by było tanio

NANO SREBRO 25ppm + BUTELKA Z ATOMIZEREM

powrót do strony głównej
NANO SREBRO 25ppm + BUTELKA Z ATOMIZEREM
48,00 zł
NANO SREBRO 25ppm + BUTELKA Z ATOMIZEREM na Allegro
TS2300
W magazynie: 57 szt.
Wybierz ilość:

Niejonowe Nano Srebro koloidalne - najwyższa czystości (99,999%)
PUSTA BUTELKA Z ATOMIZEREM Z PRZYCIEMNIONEGO SZKŁA - 100 ml

Zewnętrznie stosowane:
- doskonale nadaje się na wszelakie infekcje skóry oraz zakażone rany
- ochrania przed grzybami, pleśniami oraz pomaga je usuwać
- idealnie sprawdza się w przypadku oparzeń, zranień
- wspomaga walkę z opryszczkami
- łuszczyca
- zapalenie skóry
- zapalenie spojówek
- zapalenie oczu
- idealnie nadaje się do walki z trądzikiem

UWAGA !!!!!!
Nano-koloidy innych firm są produkowane chemicznie, przez co nie mają takich właściwości. Niezmienny bezbarwny kolor cieczy to dowód na najwyższą jakość produktu !!

Pozostałe informacje:
- Farmaceutyczna szklana butelka.
- Niejonowa postać srebra jest bezpieczna dla ludzi.
- Nano koloid Vitacolloids (nie mylić z powszechnie dostępnymi tańszymi wersjami jonowych koloidów srebra) nie jest wrażliwy na światło, nie zmienia koloru pod jego wpływem.
- Opatentowany kształt nano cząsteczki - płaski kształt wielokrotnie zwiększa powierzchnię czynną.
- Brak chemicznych zanieczyszczeń.
- Stężenie 25 ppm - dokładnie tyle samo co AG250 firmy Proaktiv ponad 2 x więcej niż AG 100 firmy Biomedica, które do zeszłego roku sprzedawane było jako produkt do picia i do Listopada 2014 było dostępne w aptekach

Prawdziwe nano - srebro koloidalne najrzadziej spotykanym typem srebra koloidalnego znajdującego się obecnie na rynku. Powodem tego jest dosyć złożony proces produkcji co przekłada się na jego wysoki koszt wyprodukowania.
Choć przy uszkodzeniach skóry najczęściej sięgamy po olejek lawendowy to srebro koloidalne dzięki swojej optymalnej przyswajalności stanowi tu znakomitą alternatywę. Może być w dużych ilościach rozprowadzane na skórę, ale również stosowane do zakrapiania otwartych zainfekowanych ran. Miejsca zmienione można również spryskać rozpylonym srebrem koloidalnym, natrzeć wacikiem lub założyć kompres. W przypadku brodawek, ran ciętych i otarć, prócz kompresu, zaleca się także założenie opatrunku.

Wodę srebrną należy nanosić na skórę za pomocą okładów np. wyjałowioną gazą, lub ewentualnie za pomocą rozpylacza. Można go również polewać bezpośrednio na skórę.

Nie należy stosować w przypadku uczulenia na srebro metaliczne

Kolor
Niejonowe Nano srebro 25 ppm jest przezroczyste i wygląda jak woda. Srebra innych producentów reagują na światło ( zmieniają kolor) co świadczy o tym, że są to jonowe srebra (mniej bezpieczne dla ludzi).
Kształt nano cząsteczki
Nasze koloidy produkowane są w oparciu o opatentowaną metodę profesora Bieguńskiego, która gwarantuje płaski kształt nano cząsteczki.
Jaki to ma wpływ na właściwości nano koloidów?
Płaska nano cząsteczka doskonale przylega do powierzchni na którą działa, dzięki temu wielokrotnie zwiększona jest powierzchnia czynna koloidu.

Srebro koloidalne Vitacolloids to bez wątpienia najlepsze srebro na rynku , nieporównywalne z innymi tańszymi produktami dostępnymi jeszcze niedawno w lokalnych aptekach.

UWAGA !! DLA TYCH CO SZUKAJĄ SREBRA DO PICIA !!
Od około 2 lat prawo Unijne zabrania rejestracji produktów zawierających nanokoloidy jako środki spożywcze . Warunkowo do połowy Listopada 2014 można było sprzedawać i sugerować stosowanie wewnętrzne dla produktów zawierających srebro koloidalne jedynie przy jednym produkcie AG 100 firmy Biomedica (wyprzedaż partii z datą przydatności do połowy Listopada 2014). Produkt ten już nie będzie więcej dostępny w takiej formie.
Niestety w chwili obecnej nie możemy nikomu sugerować picia srebra z tej aukcji gdyż zabrania tego prawo i tego NIE ROBIMY dlatego na etykiecie nie będzie informacji o użytku wewnętrznym tego srebra.

Informujemy jedynie, iż przy produkcji tego produktu zachowano maksymalny poziom bezpieczeństwa !!!
Sprzedażą srebra zajmujemy się od długiego czasu, mało tego sami go używamy !!!

Stężenie: 25ppm (czyli 25mg/1l)
OPAKOWANIE: szklana ciemna butelka
POJEMNOŚC: 300 ml
PRODUCENT: Vitacolloids

Dostępne jest również niejonowe nano ZŁOTO, PALTYNA i MIEDŹ !

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas