaga przy wytężonej pracy psychicznej i fizycznej, sprzyja także odchudzaniu.

DZIAŁANIE:
Kofeina jest substancją psychoaktywną – pobudza korę mózgową i cały ośrodkowy układ nerwowy, co przekłada się na redukcję zmęczenia, poprawę nastroju, koncentracji i sprawności intelektualnej oraz poprawę sprawności fizycznej, poprawia koordynację ruchową, zwiększa poziom odczuwalnej energii i jednocześnie zapotrzebowanie na tlen. W czystej postaci lekko pobudza wydzielanie soków trawiennych, ale nie powoduje nadkwaśności w żołądku.
Kofeina bezwodna dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego i łatwo pokonuje barierę krew – mózg. Jej działanie jest odczuwane bardzo szybko. Po zmetabolizowaniu kofeina wydalana jest wraz z moczem.
Kofeina dosyć szybko wywołuje tolerancje, może także powodować uzależnienie fizyczne organizmu. W celu zachowania stymulujących właściwości kofeiny należy robić kilkudniowe przerwy w stosowaniu (tyczy się to zarówno kofeiny bezwodnej jak i klasycznej kawy)

ZASTOSOWANIE KOFEINY:
– w stanach zmęczenia, osłabienia senności jako zamiennik dla mocnej kawy i herbaty,
– w celu pobudzenia intelektualnego i fizycznego,
– w ramach walki z nadwagą
– kofeina przyspiesza metabolizm i pobudza termogenezę,
– dla poprawy wyników sportowych – zmniejsza zależność od glikogenu zwiększając jednocześnie wykorzystanie wolnych kwasów tłuszczowych,
– w celu poprawienia sprawności intelektualnej (uwagi, koncentracji) i zwiększenia wydajności ośrodkowego układu nerwowego.

GUARANA:
- Stymuluje ona pracę mózgu, wpływa dobrze na naszą pamięć, koncentrację i na ogólne samopoczucie.
- Zwiększa refleks, uodparnia nas na stres.
- Nawet po ciężkim dniu pracy, guarana utrzymuje nasz umysł w dobrej kondycji.
- Ma także zastosowanie przy zwalczaniu stanów depresyjnych, które są przyczyną wyczerpania nerwowego albo napięcia przedmiesiączkowego.
- Guarana zwiększa także wytrzymałość całego organizmu, dlatego napoje energetyzujące na jej bazie mogą być spożywane przez osoby, które narażone są na większy wysiłek fizyczny. Z powodzeniem mogą spożywać ją sportowcy.
- Ta tropikalna roślina stymuluje pracę ośrodkowego układu nerwowego. Dzięki niej wydzielają się hormony i neuroprzekaźniki (np. dopamina, adrenalina), które powodują zwiększoną wydolność psychiczną, fizyczną oraz dobry humor i samopoczucie. Także pobudzone zostają układy: oddechowy, naczynioworuchowy i nerwu błędnego.
- Substancje aktywne w guaranie przyspieszają metabolizm i pomagają spalać tłuszcz. Guarana zatrzymuje uczucie głodu, a my mamy mniejszy apetyt. Dzięki temu guarana może być substancją pomocniczą w walce z nadwagą. Co ciekawe, guarana bierze udział również w redukcji cellulitu!
- Guarana ma również działanie antyoksydacyjne. Dzięki zawartym garbnikom jest skutecznym lekiem na biegunkę. Działa odtruwająco, gdyż wpływa na zmniejszenie gazów gromadzących się w jelitach. Pomaga również odwrócić szkody, jakie wyrządza miażdżyca, ustępują przed nią migrenowe bóle głowy.
- Guarana ma działanie moczopędne i pomaga w oczyszczaniu krwi.

SKŁADNIKI PRODUKTU:
Kofeina bezwodna, wyciąg z owoców guarany, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza

SKŁAD JEDNEJ KAPSUŁKI:
Nazwa substancji 
                   1 kapsułka
Kofeina bezwodna                         200 mg
Wyciąg z owoców guarany             40 mg

ZALECANE SPOŻYCIE:
1 kapsułka dziennie przed wysiłkiem fizycznym lub umysłowym. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

PRZECIWWSKAZANIA:
Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (100 g kofeiny na 100 g produktu).

ILOŚĆ: 100 kapsułek
PRODUCENT: MedicaLine

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas