by było tanio

NANO ZŁOTO Au250 + BUTELKA Z ATOMIZEREM

powrót do strony głównej
NANO ZŁOTO Au250 + BUTELKA Z ATOMIZEREM
97,00 zł
NANO ZŁOTO Au250 + BUTELKA Z ATOMIZEREM na Allegro
TS2353
W magazynie: 89 szt.
Wybierz ilość:

NANO ZŁOTO Au 250 25 ppm - koloidalne niejonowane
BUTELKA Z ATOMIZEREM Z PRZYCIEMNIONEGO SZKŁA - 100 ml

Niejonowe Nano złoto koloidalne Au 250 czyli aż 25 ppm najwyższej jakości w SZKLANEJ BUTELCE !

Opatentowana technologia prof. Bieguńskiego Płaska nanocząsteczka wielokrotnie zwiększa powierzchnię czynną !

Nano-koloidalne roztwory metali Vitacolloids, to niezwykle małe klastery (płytki) z około 100 atomów każdy, zawieszone w idealnie czystej zdemineralizowanej wodzie. Dzięki temu uzyskano największą powierzchnię czynną. Wykazują silne działanie grzybo- i bakteriobójcze oraz inne właściwości, niespotykane przy stosowaniu tradycyjnych koloidów. Nano koloidy określa się jako niejonowe, co oznacza, że silnie zdyspergowana faza metaliczna takich koloidów nie zawiera chemicznie przyłączonych ujemnych grup anionowych, sam zaś metal nie występuje tutaj w postaci dodatniego kationu. Produkowane przez nas nano-cząsteczkowe koloidy metaliczne nie zawierają typowych zanieczyszczeń powierzchniowych, jakie towarzyszą koloidom wytwarzanym chemicznie. Niejonowe srebra wytwarzane są z czystego metalu o stopniu czystości 0,9999 lub 0,999999 kruszca i zachowują tę czystość przez cały proces produkcyjny.

Oferowane zatem nano-koloidy wytwarzane są w wysokiej jakości wodzie pozbawionej substancji jonowych.

Doskonała jakość produkowanej wody pozwoliły na użycie jej, jako nośnika dla nano-cząsteczek metali szlachetnych. Nie byłoby może w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że wytwarzanie tych nano-koloidów następuje wyłącznie poprzez proces fizyczny, całkowicie bezodpadowy i ekologiczny.

Twórcą tej unikalnej, opatentowanej metody jest M. J. Pike-Bieguński, fizyk i wynalazca, autor wielu publikacji naukowych, który po latach pracy, jako technolog w kilku amerykańskich koncernach, powrócił ze Stanów Zjednoczonych do kraju.

Wiedza o właściwościach leczniczych złota znana była w Chinach od około 2500 p.n.e. W Europie, do celów leczniczych, zaczęto wykorzystywać ten szlachetny metal, dopiero od 1890 roku po przeprowadzeniu badań przez Roberta Kocha.
Okazało się wówczas, że cyjanek złota hamuje rozwój bakterii gruźlicy. 24 karatowe złoto stosuje się w kosmetologii do zabiegów upiększania: złoto zmniejsza powstawanie zmarszczek regeneruje już istniejące, a ponadto nawilża skórę i likwiduje przebarwienia skórne. Złoto nano-koloidalne działa na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych, wymianę jonową (głównie mikroelementy), stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną. Stymuluje syntezę kolagenu, przyczyniając się do rekonstrukcji tkanki skórnej. Złoto nano-koloidalne działa kojąco i antybakteryjnie. Uzyskuje się dzięki niemu wrażenie rozświetlonej, pełnej blasku cery.

Złoto w lecznictwie
Już starożytni wierzyli w cudowną moc uzdrawiania złota i w jego terapeutyczne właściwości. Niektórzy z nich uważali nawet, że kruszec ten kryje w sobie tajemnicę długiego życia. Zwolennicy tej teorii, pili płynne roztwory złota trzy razy dziennie, lub rano na czczo, gdyż to miało przywrócić im młodość i wigor. Pliniusz był przekonany, że okłady ze złota leczyły wrzody, hemoroidy i grzybicę. Arabowie do dziś uważają, że złoto wzmacnia serce, zwalcza palpitacje i drżenie kończyn, a także pomaga w stanach melancholii. W niektórych przypadkach, złoto rzeczywiście jest skutecznym, współczesnym medykamentem. Działa odmładzająco na leniwie pracujące organy. Poprawia pamięć i zdolności koncentracji - badania wykazały wzrost ilorazu inteligencji u osób zażywających przez dłuższy okres czasu nano-koloidalne złoto. Doskonale działa przy problemach z uczeniem się i zapamiętywaniem.

Nadmiar złota w organizmie, jest wydalany z żółcią, moczem i potem. Ponadto preparatów ze złotem nie mogą stosować osoby uczulone na złoto, kobiety w ciąży lub karmiące, osoby z niewydolnością nerek. Pewne jest, że koloidalny roztwór złota regeneruje, odbudowuje i równoważy siły witalne w organizmie. Nano-koloidalne złoto jest niezwykle skuteczne przy leczeniu rozległych oparzeń.

Nano-złoto koloidalne można zewnętrznie stosować w celu:
- przeciwdziałania i zmniejszenia już istniejących zmarszczek,
- do nawilżenia skóry i zmniejszenia różnego rodzaju podrażnień,
- w przypadku przebarwień skórnych,
- w celu oczyszczenia organizmu drogą skórną,
- do rekonstrukcji tkanki skórnej,
- w przypadku łuszczycy, bielactwa,
- w przypadku ropni, liszajów,
- w przypadku przewlekłych wyprysków, trądziku
- w zapaleniu stawów, narządów płciowych, oczu

STĘŻENIE : 25 ppm
OPAKOWANIE:
szklana ciemna butelka
POJEMNOŚC:
300 ml
PRODUCENT:
Vitacolloids

Dostępa jest również niejonowa nano PALTYNA, SREBRO i MIEDŹ !

Komentarze

Brak komentarzy

dodaj komentarz

Produkt chwilowo niedostępny zapytaj o dostępność:

Twój adres e-mail:
Treść:

Poleć znajomemu:

Adres e-mail znajomego:
Twój adres e-mail:
Treść:

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas