by było tanio

Twój Market Zdrowia - NaturaSiman to projekt związany z naszą firmą Imperial Trust, w czasie dwóch lat działalności polegającej głównie na pośrednictwie w handlu hurtowym w różnych dziedzinach, pracowaliśmy nad nowym projektem-narzędziem do internetowej sprzedaży detalicznej i tak po prawie dwu letniej intensywnej pracy powstał profesjonalny sklep internetowy  www.NaturaSiman.pl.

Naszym celem jest sprzedaż dobrych jakościowo i zdrowych  produktów renomowanych firm, planujemy sukcesywnie poszerzać ilość kategorii związanych ze zdrowym trybem życia, zwiększać asortyment, a co za tym idzie tworzyć nowe działy, a wszystko to zmyślą o WAS i o WASZYM ZDROWIU. Nie mamy sztywnych działań w jednym obszarze, będziemy handlowali wszystkimi produktami, które za naszym pośrednictwem będę w atrakcyjnych cenach, taki mamy plan, ponieważ chcemy wykorzystać nasze kontakty by móc zaoferować Państwu produkty w atrakcyjnych cenach.

NaturaSiman.pl  to projekt najświeższy w którym będziemy się starali udostępnić produkty pro zdrowotne, głównie suplementy diety, zdrową żywność i inne dobra naturalne, wszystko to co pozwoli prowadzić ZDROWY STYL ŻYCIA.  Taka jest myśl przewodnia naszej działalności :

                                                           „ ZDROWY STYL ŻYCIA ”

Zapytacie: jakie pro zdrowotne, o co tu chodzi?
Chodzi  o Wasze zdrowie, urodę i samopoczucie. Chcemy dodać Wam energii i radości dlatego też będziemy tu promować przede wszystkim naturalne witaminy, a nie produkty witamino podobne, produkty które oczyszczą Wasz organizm, zadbają o równowagę i dobre samopoczucie o większą witalność.  Tu też będzie wiele zmian ponieważ zamierzamy rozwinąć się bardzo mocno. Chcemy wesprzeć Państwa kompleksową ofertą. Warto być z nami .
Powiększamy coraz bardziej nasz asortyment w coraz nowsze i różne produkty, dlatego zapraszamy do ciągłej współpracy, jesteśmy po to, …. by było zdrowo !!!

Polecamy nasz krótki filmik: 

 


IMPERIAL TRUST Sylwia Pomykaj, ul. Bagienna 48, 70-772 Szczecin, NIP 9552056523

PayU Alior Bank Alior Bank

facebook
allegro
0
Sprawdź
warunki

Każde zakupy powyżej 300 zł automatycznie powodują iż przesyłka jest gratis - dotyczy tylko klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

PONADTO - OTWIERAMY NOWE MOŻLIWOŚCI DLA WSZYSTKICH ZAREJESTROWANYCH KLIENTÓW KTÓRZY KUPUJĄ CZĘSTO ZA MNIEJSZE KWOTY:
Stworzyliśmy system naliczania kwoty za każdy zakup i teraz każdy zakup się liczy aby otrzymać przesyłkę gratis, działa to bardzo prosto:
- jeśli kupujemy za każdym razem za kwotę 100 zł to trzeci zakup będzie z przesyłką gratis i tak co 300 zł będzie to naliczane.
REGULAMIN PROMOCJI

Obejrzyj
film o nas