by było tanio

LUTEINA MEDICA 25mg COMPLEX - 30 kapsułek - Aliness

powrót do strony głównej
LUTEINA MEDICA 25mg COMPLEX - 30 kapsułek - Aliness
15,50 zł
LUTEINA MEDICA 25mg COMPLEX - 30 kapsułek - Aliness na Allegro
TS1757
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

LUTEINA MEDICA 25mg COMPLEX - 30 kapsułek

O PRODUKCIE:
Luteina i zeaksantyna to naturalne barwniki należące do związków określanych jako karotenoidy, które posiadają zdolność do gromadzenia się w siatkówce oka, a szczególnie w plamce żółtej.
Zawarta w produkcie luteina przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia, witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.
Głównymi składnikami suplementu diety Luteina Medica 25mg Complex są: ekstrakt z kwiatów aksamitka wzniesionego (Tagetes Erecta) zawierający 20% luteiny i 4% zeaksantyny oraz zestaw witamin: witamina E, witamina B1, witamina B2, witamina B6, niacyna, kwas foliowy, kwas pantotenowy, biotyna, witamina B12, witamina C

WŁAŚCIWOŚCI:
- utrzymanie prawidłowego widzenia
- ochrona komórek przed stresem oksydacyjnym
- zmniejszenia uczucia zmęczenia

AKSAMITKA WZNIESIONA:
Aksamitka rozpierzchła (Tagetes patula) to surowiec wykorzystywany przez przemysł farmaceutyczny (luteina, zeaksantyna – wzmacniają wzrok) i spożywczy (żółty barwnik E-161b). W sieci znajdziemy setki badań nad zawartością aktywnych składników w płatkach i liściach. Zawartość luteiny jest zdecydowanie wyższa w kwiatach o ciemnym zabarwieniu (pomarańczowe z brązowymi plamkami). Zgodnie z badaniami dostępnymi na stronie ISHS zawartość luteiny w ciemnych kwiatach dochodzi do 1230 mg na 100 g płatków kwiatowych. Inne wyniki badań Science Direct – zawartość luteiny do 570 mg na 100 gr . Rajskie radio zachwyca się cudowną tabletką o zawartości 20 mg luteiny!

Aksamitka to nie tylko luteina i zeaksantyna. To również beta-karoten, likopen, kwasy fenolowe i olejki eteryczne. Olejki mają działanie przeciwgrzybiczne, poprawiają trawienie, pobudzają apetyt. Ulatniają się w trakcie suszenia rozdrobnionych płatków i w procesie obróbki cieplnej.

SKŁADNIKI:
Ekstrakt z kwiatów aksamitka wzniesionego (Tagetes erecta) zawierający 20% luteiny oraz 4 % zeaksantyny, witamina C (kwas L-askorbinowy), niacyna (amid kwasu nikotynowego), witamina E (Octan DL-alfa-tokoferylu, kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B2 (ryboflawina), witamina B1 (monoazotan tiaminy), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), biotyna (D-biotyna), witamina B12 (cyjanokobalamina),
składniki kapsułki: żelatyna, dwutlenek tytanu (barwnik)

SKŁADNIKI JEDNEJ KAPSUŁKI:
- ekstrakt z kwiatów aksamitka wzniesionego 125mg, w tym:  Luteina 25mg, Zeaksantyna 5mg
- Witamina C - 40 mg - 50% ZDS*
- Niacyna - 8 mg - 50% ZDS*
- Witamina E - 6 mg - 50% ZDS*
- Kwas pantotenowy - 3 mg - 50% ZDS*
- Witamina B6 - 0,7 mg - 50% ZDS*
- Witamina B2 - 0,7 mg - 50% ZDS*
- Witamina B1 - 0,55 mg - 50% ZDS*
- Kwas foliowy - 100 µg - 50% ZDS*
- Biotyna - 25 µg - 50% ZDS*
- Witamina B12 - 1,25 µg - 50% ZDS*
*ZDS – zalecane dzienne spożycie

DAWKOWANIE:
Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułka podczas posiłku.

ILOŚĆ: 30 kapsułek
PRODUCENT: Medicaline

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas