by było tanio

MINDCARE BALANCE RÓWNOWAGA 30+30 kapsułek

powrót do strony głównej
MINDCARE BALANCE RÓWNOWAGA 30+30 kapsułek
89,90 zł
59,00 zł
MINDCARE BALANCE RÓWNOWAGA 30+30 kapsułek na Allegro
TS1821
W magazynie: 0 szt.
Wybierz ilość:

MINDCARE BALANCE RÓWNOWAGA 30+30 kapsułek

ZRELAKSUJ SIĘ: omega-3, magnez, teanina, witaminy
Usprawnia centralny system nerwowy i wspomaga funkcje tarczycy.

O PRODUKCIE:
Produkt przeznaczony dla osób wrażliwych na stres. Redukuje uczucie zdenerwowania, napięcia nerwowego i przemęczenia. Wspomaga produkcję neurotransmiterów. Wpływa
korzystnie na funkcjonowanie tarczycy. Opakowanie zawiera 30 kapsułek z kwasami omega-3 (EPA i DHA) oraz 30 kapsułek z magnezem, teaniną i zestawem witamin na cały miesiąc. Wygodna formuła do stosowania raz dziennie. Olejek cytrynowy zapobiega odbijaniu się rybą. EPA i DHA w najbardziej biodostępnej formie reestryfikowanych trójglicerydów (rTG), z oleju z dzikiej sardeli, skoncentrowane. Biodostępne witaminy, w tym aktywny folian i witamina D3. Zawiera selen, dzięki czemu pomaga zwalczać nadmierną stymulację tarczycy wywołaną stresem.

Posiada certyfikaty jakości wydane przez prestiżowe instytucje europejskie.

SAME KORZYŚCI:
ODPRĘŻENIE: kompleksowa formuła oferuje ulgę od stresu i niepokoju, zmniejsza zmęczenie i znużenie, wspiera ośrodkowy układ nerwowy, zwiększa produkcję neuroprzekaźnika, wspomaga tarczycę i normalne funkcjonowanie psychologiczne
SIMPLE 1-a-Day DUAL CAPSULE: kompleksowe uzupełnienie odżywiania mózgu łączy wysoką wytrzymałość na dzienną dawkę kwasów omega-3 EPA i DHA z witaminą D3 plus ukierunkowanego mikroelementu kapsułki zawierającej witaminy, minerały, antyoksydanty i aminokwasy.
SUPER SKONCENTROWANE OMEGA-3: 80% koncentrat RTG (reestryfikowane triglicerydów) EPA i DHA oleju rybnego zapewnia doskonałą absorpcję i większe korzyści dla zdrowia.
HIGH PURITY FISH OIL: ze zrównoważonych dzikich sardynek głębinowych, które są małe i krótkotrwałe, produkuje się z nich olej czystszy niż z większości gatunków morskich, ponieważ są one mniej podatne na zanieczyszczenia.
NO REFLUX FISH: dodatkowo olejek cytrynowy zapobiega posmak rybi.
BIODOSTĘPNE SKŁADNIKI: Wszystkie składniki zostały wybrane ze względu na biodostępność i wchłaniania w organizmie, w tym najwyższej postaci folianów (metylotetrahydroksyfolian)
GWARANCJA STAŁEJ JAKOŚCI PRODUKTU: GMP - standard jakości, informuje że producent leków musi spełnić w swoich procesach produkcyjnych w celu zapewnienia produkty są konsekwentne wysokiej jakości. Potrójnie testowane w celach zapewnienia czystości, składników aktywnych, wartości odżywczej i bezpieczeństwa produktu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Dorośli ( od 16 roku życia ) - 1 kapsułka z EPA i DHA ( srebrne blistry ) i 1 kapsułka z witaminami ( zielone blistry ) dziennie podczas posiłku.
Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek. Kobiety w ciąży, matki karmiące i osoby stosujące leki powinny skonsultować z lekarzem zażywanie każdego suplementu. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

ZAWIERA:
Białka rybie.

NIE ZAWIERA:
Drożdży, glutenu, mleka, laktozy, soi, soli, sztucznych barwników, substancji smakowych i konserwantów.

ILOŚĆ KAPSUŁEK: 30 + 30 sztuk
PRODUCENT: Igennus

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas